nasimparsi

درخواست بهترین افزونه*ی فروش*گاه اینترنتی برای جوملا

6 پست در این موضوع

با درود

دوستان گرامی من تازه ترین ویرایش از جوملا رو روی تارنما (سایت) ریختم. می خواستم بدونم بهترین و کامل ترین افزونه*ی پارسی جوملا که برای من یک فروش*گاه راه*اندازی کنه و من بتونم کالاهای خودم رو توش بفروشم (با بهره گیری از یک درگاه بانکی شتاب) چیه؟

که کاربران بتونن با کارت های خودشون خرید اینترنتی بکنند

با سپاس

ویرایش شده در توسط nasimparsi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ورودتون رو به انجمن جوملای ایران خوشآمد عرض میکنیم :ds6a5d:

همیشه نمیشه گفت بهترین کدومه چون هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارند و در زمینه های مختلف برتری هایی نسبت به هم دارند.

بستگی داره که شما چه امکاناتی از فروشگاه سازتون بخواین

از میان فروشگاه های مطرحی که در ایران ازشون پشتیبانی میشه ، ویرچومارت ، جومشاپینگ ، K2Store ، J2Store و... بیشتربه چشم میخورند. مخصوصا ویرچومارت و جومشاپینگ که از پشتیبانی نسبتا کاملی برخوردارند.

تعدادی بسته ی فروشگاهی در قسمت بسته های نصبی بالای انجمن موجوده که از جومشاپینگ قدرت گرفتند. سایر افزونه ها هم در انجمن موجود هستند که با جستجو میتونید ویژگی هاشون رو ببینید و از میانشون بهترین برای کارتون رو انتخاب کنید.

ورودتون رو به انجمن جوملای ایران خوشآمد عرض میکنیم :ds6a5d:

همیشه نمیشه گفت بهترین کدومه چون هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارند و در زمینه های مختلف برتری هایی نسبت به هم دارند.

بستگی داره که شما چه امکاناتی از فروشگاه سازتون بخواین

از میان فروشگاه های مطرحی که در ایران ازشون پشتیبانی میشه ، ویرچومارت ، جومشاپینگ ، K2Store ، J2Store و... بیشتربه چشم میخورند. مخصوصا ویرچومارت و جومشاپینگ که از پشتیبانی نسبتا کاملی برخوردارند.

تعدادی بسته ی فروشگاهی در قسمت بسته های نصبی بالای انجمن موجوده که از جومشاپینگ قدرت گرفتند. سایر افزونه ها هم در انجمن موجود هستند که با جستجو میتونید ویژگی هاشون رو ببینید و از میانشون بهترین برای کارتون رو انتخاب کنید.

سپاس از پاسخ و خوش آمدگوییتون

راستش من بسته ها رو که نگاه کردم، تصمیم گرفتم اگر بشه بسته ی قاصدک رو نصب کنم. زمانی که برای دانلود اقدام کردم دیدم گویا این نرم افزار یا بسته ی قاصدک ویرایش 3 پولی هست و قاصدک ویرایش 1 رایگان. می خواستم بدونم این دو بسته چه تفاوت هایی دارند. قاصدک 1 چه چیزهایی کم داره از قاصدک 3؟

بهای قاصدک 3 چند هزار تومن هست؟

با سپاس

بسته نصبی باران میتونه گزینه خوبی باشه

سپاس از پیشنهادتون.

البته من ظاهر قاصدک 3 رو خیلی پسندیدم. اگر ممکنه بفرمایید که برتری های بسته ی باران در برابر قاصدک چیه؟

(البته بسته ی قاصدک 3 گویا پولی هست و قاصدک 1 رایگان و من دقیقا نمی دونم بسته ی 3 چه ویژگی های برتری در برابر قاصدک 1 داره که رایگان هست)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری