yarebavafa

کمک برای انتخاب سیستم مدیریت محتوا

5 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب

دوستان ما یک گروه جمع کردیم و میخوایم یک سایت راه اندازی کنیم

این سایت شامل هر چیزی که بشه کار میکنه مثل موسیقی ، فیلم ،نرم افزار،اموزش،مقالات دانشجویی و ده ها امکان دیگه...

حال از شما اساتید و دوستان گران قدر تقاضا دارم که راهنمایی نمایید از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده کنیم

نظر خودم روی سیستم دات نت نیوک هست. ولی دات نت یک مشکلی که داره از منابع سرور زیادی استفاده میکنه و حجم دیتابیس حتی با چند پست به چندین گیگ یا 50 الی 60 گیگ میرسه شاید هم بیشتر ( ایا راه حلی دارد که این مشکل رفع گردد)

ایا دات نت نیوک به درد این جور کاری میخوره؟

چون حدودا روزی 10 الی 15 پست در سایت ارسال خواهد شد شاید هم بیشتر.

ممنون میشم تجربیات خود را بیان کنید و بفرمایید از نظر شما چه سیستمی بهتر میباشد برای این کار

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نظر من روی جوملا و وردپرس هست

جوملا در مقایسه با وردپرس افزونه های بیشتری داره

اما بازهم برمی گرده به شما که با کدوم راحت تر باشید

درود

به اعتقاد من هم جوملا گزینه مناسبیه . زبان پارسی رو به راحتی پشتیبانی میکنه . افزونه های قدرتمند و زیادی داره . خوش دست تر از بقیست و از همه مهم تر انجمن پشتیبانی مثل انجمن جوملای ایران داره

موفق باشید

سلام

مرسی از راهنمایی تون

راستش رو بخوای من اصلا از وردپرس خوشم نمیاد ولی با جوملا کار کردم و باهاش راحت تر هستم

دوستان دیگه هم اگه نظر دارن بگن ممنون میشم

با تشکر

هر مدیریت محتوایی برای یه سری کار ها مناسبه.

برای مثال تیم پشتیبانی پی اچ پی نیوک در زمینه سایت ها موسیقی و دانلود خیلی کار کردند و اکثر سایت های موزیک ما در ایران پی اچ پی نیوک هست.

وردپرس برای سایت های گرافیک و دانلود مناسب هست ( البته در زمینه های دیگه هم عملکرد خوبی داره )

در گذشته هم جوملا برای سایت های خبری خیلی مناسب بود و الانش هم هست.

اما توی این چند سال فعالیت هایی صورت گرفته که این مدیریت محتوا برای هر نوع سایتی و با هر موضوعی کارایی داره. فروشگاهی ، دانلود ، خبری ، آگهی و موضوعات مختلفی که الان جوملا برای اونها مناسب هست.

اما قبل از اینکه بخواین سایت رو طراحی کنید ، یه لیست از کلیه امکاناتی که برای سایتتون در نظر دارید بگیرید. بعد در جوملا ، وردپرس و سایر مدیریت محتواها مقایسه کنید. ببنید کدوم کار شما رو راحت تر میکنند و بخشی از راه رو از قبل برای شما طی کردند. یه موقع دیدین به فرض وردپرس یا دروپال و یا سایرین بیشتر از جوملا به کارتون میان.

درباره ی مشکل دات نت نیوک ها باید با پشتیبانی مخصوص خودش مشکل رو در میان بگذارید.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری