yutab

معرفی کامپوننت جدید برای نمایش دموهای آنلاین

6 پست در این موضوع

با سلام،

از مدیران انجمن خواهش می کنم اگه این پست رو در جای صحیحی نزدم به بخش خودش انتقال بدن.

قصد دارم یه کامپوننت رو به دوستان معرفی کنم که در نوع خودش منحصر بفرده. این محصول یکی از تولیدات بنده هستش که خوشبختانه تونسته به بازار بین المللی انواتو هم راه پیدا کنه. نام این افزونه iDemo هستش:

iDemo یک کامپوننت جوملا ۳ هستش که به شما این امکان رو می ده که دموی نمونه کارها، قالب های طراحی شده تون و هر نوع صفحه وب، دمو و وبسایت دیگه رو در قالب دمو فریم نمایش بدید.

برای مشاهده کارکرد iDemo می تونید از Web Design بازدید کنید

همچنین Documentation این افزونه در نشانی iDemo Documentation در دسترس شما خواهد بود

برای تهیه این کامپوننت هم می تونید به وبسایت CodeCanyon که بازار محصولات سرور-سایدِ انواتو هستش در نشانی Plugins - iDemo v1.1 | CodeCanyon مراجعه بفرمائید

از قابلیت های این کامپوننت می شه به موارد زیر اشاره کرد:

ثبت شده در بازار بین المللی انواتو

کاملاً واکنش گرا

نوشته شده به زبان استاندارد جوملا، با استفاده از کلاسها و سینتکس استاندارد آن

مد دیزاین فلت

مستندسازی قدرتمند

کاملاً قابل سفارشی سازی

پشتیبانی از آخرین ورژن جوملا

نمایش جزئیات دمو مانند پیش نمایش، عنوان، توضیحات، تصویر بند انگشتی، ورژن و تاریخ تولید

امکان ایجاد بینهایت دمو

امکان ایجاد، ویرایش و حذف دموها

پشتیبانی نامحدود

و بیشتر...

ویرایش شده در توسط yutab

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کار قشنگی هست تبریک می گم. نیاز خیلی از طراحان هست . اتفاقا دیشب دنبال یک همچین چیزی می گشتم. نه افزونه ایی بود براش نه اسکریپتی، با کپی کاری یک چیز نصفه نیمه درست کردم. دموی شولی

البته این افزونه idemo خیلی جای کار داره. مثلا شما سیستم دمو جوملارت را ببینید. لود آجاکس تصویر بنده انگشتی ، منوی یکم گیراتر، قابلیت نمایش در دیوایس های مختلف قالب. (این چیزایی بود که به ذهن من می یومد)

با تشکر از معرفی افزونه خوبتون . همونجور که مهندس فتحی فرمودند نیاز خیلی از طراحان هست - تگ " معرفی " درج شد

کار قشنگی هست تبریک می گم. نیاز خیلی از طراحان هست . اتفاقا دیشب دنبال یک همچین چیزی می گشتم. نه افزونه ایی بود براش نه اسکریپتی، با کپی کاری یک چیز نصفه نیمه درست کردم. دموی شولی

البته این افزونه idemo خیلی جای کار داره. مثلا شما سیستم دمو جوملارت را ببینید. لود آجاکس تصویر بنده انگشتی ، منوی یکم گیراتر، قابلیت نمایش در دیوایس های مختلف قالب. (این چیزایی بود که به ذهن من می یومد)

اینکه جای کار داره رو کاملاً باهاتون موافقم. به دلیل محدودیت وقت سعی کردم امکانات مهم و اولیه رو پوشش بدم. در ورژن های بعدی ایده های قشنگ زیادی هست که اعمال می شه، من جمله مواردی که شما فرمودید.

نسخه رایگان این افزونه هم موجود می باشد برای گذاشتن دموهای آنلاین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری