mojtaba031

كامپوننت خبرنامه acymailing

43 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من acymailing و نصب کردم و توسط یکی از قالب های پیش فرضش چند خبر ارسال کردم که برای هر خبر یه عکس گذاشتم.

اما وقتی کاربر ایمیل این خبر و باز میکنه هیچکدوم از عکسا لود نمیشن و بالای ایمیل هم نوشته " این خبر حاوی گرافیک است. اگر آن را درست نمیبینید اینجا کلیک کنید" وقتی روی اون لینک کلیک کنند میتونند خبر و با عکساش ببینند.

من چطور میتونم این مشکل و حل کنم و خبرها همراه با عکسشون در ایمیل کاربر نشون داده بشن و نیازی به کلیک روی لینک دیگری نباشه؟؟این مسئله خیلی برام مهمه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نمایش عکس در ایمیل یاهو باید حتما توسط کاربر گزینه show image تائید بشه و هیچ کاریش نمیشه کرد

ممنون از پاسختون

چه راهی به من پیشنهاد میدید؟ آیا خبرنامه دیگه ای هست که بتونم نصب کنم و این مشکل و نداشته باشه؟

دوستان چطوری مطلب به اعضای ثبت نام شده ارسال میشه !! من ارسال نسخه آزماشی رو میزنم ارسال میشه اما میخواستم بدونم مطالب چطوری ارسال میشه با کاربر

سلام

نحوه کار خیلی ساده است.

باید در قسمت خبرنامه ها یک خبرنامه جدید ایجاد کنید و در مرحله بعد از تست ارسال به یک گروه اون رو ارسال کنید.(دکمه send رو بزنید)

بعد خودش ارسال میکنه.

فقط تعداد ارسال ها در ساعت که در تنظیمات اصلی موجوده اگه کمتر از تعداد افرادی باشه که میخاین براشون ارسال کنید، باید از cron-job استفاده کنید که نحوه استفاده از اون در پست های اولیه ی همین گفتگو اومده.

باز سوالی بود در خدمتم.

سلام دوست عزیز

من می خوام یه قالب خبرنامه خودم بسازم

درصورت امکان راهنمایی فرمایید

سلام دوست عزیز

من می خوام یه قالب خبرنامه خودم بسازم

درصورت امکان راهنمایی فرمایید

به مدیریت کامپوننت acymailing برین و در بخش قالب ها ( یا templates ) بر روی دکمه ی جدید کلیک کنید. نام قالب رو در باکس خودش قرار بدین. در سمت راست یه سری باکس هست که مربوط به مشخصات بخس های قالب هست. سربرگ سبک یا style هم مربوط به کدهایی css شماست.

در قسمت پایین یک ویرایشگر موجوده که چینش اجزا رو مشخص میکنید. این بخش بخش اصلی هست که بصورت html کد رو میتونید تغییر بدین.

سوالی بود در خدمتیم

موفق باشید

سلام

من با قسمت checkbox مربوط به موافقت با شرایط مشکل دارم

ادگار که غیر فعال باشه

localhost و ورژن مجانی و جوملا 3

ممکنه راهنمایی کنید؟

من هم با checkbox مربوط به موافقت با شرایط مشکل دارم . راهنمایی کنید

اخطار + حذف پست های اسپم فراوان 12/2/95

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

در 10 ساعت قبل، wefam گفته است :

برای حذف فوتر (کپی رایت) باید چکار کنیم؟

باسلام

عنوانش رو از طریق NotPad++  سرچ کنید توی سورس. در همون فایل عبارتی که مدنظرتون هست رو حذف کنید.

موفق باشید و سربلند

ضمن تشکر امکانش هست دقیق تر اشاره کنید که باید کدوم فایل رو ویرایش کنم؟ میخوام در خبرنامه های ارسالی، فرم عضویت و . . . فوتر (کپی رایت سازنده) حذف بشه.

در 45 دقیقه قبل، wefam گفته است :

ضمن تشکر امکانش هست دقیق تر اشاره کنید که باید کدوم فایل رو ویرایش کنم؟ میخوام در خبرنامه های ارسالی، فرم عضویت و . . . فوتر (کپی رایت سازنده) حذف بشه.

باسلام

تصویر زیر رو ببنید: این صفحه در نوت پد با زدن دکمه CTRL+F نمایش داده میشه. در سوم در فیلد اول یعنی (Find what) هر متنی که دنبالش هستید رو وارد کنید(ترجیحا کوتاه و بدون فاصله باشه) در بخش Filters هم این رو وارد کنید  *.*  تا همه ی فایل رو بگرده.

در مرحله ی آخر هم در فیلد Directory آدرس جایی که میخواهید جستجو در اون انجام بشه رو بهش میدید.

3hcIq.png

موفق باشید و سربلند

از پیگیری شما متشکرم، کپی رایت حذف شد اما با توجه به اینکه متن فوتر، در هیچ فایلی نیست، امکان حذفش به روشی که فرمودید وجود نداره، اینجا روشی که خودم برای حذف کپی رایت انجام دادم رو میگم تا اگه کسی از دوستان خواست انجام بده بدونه باید چکار کنه:

کافیه از پوشه کامپوننت ایسی میلینگ (بخش کاربری) فایل acymailing.php رو باز و خط آخرش رو پاک کنید:

if(JRequest::getString('tmpl') !== 'component' && !in_array(JRequest::getCmd('task'), array('unsub', 'saveunsub', 'optout', 'out', 'view'))){
    echo acymailing_footer();
}

به همین راحتی!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری