niloo13

عدم نصب کامل جوملا 3

17 پست در این موضوع

سلام

من از نسخه Joomla_Persian_3.0.3-Stable-Full_Package واسه نصب استفاده می کنم.

همه مراحل نصب را به طور کامل انجام میدم، تا مرحله آخر که "در حال نصب ..." است. این مرحله کامل نمی شه.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

(از هاست لینوکس cpanel استفاده می کنم.)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نه خطایی نمی ده.

همه مراحل به طور کامل انجام می شه. در مرحله چکیده هم همه موارد سبز هستند و خطایی وجود نداره.

هنگام نصب که می نویسه در حال نصب progress bar تا نصفه پر می شه و دیگه حرکت نمی کنه !!!!

کش هم خالی کردم ولی بازم مثل قبل

یک موردی که هست ورژن php هاست من 5.3

می شه مشکل از ورژن باشه!!!؟؟

ببینید بستتون چه ورژنی رو احتیاج داره به پشتیبانی هاست تیکت بزنید براتون ارتقا میدن .

نسخه php هاست باید 5.4 باشه . اگر نباشه کلا نصب رو شروع نمی کنه و پیام خطا میده

یه مورد که خودم بهش برخورد کردم همین بود. مرحله آخر برای پاک کردن پوشه نصب جوملا هست. وقتی تو مرحله آخر بیش از حد گیر کرد صفحه رو refresh کنید. وارد cpanel بشید و پوشه instalation رو به صورت دستی پاک کنید. دوباره صفحه رو refresh کنید انشالله درست میشه.

ببینید بستتون چه ورژنی رو احتیاج داره به پشتیبانی هاست تیکت بزنید براتون ارتقا میدن .

مینیمم ورژن مورد نیاز واسه جوملا 3 نوشته بود php 5.3.1+ من که نیکت زدم گفتن همین ورژن هست. :(

نسخه php هاست باید 5.4 باشه . اگر نباشه کلا نصب رو شروع نمی کنه و پیام خطا میده

یه مورد که خودم بهش برخورد کردم همین بود. مرحله آخر برای پاک کردن پوشه نصب جوملا هست. وقتی تو مرحله آخر بیش از حد گیر کرد صفحه رو refresh کنید. وارد cpanel بشید و پوشه instalation رو به صورت دستی پاک کنید. دوباره صفحه رو refresh کنید انشالله درست میشه.

ولی مینیمم ورژن مورد نیاز نوشته بود 5.3.1 . یعنی اگر 5.4 باشه مشکل حل می شه ؟؟!!!

اگر مشکل از ورژن php بود اصلا نباید نصب می شد. ولی همین که عملیات نصب شروع شده یعنی مشکل از php نیست. همون طور که گفتم وقتی تو مرحله آخر گیر کرد یکبار صقحه رو refresh کن. یه پیغام ظاهر میشه و بهت میگه " پوشه نصب جوملا را پاک کنید " . برو تو cpanel و پوشه instalation رو به صورت دستی پاک کن. بعد وارد سایت ات شو . احتمالا مشکل حل میشه

اگر مشکل از ورژن php بود اصلا نباید نصب می شد. ولی همین که عملیات نصب شروع شده یعنی مشکل از php نیست. همون طور که گفتم وقتی تو مرحله آخر گیر کرد یکبار صقحه رو refresh کن. یه پیغام ظاهر میشه و بهت میگه " پوشه نصب جوملا را پاک کنید " . برو تو cpanel و پوشه instalation رو به صورت دستی پاک کن. بعد وارد سایت ات شو . احتمالا مشکل حل میشه

ممنون از راهنماییتون.

ولی وقتی رفرش می شه باز بر می گرده به نصب جوملا!!!

درود

دو راه دارید

1:قبل از نصب دیتابیس ساختید؟اگه نساختید،دیتابیس و یوزر و پسوورد بسازید سپس در مرحله ی نصب نامشون رو وارد کنید

2:چون روی هاست هست و سرور دست شما نیست باید تیکت بزنید تا مشکل رو بررسی کنند تا بتونید بسته رو نصب کنید

یاحق

سلام دوست عزیز

خدا قوت

در فایل زیر

wampmanager -> PHP -> php.ini

این پارامتر رو پیدا کنید

max_execution_time = 30

تغییرش بدید به مثلا 3000

در wamp گزینه restart all services رو بزنید.دوباره نصب کنید.

اگر درست نشد، به آدرس زیر برید:

wamp\www\Your joomla folder\installation\sql\mysql

فایل Joomla.sql رو باز کنید(قبل اینکار یک نسخه پشتیبان از این فایل بگیرید)

عبارت زیر رو پیدا کنید:

"ENGINE=InnoDB"

و replace all کنید با

"ENGINE=MyIsam"

انشاالله درست میشه.

درود

دوست عزیزمون گفتند روی هاست هستند اون موردی که شما فرمودید برای لوکال هست

یاحق

حداقا ورژن phpباید 5.3.10 باشد

مشکل رو به پشتیبانی هاست تیکت بزنید

بسته جوملای اصلی رو تست کنید

ممنون از همه دوستان

ورژن جوملا را عوض کردم مشکلم حل شد .

از Joomla_Persian_3.2.3-Stable-Full_Package استفاده کردم :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری