majid.fathi

درخواست پنل پيامك

12 پست در این موضوع

يك پنل پيامك نياز دارم كه در ان منطقه سپاهانشهر اصفهان كامل باشه. تعداد شماره هاي موجود براي سپاهان شهر را هم ذكر كنيد با تشكر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من تو سامانه آریا پیامک نگاه کردم

همراه اول دائمی ------------------- همراه اول اعتباری ------------ ایرانسل ----------------- مجموع

476 ---------------- 2,434 ------------------------ 1,408 --------------------- 4,318

یه چیز جالب هم دیدم اعطای نمایندگی رایگان داره

مجید جان نیاز داشتی در خدمتت هستم.

بصورت کدپستی نیز داریم عزیزم.

[TABLE=class: mGrid]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD]بانک شماره / اصفهان / سپاهان شهر

[/TD]

[TD]همراه اول دائمی 476

[/TD]

[TD]همراه اول اعتباری2,434

[/TD]

[TD]ایرانسل 1,408

[/TD]

[TD]مجموع4,318

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

اعطای نمایندگی رایگان+تعرفه شروع 89ریال

ویرایش شده در توسط smlmoghaddam

يك پنل پيامك نياز دارم كه در ان منطقه سپاهانشهر اصفهان كامل باشه. تعداد شماره هاي موجود براي سپاهان شهر را هم ذكر كنيد با تشكر

مجید جان دستت درد نکنه که منو چهار ماه از انجمن محروم کردی ولی ایرادی نداره خدا جوابتو میده .

واسه سوالت هم میتونم بگم که پنل به نشانی اس 1 اس دات ای ار برو دمو دمو رو بزن و خودت مشاهده کن اگر خاستی رایگانه همونی که نزاشتی به بچه های انجمن بدم .

مجید جان دستت درد نکنه که منو چهار ماه از انجمن محروم کردی ولی ایرادی نداره خدا جوابتو میده .

واسه سوالت هم میتونم بگم که پنل به نشانی اس 1 اس دات ای ار برو دمو دمو رو بزن و خودت مشاهده کن اگر خاستی رایگانه همونی که نزاشتی به بچه های انجمن بدم .

می شه بدونم من چطور 4 ماه محروم کردم؟

نسخه شخصی - سامانه پیامک هزارنویس یک نرم افزار تحت وب (اینترنت) برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS می باشد. با این سامانه شما می توانید :

:: ارسال SMS بصورت انفرادی، زماندار، رنجی، سفارشی، هوشمند، هدفمند و دوره ای

:: امکان مشاهده SMS های ارسال شده و ارسال نشده، آرشیو پیام ها و دریافتی ها

:: ارسال SMS ها بر اساس پیش شماره یا کدپستی

:: قابلیت Export یا Import اطلاعات از طریق فایل Excel

:: امکان گروه*بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن نامحدود

:: استفاده از ابزار " انتقال به موبایل، گجت ویندوز و وب سرویس ، HTTP "

:: دارای شارژ اولیه 250 پاکت (پیامک فارسی)

:: آرشیو رایگان کلیه شماره های همراه اول، ایرانسل استانها، شهرها، روستاها

:: استفاده از شماره 14 رقمی اختصاصی رایگان در پنل

:: امکانات کاربری " تنظیمات کاربری، گزارش آماری، عملکرد حساب، شارژ حساب "

:: پشتیبانی 24 ساعته به صورت تیکت + آموزش نحوه کار با سامانه (فایل PDF)

:: دمو سامانه >> شناسه : personal | رمز عبور : personal | ورود به سامانه پنل پیامک هزارنویس

:: ارزش افزوده برای این سرویس فعال می باشد و شامل 5% از ارزش کل این محصول می باشد.

سبد خرید - هزارنویس