20 پست در این موضوع

باسلام

من دنبال یه کد cssمی گردم که برای یه صفحه ی ویدیویی مناسب باشه.اگه کسی کدی رو که طراحی شده باشه(تاکیدمیکنم طراحی شده باشه،نه آموزش ساخت css)میشناسه لطفا معرفی کنه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
باسلام

من دنبال یه کد cssمی گردم که برای یه صفحه ی ویدیویی مناسب باشه.اگه کسی کدی رو که طراحی شده باشه(تاکیدمیکنم طراحی شده باشه،نه آموزش ساخت css)میشناسه لطفا معرفی کنه.

درود

یعنی چی برای صفحه ویدئویی مناسب باشه ؟ یعنی میخواید ویدئو پخش کنه ؟

حالااین قسمتش زیادمهم نیست.فقط میخواستم نوع قالب صفحه به شکلی باشه که برای قراردادن ویدیومناسب باشه.

درود

اگه منظورتون قالب برای یه سایت ویدیوست می تونید از قالب های آماده استفاده کنید که توی نت هم زیاد هستند

منظورم ازقالب فرم cssبود.حالا شما به این قسمتش توجه نکنید،فقط اگه میتونید لطف کنیدیه cssبافرم زیبا معرفی کنید.

این کد css باید چکار کنه؟ به چه چیزی استایل بده ؟

حداقل یه نمونه بزارید تا از سردرگمی در بیایم :21:

نمونه ای ندارم که بهتون بگم.چیزخاصی توذهنم نیست.نه اینه که دنبال یه فرم خاصی باشم.فقط میخوام یه cssبه من معرفی کنیدکه بخش های مختلف سایتم باهم یکی نباشه. برای این قسمت ازسایتم میخوام:

ویدیوبرخی ازبازیهای مهم فوتبال

دوست عزیز درخواست شما مبهمه.ما هزاران نوع کد css داریم که هر کدوم کار خاصی انجام می دن

می خواید دور مطالبتون کادر ایجاد کنید؟رنگ بک گراند قسمت خاصی رو میخواید عوض کنید؟لبه های موقعیت خاصی رو می خواید گرد کنید؟ . . . . . . . .:33:

حالا فرق نداره هر کدوم از اینه که میخواد باشه همونطورکه قبلا بهتون گفتم من شکل خاصی درنظرندارم

هرچند منم مثل بقیه نفهمیدم میخواهید چیکار کنید و تاکیید کردید فایل آموزشی نمیخواهید و کد آماده میخواهید !!!

یه پیشنهاد از قسمتی که میخواهی استایل بهش بدی عکس بگیر با کادر مشخص کن

لینک آنلاین همون صفحه هم بده

بعد بگو دوست داری چه شکلی بشه بعد شاید اینطوری بشه فهمید منظور شما چیه

موفق باشید

رای این قسمت ازسایتم میخوام:ویدیوبرخی ازبازیهای مهم فوتبال

مثل این بشه خوبه ولی من گفتم شکلی خاصی در نظر ندارم:آپارات - ویدیو های طبقه ورزشی ببینید و دانلود کنید صفحه 1

سلام

به مسیر زیر بروید

templates/paarmis_104/css/template_rtl.css

و کد های زیر رو به فایل سی اس اس خودتون اضاف کنید

قبل از هر تغییری از فایل خود بک آپ تهیه نمایید

.article_column_pad{
border:#CCC solid 1px;
border-radius:10px;
margin: 3px 3px;
clear:both;
transition:1s;
}
.article_column_pad:hover{	 
box-shadow:10px 10px 10px #666666;
}
.article_row {width:50%;
float:right;
}

موفق باشید

ویرایش شده در توسط dis_card
درج کد در تگ مربوطه

دوست عزیز قبل از زدن اون همه اینتر اخر فایل سی اس سی یه براکت رو بردی پایین اونجا از براکت بسته استفاده کن

{

این علامت

استایل ساده نوشتم که فقط بدونی باید چطوری براش استایل بنویسی همین ! روی همین کلاس هایی که دادم یکم خودت سی اس اس کار کنی میتونی خوشکل ترشم کنی

موفق باشید

نمیشه خودتون لطف کنید وویرایش کنید وبه یه شکلی درش بیارن،cssکامل وآماده بشه؟اصلا خودتون باتوجه به آدرس چیزی که میخ.ام بهش کد بدم باسلیقه خودتون اگه میشه بهش شکل بدین.ممنون میشم این کارو بکنید

فایل template_rtl.css رو توی پیغام خصوصی برام ارسال کنید

البته فایلی رو که خودت دست کاریش نکرده بودی رو ارسال کن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری