hgh_it

مشکل در صفحه خوش آمد گویی Intro

7 پست در این موضوع

سلام دوستان همگی خدا قوت

من یک سایت جوملایی با نسخه 3.2 ساختم با قالب آسمان 2 (JP-Aseman-II)

یک صفحه اینترو گذاشتم و بعد از کلیک روی صفحه ورود به سایت به صفحه نخست (منوی پیش فرض) منتقل میشم.

مشکل اینجاست که با کلیک دوباره روی صفحه نخست به صفحه اینترو بر میگردم. تو انجمن ها جستجو کردم اکثرا گفته بودند که باید نوع منوی پیش فرض رو آدرس خارجی بگذاری و به صفحه index.php لینک بدی، اما جوملا نمیگذاره منوی پیش فرض من از نوع آدرس خارجی باشه و میگه:

هشدار

ذخیره ناموفق با خطای: آیتم منوی پیش فرض باید یک کامپوننت باشد

چیکار باید بکنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درسته آیتم منوی صفحه اصلی نمیتونه آدرس خارجی باشه.

دلیل این هم که با کلیک روی صفحه نخست میره روی صفحه ی اینترو این هست که نوع صفحات اینترو معمولا از نوع html هست و index.html الویتش زودتر از index.php هست.

برای حل این مشکل پیشنهاد میکنم سایت جوملایی رو در یه پوشه یا ساب دامین بریزید و در اینترو لینکش رو قرار بدین.

موفق باشید

درسته آیتم منوی صفحه اصلی نمیتونه آدرس خارجی باشه.

دلیل این هم که با کلیک روی صفحه نخست میره روی صفحه ی اینترو این هست که نوع صفحات اینترو معمولا از نوع html هست و index.html الویتش زودتر از index.php هست.

برای حل این مشکل پیشنهاد میکنم سایت جوملایی رو در یه پوشه یا ساب دامین بریزید و در اینترو لینکش رو قرار بدین.

موفق باشید

سلام آقای طاهری ممنون از پاسختون مشکل حل شد، فقط یه مشکل دیگه هم دارم اگر نیاز هست بفرمایید یک پست دیگه بسازم.

من میخوام یک سری از فایلها رو واسه دانلود بذارم، یک پوشه ساختم و داخل اون فایلها رو ریختم و یک لینک میسازم با این آدرس :

mydomain.ir/medias/file.wmv

دسترسی خواندن و اجرا شدن هم به پوشه ها و هم به اون فایلها دادم، اما وقتی از سایت اون لینک رو اجرا میکنم با پیغام زیر مواجه میشم:

Not Found

The requested URL /medias/tutorials/lemurTutorial.wmv was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Not Found

The requested URL /medias/tutorials/lemurTutorial.wmv was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

100 درصد اشکال شما در ادرس دهی اشتباه است

100 درصد اشکال شما در ادرس دهی اشتباه است

ممنون از شما، من فکر میکردم آدرسهایی که میدم وابسته به بزرگی و کوچکی حروف (case-sensitive) نیست، ولی بود! با تصحیح آن درست شد، سپاس از شما.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری