jahans

سامانه پیامک رایگان

3 پست در این موضوع

با سلام خدمت همه دوستان انجمن

من دفه قبل همچین کاری رو انجام دادم ولی یکی از مدیران نمیدونم برای چی منو به مدت 4 ماه قفل کرد در صورتی که دوستان دیگه به راحتی همین کارو انجام میدادن با این وجود من دوباره این کارو انجام دادم با این تفاوت که یا دوستان برای من پیام خصوصی ارسال کنن و یا اینکه مدیر این بخش اگر اجازه میدن من لینک ثبت نام انلاین رو در همین پست قرار بدم که کاربران در کمتر از یک دقیقه پنل رو دریافت کنند.

فقط مدیر محترم لطف کنید که منو قفل نکنید اگر مشکلی هست همین جا اعلام کنید و بگید برای چی من نمیتونم این کارو انجام بدم ولی دیگران میتونن.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز تبلیغات فقط در امضا مجازه . شما در بخش بازارچه انجمن هم میتونید تاپیک تبلیغاتی بزنید ولی اینجا نه .

اگه هم بقیه این کار رو کردن مطمئن باشید از چشم مدیران دور مونده .

این تاپیک هم تا 1 ساعت دیگه به بازارچه منتقل میشه

موفق باشید

تاپیک منتقل شد

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

با سلام مجدد

ممنون که دیگه این کارو اجازه دادین که تو این قسمت انجام بدم

پس دوستان عزیز شما میتونید از لینک داخل امضای من وارد سایت بشید و سپس روی دکمه خرید انلاین کلید کنید نترسید پولی نیست فقط برای نماینده هایی هست که پنل میفروشن و توی این پنل رایگان هست.

بعد از اینکه کلید کردید باید فرم ثبت نام رو پر کنید و در قسمت سطح دسترسی میتونید A+رو انتخاب کنید که به تمام امکانات دسترسی داشته باشید برای مشاهده امکانات میتونید در انتهای فرم ثبت نام قوانین ارسال پیامک رو کلیک کنید و امکانات رو ببینید.

پس از تکمیل فرم به محض کلیک کردن روی ثبت نام پنل برای شما اکتیو میشه و میتونید با نام کاربری و رمزی که وارد کردید وارد پنل بشید هم از طریق ادرس درج شده از امضای من وهم از نشانی های زیر:

s1s.ir

smshooshmand.ir

smshooshmand.com

در ضمن به زودی افزونه های اتصال پنل به جوملا و افزونه های مختلف رو در همینجا منتشر می کنیم که کاربرا بتونن از این پنل نهایت استفاده رو برای خودشون و سایتشون ببرن.

با تشکر از همه مدیران و کاربران عزیز انجمن جوملا ایران.