ahora

کمک سایت من هک شده

13 پست در این موضوع

درود. لطفا کمک کنید

سایت من توسط گروهی با نام fallaggx هک شده و الآن ایندکس رو پاک کردم ولی میخوام حالا فیل ایندکس قدیمی رو بزارم. متاسفانه فایل ایندکس قدیمی سایت خودم رو ندارم الآن. باید چیکار کنم سایت به حالت اول برگرده.

خواهش میکنم زودتر راهنمایی کنید. سپاسگزارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

معمولا هکرها کد ها را توی فایل Index.html قرار می دن؟ مگه فایل index.php را تغییر دادند؟

معمولا هکرها کد ها را توی فایل Index.html قرار می دن؟ مگه فایل index.php را تغییر دادند؟

بله ديگه، فايل ايندكس خودشون رو گذاشته بودن جاي فايل ايندكس من. سوال منو متوجه نشدين؟!!! فايل ايندكس قبليم رو چطوري بيارم؟

تو سيستمم ندارمش

اطلاعاتم سر جاشه، فقط فايل ايندكس رو ميخوام و بس

سلام اون هاست باید بررسی بشه 100 درصد هکر بکدور میزاره و دوباره سروقتتون میاد

در مورد index اگه همه اطلاعات سالم باشه یک index از یک جوملا جایگزین کنید مشکل حل میشه

ویرایش شده در توسط raminramz

سرور ميزبان گفت كه چند تا فايل مخرب پاك كرده

فكر كنم مشكل حل شده از اين لحاظ

ممنونم، تست ميكنم

مشکل من حل نشده. وقتی یک فایل ایندکس جوملا میزارم توی سایت باز هم سایت هکر میاد. باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم سریعتر راهنمایی کنید.

در ضمن هاست و فضای سایت خیلی بیخود و بی رویه پر شده و 1000 مگابایت فضا اشغال شده. فکر میکنم هکر کاری کرده که فایلهایی در سایت تکثیر بشه. لطفا کمک کنید.

سپاس

این صفحه میاد از هکرهای پست فطرت.

[ATTACH=CONFIG]6057[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط ahora

من از میزبان هاست خواستم ویروس گیری کنه هاست من رو و نتیجه اینهایی شد که در زیر میزارم. میشه کمک کنید که سایت رو درست کنم و برگردونم؟ نمیدونم کار درستی میکنم این کدها رو اینجا میزارم یا نه

كدها پاك كردم، فايده يي نداشت

ویرایش شده در توسط ahora

الان سایت رو دارم میبینم مشکلی داره

اما لاگی که بهتون دادن مشکل داره

اون فایل ها باید بررسی بشن

به نظرم به جزقالب ودیتابیس اگه تغییری ندادید فایل هارو برگردونید عقب

1 کاربر پسند دیده است

دوست عزیز هکر ها مطمئن باش تزریقی به دیتابیست داشتن.

اگه بکاپ داری کلا پاک کن از نو نصب کن.راستی میتونی از مدیر هاست بخوایی آخرین اپدیت رو برگردونن معمولا هفته یه بار بکاپ بر میگردونند.

مشکل داشتی اطلاع بده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری