drsmsco

حملات ddos و مسدود شدن سایتم

8 پست در این موضوع

سلام و درود

سایتم چند روزه مسدود شده و حجم سرور مجازی سایتم پر شده / پیگیر شدم دیدم حملات ddos هست از طرف دشمنای عزیز

هاستینگم میگه باید سرور اختصاصی ارتقا بدم ؟؟ چکار کنم ؟؟ یعنی هیچ راهی نداره

به هاستینگ میگم ddos شده میگه برو سرور اختصاصی بخر !!!

آیا سرور اختصاصی بگیرم میشه ضد ddos روش نصب کرد ؟؟؟ روی سرور مجازی چی میشه نصب کرد ؟؟

سایتم در روز نهایتا 4000 هزار بازدیدکننده داره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به هيچ وجه سرور اختصاصي نگيريد ، شما مگه چقدر مصرف منابع داريد، همسن vps را بديد خوب كانغيگ كنند و از كلود فلير براي جبوگيري از حملا ت زستفاده كنيد

Sent from my iPod touch using Tapatalk

باید به هاستم بگم برام خوب کانفیگ کنه و کلود فیلر رو نصب کنه یا خودم باید انجام بدم ؟؟

درود

كلود فلير رو بايد خودتون بگيريد و تغيير dns بديد

اما كلود فلر هم تا ميزان مشخصي گارانتي دفع حمله ميده و اگه حمله در مقياس و حجم وسيعي انجام بشه بازم فشار مياره

درود

كلود فلير رو بايد خودتون بگيريد و تغيير dns بديد

اما كلود فلر هم تا ميزان مشخصي گارانتي دفع حمله ميده و اگه حمله در مقياس و حجم وسيعي انجام بشه بازم فشار مياره

اخه پویان جان کی می یاد این همه هزینه کنی که به سایتی مثل مهندس ما حمله سنگین کنه؟ همون کلود فلیر برای یک سایتی مثل اشیانه هم که این همه اتک بهش می شه زیاده

کلود فلیر تو تنظیمات امنیتی بالا خیلی خوب اتک را جواب می ده و یکم سرعت سایت را هم بالاتر می بره. (نسخه رایگان ان تازه)

نسخه رايگانش اصلا در مقابل ديداس كاراي نداره

واسه سايت دندان نما بايد كلودفلير تجاري گرففته بشه چون حجم حملاتش سنگينه

سلام و درود

سایتم چند روزه مسدود شده و حجم سرور مجازی سایتم پر شده / پیگیر شدم دیدم حملات ddos هست از طرف دشمنای عزیز

هاستینگم میگه باید سرور اختصاصی ارتقا بدم ؟؟ چکار کنم ؟؟ یعنی هیچ راهی نداره

به هاستینگ میگم ddos شده میگه برو سرور اختصاصی بخر !!!

آیا سرور اختصاصی بگیرم میشه ضد ddos روش نصب کرد ؟؟؟ روی سرور مجازی چی میشه نصب کرد ؟؟

سایتم در روز نهایتا 4000 هزار بازدیدکننده داره

ُسلام دوست عزیز,

نمی خوام مستقیم بگم کی خوبه یا بده, بهترین کار اینه که تو گوگل سرچ کنی هاست DDoS protection ! هاست هایی هستند که بتونند جلوی حملات دیداس رو تا حد بالایی بگیرند و اکانتتون مسدود نشه, البته به همراه ضمانت

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری