sajjadsh

مشکلی با افزونه مقایسه کالای ویرچومارت

11 پست در این موضوع

درود دوستان عزیز

دوستان من افزونه تجاری مقایسه کالای ویرچومارت رو نصب کردم،پلاگینش رو فعال کردم و ماژولش رو هم تو صفحه سایتم قرار دادم ولی نمیدونم چرا دکمه مقایسه کالا واسه محصول نمایش داده نمیشه،مگه کار دیگه ای هم هست که باید انجام بدم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همینطوری دکمه نمیاد

یه راهنما داره همراه خودش که باید طبق همون راهنما تو فایل template مربوط به ویرچومارت کد اضافه کنید تا دکمه مقایسه کالا اضافه بشه

همینطوری دکمه نمیاد

یه راهنما داره همراه خودش که باید طبق همون راهنما تو فایل template مربوط به ویرچومارت کد اضافه کنید تا دکمه مقایسه کالا اضافه بشه

ممنون استاد ولی من راهنما ندیدم،فقط یه فایل readme همراهشه که اونم فقط 2تا لینک به سایتهای سازنده توشه

شرمنده من اون راهنما رو دیدم ولی پوشه و فایل رو نمیبینم،میشه خودتون آدرس دقیق پوشه و فایل رو بهم بدین؟

فایل زیر رو باز کن:

components/com_virtuemart/helpers/shopfunctionsf.php

در خط 98 تابعی وجود داره به نام getAddToCartButton

کل اون تابع رو به شکل زیر تغییر بده:

static public function getAddToCartButton($orderable){

if($orderable){
           vmJsApi::jPrice();
           $html = '<input type="submit" name="addtocart" class="addtocart-button" value="'.JText::_('COM_VIRTUEMART_CART_ADD_TO') .'" title="'.JText::_('COM_VIRTUEMART_CART_ADD_TO') .'" />';
           $html .= '<br><br>{easycompare'.  $product->virtuemart_product_id .'}';
       } else {
           $html = '<input name="addtocart" class="addtocart-button-disabled" value="'.JText::_('COM_VIRTUEMART_ADDTOCART_CHOOSE_VARIANT') .'" title="'.JText::_('COM_VIRTUEMART_ADDTOCART_CHOOSE_VARIANT') .'" />';

$html .= '<br><br>{easycompare'.  $product->virtuemart_product_id .'}';
       }

return $html;
   }

من هم فروشگاه ساز سامان2 رو نصب کردم اما ارور زیر را میده

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/...../public_html/...../plugins/system/easycompare/easycompare.php on line 34

باید چیکار کنم؟؟؟

من هم فروشگاه ساز سامان2 رو نصب کردم اما ارور زیر را میده

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/...../public_html/...../plugins/system/easycompare/easycompare.php on line 34

باید چیکار کنم؟؟؟

این خطا مشکل خاصی نیست گزارش خطا رو از تنظیمات کلی در سربرگ سرور کم کنید

سلام متاسفانه من نه فایل راهنما رو دارم نه کدها رو ! برای درج در فایل لطفا راهنمایی کنین که چه کدی را در کدام فایل و در کدام خط قرار داده شود

من کامپوننت - ماژول - پلاگین را درست نصب کردم و ماژول مورد نظر را قرار داده ام و در قسمت توضیحات محصول با درج تگ easy compare مقایسه نمایش داده می شود

ولی

متاسفانه کدی که باید در فلان فایل درج شود تا مقایسه در صفحه اصلی نمایش داده شود را ندارم و نمی دانم که در کدام فایل درج شود لطفا راهنمایی کنین

ظاهرا این انجمن فعال نیستش یا کلا هیشکی جوابگو نیس هیچ کدوم از مشکلات من وقتی تو این انجمن مطرح شده حل نشده واقعا که ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری