mojtaba031

كامپوننت خبرنامه acymailing

43 پست در این موضوع

سلام من از كامپوننت خبرنامه acymailing استفاده مي كنم ولي انگليسي هست اگه مي شه و امكانش هست اين را براي من فارسي نماييد فايل كامپوننت هم براتون گزاشتم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خود خبرنامه زبان فارسي دارد يعني بريد تو قسمت تنظيمات خبرنامه و بعد قسمت زبان و زبان فارسي را انتخاب كنيد در بالاي كامپوننت هر قسمت كه مي رويد مي تونيد از راهنما استفاده كنيد به نظر من بهترين كامپوننت خبرنامس همه جوري مي شه درستش كرد قالبشو عوض كني يا خودت براش بسازي انواع پوسته ها براي ارسال خبرنامه هاتون داره

دوستان در مورد تنظیمات زمان ارسال و مشخصات فرستنده در تنظیماتش بهتریت حالت برای جلوگیری از اسپم شدن و ارسال صحیح چیه ؟

دوستان سرور من اجازه میده در ساعتی 70 عدد ایمیل ارسال کنم بنظرتون چه جوری بهتره تنظیم کنم تنظیمات ارسال این خبرنامه رو ؟

1- 70 عدد ارسال و 1 ساعت تاخیر

2- 2 عدد ارسال و 1 دقیقه تاخیر

کدوم یکی از این دو حالت بهتره ؟؟؟

دوست عزیز برای این کامپوننت و کلا جهت اینکه تو مبحث اسپم گیر نکنید بهتره بر روی فاصله های کوتان و ارسال های کم تنظیم کنید.

دوستان سرور من اجازه میده در ساعتی 70 عدد ایمیل ارسال کنم بنظرتون چه جوری بهتره تنظیم کنم تنظیمات ارسال این خبرنامه رو ؟

1- 70 عدد ارسال و 1 ساعت تاخیر

2- 2 عدد ارسال و 1 دقیقه تاخیر

کدوم یکی از این دو حالت بهتره ؟؟؟

دوستان در مورد این کمپوننت هرکس سوالی داشته باشه خوشحال میشم راهنماییشون کنم

دوست عزیز در مورد تنظیماتش بگین؟ من پلاگین اتصال کننده این کامپوننت به sobirpro رو نصب کردم ولی نمیدونم باید چه تنظیماتی بکنم؟متنظرم

دوستان در مورد این کمپوننت هرکس سوالی داشته باشه خوشحال میشم راهنماییشون کنم

»ن تو ارسال با زمانبندیش مشکل دارم وقتی رو گزینه زمانبندی کلیک میکنم خطا میده میگه Listing یافت نشد

برای ارسال ایمیل که نیازی نیست مدیریت جوملا باز باشه خودش اتوماتیک می فرسته دیگه ؟؟

دوستان چه طور میشه زمانبدی کرد که مثلا هر روز اتوماتیک 200 تا ایمیل رو بفرست ؟؟

سلام

برای زمان بندی باید از قسمت configurations وارد تب Queue Process بشید و ارسال روی فقط اتوماتیک تنظیم کنید و در سطر بعدی بهش بگید که هر ساعت مثلا 50 تا ارسال داشته باشه.برای اینکه این افزونه خودش ارسال ها رو سر زمان انجام بده باید از تابع cronjob استفاده بشه که در همین تب آدرس کرون جاب سایت شما اومده و اون رو باید در سیستم کرون جاب سی پنل یا سایت های کرون جاب مثل setcronjob وارد کنید. هر بار که این ادرس رو بزنید acy mailing به کار میفته و اگر ایمیلهایی در صف باشند رو بر اساس تنظیماتی که اول انجام دادیم (مثلا ساعتی 50 تا ایمیل) ارسال میکنه و تا قبل از اینکه 1 ساعت تموم بشه دیگه دستوری رو از طریق کرون جاب قبول نمیکنه.

دوستی گفته بودند که بهتره که هر دقیقه 1 دونه ارسال بشه یا ساعتی 60 تا . که باید بگم که اگر تنظیمات سرور 70 تا در ساعت اجازه ارشال ایمیل میده بهتره که 10 تاش رو برای کارای دیگه کنار بذاریم و 60 تا رو برای acumailing استفاده کنیم. و برای حالت هر دقیقه 1 دونه باید 60 تا در ساعت کرون جاب ران کنیم که سایت های رایگانی مثل setcronjob فقط اجازه ران کردن ساعتی 1 بار رو میده و برای من همین قدر هم خیلی عالی بوده و خدا رو شکر در چندین سایت ارسال های موفقیت آمیزی رو به همراه داشته.

دوستی هم گفته بودند که آیا اگه ادمین باز نباشه ارسال ها انحام میشه که باید بگم بله و مشکلی پیش نمیاد.

من بسیاری از اوقات ارسال هام به صورت شبانه روزی و از طریق کرون جاب داره انجام میشه و اصلا نیازی به لاگین بودن نداره.

ممنون میشم تنظیماتی که برای ارسال اتوماتیک در مدیریت جوملا و در سی پنل (کورن جاب و...) لازمه رو یه بار توضیح بدید

با تشکر

ممنون میشم تنظیماتی که برای ارسال اتوماتیک در مدیریت جوملا و در سی پنل (کورن جاب و...) لازمه رو یه بار توضیح بدید

با تشکر

سلام

من جند بار کرون جاب سی پنل رو تست کردم و جواب نگرفتم و متوجه هم نشدم مشکل کار کجاست ولی کرون جاب سایت setcronjob رو بارها برای سایت های مختلف تست کردم و خوب بوده و از مدل رایگانش استفاده کردم که باید هر ماه renew کنی و روالش هم خیلی ساده است. باید آدرس کرون سایت برای acymailing رو بهش بدی و بگی هر روز و هر ساعت یک بار این آدرس رو هیت کنه.

استفاده از این کامپوننت سنگین است؟

متوجه منظورتون درباره سنگین بودن نشدم ولی اگر برای لود سایت میگید ، فکر نمیکنم مشکل ساز باشه. چون در صفحه شما فقط یک ماژول ثبت نام میاد و برای ارسال ایمیل هم از میل سرور استفاده میشه که باری روی سایت نداره.

در بسیاری از سایتهای خارجی هم استفاده میشه و افزونه popular جوملا هستش.

در سایت زیر کتابی که یکی از ابزارهاش acymailing هست برای دانلود هست که توصیه میکنم مطالعه کنید.

http://www.modiresite.com/lp/email-marketing-ebook

سلام

من جند بار کرون جاب سی پنل رو تست کردم و جواب نگرفتم و متوجه هم نشدم مشکل کار کجاست ولی کرون جاب سایت setcronjob رو بارها برای سایت های مختلف تست کردم و خوب بوده و از مدل رایگانش استفاده کردم که باید هر ماه renew کنی و روالش هم خیلی ساده است. باید آدرس کرون سایت برای acymailing رو بهش بدی و بگی هر روز و هر ساعت یک بار این آدرس رو هیت کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید این چیزی رو که گفتید به چه صورته ؟؟

(همین که از کرون جاب سایت setcronjob استفاده می کنید )

توی سایت setcronjob به این صورت که می تونی یه لینک مشخص کنی و بگی هر دقیقه یا هر ساعت این رو بخونه

خوب ما که از acy mailing جوملا استفاده می کنیم چه لینکی رو باید بدیم و تنطیمات رو چی بزاریم ؟؟؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

با توجه به این لینک که دوستمون اقا مجید دادن مربوط به تنظیمات کرون جاب

من خواستم تنظیم کنم ولی اصلا فضای مدیریت من با مدیریتی که توی لینک اموزشی بود متفاوت بود مانند تصویر

فضای مدیریت من تصویر بالا و مدیریت اموزش تصویر پایین که یه قسمت اضافه تر داره به اسم corn ولی فضای مدیریتی من نداره این قسمت رو

می خواستم ببینم برای کرون جاب باید پلاگینی چیزی نصب کنیم جدا ؟؟؟

یا این نسخه رایگانه و قابلیت کرون نداره ؟؟؟

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13751936581.jpg

ویرایش شده در توسط MRT69

سلام

احتمالا چون شما نسخه رایگان استفاده میکنید این گزینه رو نداره

آدرس زیر رو بزنید و ببنید پیغامی میده؟؟؟

Yoursite.com: The Leading Website Site on the Net

باید یه همچین پیغامی بده:

AcyMailing Triggered at 10 مرداد 1392 05:12

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری