ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی فروشگاه ساز سامان نسخه 2 :: قابلیت مقایسه کالا

47 پست در این موضوع

اگه یادتون باشه چند وقت پیش نسخه یک فروشگاه ساز سامان رو منتشر کردیم .. خیلی ها خوشش اومد و استفاده کردند.چند نفری هم فحش و بد و بیراه گفتن که کاسبی اونها رو کساد کردیم!!

بگذریم زیاد سرتونو درد نیارم که نسخه 2 فروشگاه ساز سامان با تغییرات مهمی همراه شد.مهمترینش افزوده شدن قابلیت مقایسه کالاست

ظاهر بسته هم تغییراتی داشته که خودتون میتونید در دمو مشاهده کنید.

نکته مهم مهم:

بعضی دوستان لطف دارند و به کنایه میگن اگه هدیه است چرا قیمتش مثلا 1000 تومنه 5 هزار تومنه یا فلان قدره!!

در پاسخ این دوستان باید بگم :

1- تا قبل از انتشار همین بسته ها شما باید حداقل 500 هزار تومان برای خریدش هزینه میکردید! که الان نهایت 10 هزار تومان دارید پرداخت میکنید!

2- در همه جای دنیا برنامه هایی تحت وب به صورت هدیه منتشر میشه که شما برای دانلودش باید اصطلاحا Donate کنید یعنی یک حمایت از سازنده که در ایران این مسئله جا نیافتاده و فرهنگ مفت خوری جا افتاده! ما هم قاعده جهانی را در پیش میگیریم و مبلغی رو تعیین میکنیم به عنوان Donate که شما پس از پرداخت بتونید هدیه را دانلود کنید تا حداقل 490 هزار تومان به نفع شما تموم بشه! اگر هم تمایل نداشتید میتونید 500 تومن پرداخت کنید از جای دیگه ای خریداری کنید!

دانلود فروشگاه ساز سامان 2 (دیجیتال)

این هم اسکرین شات این بسته:

saman2.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قبلا از این قالب Joom Shaper استفاده کردم تو سایت فروشگاه اینترنتی TCL تی سی ال ولی فقط نسخه اصلی و ساده قالب بدون هیچ ویژگی اضافه برای یک دامنه رو با قیمت 40 هزار تومن خریدم که البته از اون قیمت واقعا هم راضیم و دست بچه های پی سی تمپلیت درد نکنه.

ولی برای این قالب 10 هزار تومن بدون محدودیت نصب رو دامنه های مختلف دونیت میشه که الان پول 10 لیتر بنزینه !

به شخصه به بعضی از شرکت های مثلا طراحی سایت تماس گرفتم و قیمت این قالب با ویژگی هایی که اضافه شده رو پرسیدم، با منت زیاد شاید حدود 1.5 - 2 تومن بدن !

در کل ممنون از اقای طالبی و بقیه دوستانی ک زحمت این قالب رو کشیدن. امیدوارم تو ایران قدر این زحماتی ک با کمترین هزینه و بیشتر وقت ها رایگان کشیده شده رو بیشتر بدونیم ...

ویرایش شده در توسط The Godfather

سلام

جناب طالبی

من از VirtueMart 2.6.6 استفاده می کنم

برخی نقاطش در داخل پنل فرونت خوب ترجمه نشده

میخاستم بدونم من اگر این بسته رو خریداری کنم آیا امکانش هست فایل های زبانش(ویرچومارت) رو روی سایت خودم جایگزین کنم ؟

سلام

من یه جایی گیر کردم

وقتی اطلاعاتو تو هاست کپی میکنم و آدرس سایت رو میزنم

میگه پوشه اینستال رو حذف کنید اینم تصویرش:

[ATTACH=CONFIG]6499[/ATTACH]

حذف شم میکنم ارور میده

لطفا راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز

اگر قبل از نصب این پیغام برای شما نمایش داده میشه، باید فایل configuration.php رو حذف کنید بعد از دوباره مراحل نصب رو انجام بدید.(فولدر installation هم باید باشه)

موفق باشید.

سلام دوست عزیز

اگر قبل از نصب این پیغام برای شما نمایش داده میشه، باید فایل configuration.php رو حذف کنید بعد از دوباره مراحل نصب رو انجام بدید.(فولدر installation هم باید باشه)

موفق باشید.

ممنون مشکل از فایل configuration.php بود که گفتی

خدا خیرت بده.

دوست من اگه جستجو کنید منتشر شده

دوست خوبم ، سلام

اگه لطف کنید و در اینجور مواقع لینک مربوطه رو هم قرار بدید خیلی عالی خواهد شد ، باور بفرمایید با این کار کاربران تازه وارد بیشتر به جستجو و کنکاش در انجمن ترغیب میشن.

جسارت بنده رو ببخشید.

برای دیدن قسمت(یک سوال بپرسید) تو مدیریت کجا برم؟

میشه یه افزونه ای برای نظر دهی به محصولات نصب کرد؟

برای دیدن قسمت(یک سوال بپرسید) تو مدیریت کجا برم؟

میشه یه افزونه ای برای نظر دهی به محصولات نصب کرد؟

چرا جواب نمی دید! الو!

سلام خدمت اساتید.من این قالب رو گرفتم ونصب کردم.واقعا عالیه.اما چه فایده که من نمیتونم مدیریتش کنم.1هفته هست که با جوملا اشنا شدم.تو این مدت تونستم ایجاد مطلب-مجموعه-و منوی بالای سایتو یاد بگیرم والبته نصب جوملا-قصد دارم ی فروشگاه اینترنتی بزنم.لطفا راهنماییم کنید که چطور میتونم از تمامی ماژولها-کامپوننتها و پلاگینها سر در بیارم.واقعا گیر کردم.:auau:

سلام خدمت اساتید.من این قالب رو گرفتم ونصب کردم.واقعا عالیه.اما چه فایده که من نمیتونم مدیریتش کنم.1هفته هست که با جوملا اشنا شدم.تو این مدت تونستم ایجاد مطلب-مجموعه-و منوی بالای سایتو یاد بگیرم والبته نصب جوملا-قصد دارم ی فروشگاه اینترنتی بزنم.لطفا راهنماییم کنید که چطور میتونم از تمامی ماژولها-کامپوننتها و پلاگینها سر در بیارم.واقعا گیر کردم.:auau:

درود

اگه میخواید از ابتدا و بطور کامل و جامع یاد بگیرید فیلم آموزشی جوملا 2.5 و جوملا 3 رو از آموزشگاه جوملا ایران تهیه کنید. و چون قصدتون راه اندازی کسب و کار اینترنتیه پس ارزش یه کم هزینه رو داره.

اطمینان میدم بهترین و کامل ترین و در عین حال ساده ترین آموزش در ایرانه. من خودم خیلی استفاده کردم از این پکیج.

موفق باشید

استاد مشکل بهم ریختگی موقعیتها رو چه کنیم آخـــــــــه ؟ هر کاری برای اصلاحش انجام دادم ولی نشد که نشد؟

این تصویرشه

[ATTACH=CONFIG]6982[/ATTACH]

ارسال شده در (ویرایش شده)

از تمامی دوستان درخواست میکنم این فروشگاه سازها رو نخرن --------- جدا از هزینه کلی زمان صرف ساختن سایت میکنن بعد از چند روز متوجه میشن که کلی از ماژولها دمو بوده و خلاصه د-----------------.

نخرید پاسخگو نیستن نخرین

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

کاربر محترم fsdfsd2020 یک مثل قدیمی هست که میگن هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری . شما که پشتیبانی قوی میخواید میتونید تشریف ببرید سایت 403: Access Forbidden و نسخه های حرفه ای فروشگاه رو تهیه و نصب کنید .

لطفا مراقب کلماتی که به کار میبرید هم باشید .

پست شما اصلاح شد .

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من این بسته رو خریدم و نصب کردم یعنی بعد یه مدت ماژول ها از کار می افتن؟

چرا کسی پاسخگو نیست؟

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

سلام من این بسته رو خریدم و نصب کردم یعنی بعد یه مدت ماژول ها از کار می افتن؟

چرا کسی پاسخگو نیست؟

حتما افزونه ای نصب کردید موجب تداخل شده ، خود بسته مشکلی نداره ، ماژول های نصب شده رو غیر فعال کنید بررسی کنید

سلام.

من این قالب رو خریداری کردم ولی وقتی جوملا رو نصب میکنم قالب به صورت پیش فرض نمیاد بالا و حتی توی تنظیمات قالب هم اسم قالب نیستش که بخوام فعالش کنم! مشکل از کجاست؟ هم روی هاست تست کردم و هم روی نرم افزار مجازی سازی سرور

سلام.

من این قالب رو خریداری کردم ولی وقتی جوملا رو نصب میکنم قالب به صورت پیش فرض نمیاد بالا و حتی توی تنظیمات قالب هم اسم قالب نیستش که بخوام فعالش کنم! مشکل از کجاست؟ هم روی هاست تست کردم و هم روی نرم افزار مجازی سازی سرور

در آخرین مرحله نصب تیک گزینه " نصب اطلاعات نمونه" رو می زنید ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری