مسعود

پیشنهاد فرمول قرعه کشی

3 پست در این موضوع

سلام جناب طالبی

از شما و سایر دوستان بابت زحماتی که برای انجمن جوملا و پیشرفت جامعه جوملا می کشید ممنونم. به حق ، این انجمن یکی از بهترین انجمن های تخصصی هست که تا حالا دیدم. همیشه مطلب جدید و کلی کاربر علاقه مند داره.

قرعه کشی سال 93 انجام شد و خوشحالم که تونستم قسمتی از دین ام رو به این انجمن ادا کنم. یه پیشنهاد برای قرعه کشی داشتم. اگر میشه برای قرعه کشی ها یه ضریب تعیین کنید که علاوه بر تعداد هدایا ، تعداد دانلود ها و تعداد تشکرها هم در شانس برنده شدن تاثیر داشته باشه.

مثلا هر 50 تا دانلود 1 ضریب و هر 10 تا تشکر 1 ضریب به شانس برنده شدن اضافه کنه ( همیشه تعداد دانلود ها بسیار بسیار بیشتر از تشکر ها هست - ملت تنبلی شون میاد تشکر کنن ولی برای دانلود هیچ وقت تنبلی نمی کنن )

از اونجا که همیشه چیزهای جدید و نو بیشتر مورد استقبال قرار می گیره در نتیجه علاوه بر کمیت ، کیفیت هدیه های نوروزی رو هم بالاتر و بالاتر می برید.

سال خوبی برای شما و سایر دوستان آرزو می کنم

ویرایش شده در توسط مسعود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام جناب طالبی

از شما و سایر دوستان بابت زحماتی که برای انجمن جوملا و پیشرفت جامعه جوملا می کشید ممنونم. به حق ، این انجمن یکی از بهترین انجمن های تخصصی هست که تا حالا دیدم. همیشه مطلب جدید و کلی کاربر علاقه مند داره.

قرعه کشی سال 93 انجام شد و خوشحالم که تونستم قسمتی از دین ام رو به این انجمن ادا کنم. یه پیشنهاد برای قرعه کشی داشتم. اگر میشه برای قرعه کشی ها یه ضریب تعیین کنید که علاوه بر تعداد هدایا ، تعداد دانلود ها و تعداد تشکرها هم در شانس برنده شدن تاثیر داشته باشه.

مثلا هر 50 تا دانلود 1 ضریب و هر 10 تا تشکر 1 ضریب به شانس برنده شدن اضافه کنه ( همیشه تعداد دانلود ها بسیار بسیار بیشتر از تشکر ها هست - ملت تنبلی شون میاد تشکر کنن ولی برای دانلود هیچ وقت تنبلی نمی کنن )

از اونجا که همیشه چیزهای جدید و نو بیشتر مورد استقبال قرار می گیره در نتیجه علاوه بر کمیت ، کیفیت هدیه های نوروزی رو هم بالاتر و بالاتر می برید.

سال خوبی برای شما و سایر دوستان آرزو می کنم

به نظر من امکان چنین کاری نیستش

چون ممکنه کسی به دوستاش تو انجمن بگه تشکر کن و خیلی دوست داشته باشه یا بره کلی اکانت بسازه برای تشکر!

در مورد دانلود هم معمولا بیشتر آپلود سنتر ها باگ دارند و خیلی راحت میشه تعداد دانلود ها رو برد به 10000 تا!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری