sornagostar

قالب فارسی جوملا 2.5 at_ebona

19 پست در این موضوع

قالب فارسی جوملا 2.5 at_ebona

наклейки

Joomla

قالب فارسی و بسیار زیبای at_ebona برای جوملا 2.5 . این قالب به رنگ ابی و دو ستونه ( راست و بلوک اصلی محتوا ) به همراه 22 موقعیت ماژول می باشد.

دموی قالب

دانلود قالب

کار بنده نیست فقط تو اینجا دیدم گفتم بذار تدوستان هم استفاده کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان

من این قالب رو نصب کردم

در بالی صفحه دوتا عکس با نام header و logo داره

می خوام logo رو بردارم و header رو کاری کنم که تمام صفحه رو بگیره

لطفا کمک کنید

لطفا یکی کمک کنــــــــــــــــــــــه !!!!!!!!

:thanks::thanks::thanks:

شما اول برو توپوشه ی قالبت (توهاردکامپیوتر / قالب نصب نشده)تو فولدر ایمیج هدر قالب رو که با همون نام تو پوشه هست پیداکن وهمونو تو فتوشاپ به دلخواه ویرایش کن و یه جایی ذخیره کن (با همون فرمتواندازه و رزولیشن و... تغییرنده)بعد از طریق سی پنل برو تو پوشه قالب نصب شدت / تو همون فولدر ایمیج هدر قالب رو پیدا کن و پاک کن و هدر جدیدی رو که طراحی کردی تو خمون پوشه آپلود کن / یاحق

مسیر پوشه ی قالبت هم اینه : cpanel/file/file manager/public_html/templates/at_ebona/images

راستی لوگو رو هم همینجوری می تونی حذف و یا جایگزین کنی

خیلی ممنون من این کار رو کردم

منظورم اینه که کلا لگو رو بردارم و کلا اون فضا هم اضافه بشه به هیدر

اینجا هم خوبه اما کســــــــــــــــــــــی کمک نمی کنه

:13::13::13::13::13::13:

اگه موقعيت لوگو يك ماژول هست مي تونيد غيرفعالش كنيد. اگر نه بايد div مربوط به logo را پيدا كنيد و اونو پاك كنيد و div هدر را به اندازه كل صفحه كنيد تا مشكلتون حل بشه.

ممنو آقای mmfallah که اقلا شما جواب دادین

من تازه واردم

لطف کنید این قالبی که بالا لینکش رو گذاشتن بررسی کنید و بفرمایید کجا رو دقیقا چی کار کنم

خیلی ممنون

تو فايل index.php از خط 79 تا 92 را پاك كنيد. ببينيد چي ميشه!

قبلش يك كپي از اين فايل بگيريد و جاي ديگه ذخيره كنيد.

سلام دوستان من اين قالب رو نصب كردم ولي هيچ چيزي رو بهم نشون نميده فقط هدر و فوتر هستش

منوها و متن ها رو نشون نميده

پروژه دانشگاه است فردا بايد تحويل بدم كمك كنيد فوري

http://akrmian.sms-samaneh.ir/

درود بر شما

به شما پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات کافی از جوملا ندارید و تجربه کمی در کار کردن با این سیستم دارید . از بسته های اسان نصب یا همان کوئیک استار استفاده نمایید. اینگونه بسته ها بصورت اماده هستند در واقع قالب به همراه محتوا تنظیم و ست شده است و فقط نیاز هست نصب و استفاده شود.

علت اینکه این اتفاقی که برای شما پیش امده این هست شما قالب خام را در جوملا نصب کردید. و برای نمایش صحیح باید ماژول ها را برا ساس موقعیت های آن قالب ست کنید. که برای انجام این کار نیاز به تجربه بالا می باشد . پیشنهاد من به شما قالب های اماده است. در انجمن نمونه های اماده در بخش قالب ها موجود می باشد.

موفق پایدار

خب چه جوري بايد ست كنم ميشه راهنمايي كنيد تو هدر و كارهاي ديگه رو كردم حيفه دوباره بخام از نو طراحي رو شروع كنم

خب چه جوري بايد ست كنم ميشه راهنمايي كنيد تو هدر و كارهاي ديگه رو كردم حيفه دوباره بخام از نو طراحي رو شروع كنم

شما باید به موقعیتهای قالب جدیدی که نصب کردید نگاه کنید و ماژولهاتون رو طبق اون موقعیتها در حال نمایش قرار بدید برای دیدن موقعیتهای قالب به

انتهای آدرس سایت بعد از یک اسلش این رو اضافه کنید

?tp=1

در صورتی که نشون نداد باید از مدیریت قالبها نمایش موقعیتها رو فعال کنید

شما باید به موقعیتهای قالب جدیدی که نصب کردید نگاه کنید و ماژولهاتون رو طبق اون موقعیتها در حال نمایش قرار بدید برای دیدن موقعیتهای قالب به

انتهای آدرس سایت بعد از یک اسلش این رو اضافه کنید

?tp=1

در صورتی که نشون نداد باید از مدیریت قالبها نمایش موقعیتها رو فعال کنید

اینجور که فهمیدم باید برم قسمت ماژول ها و موقعیتشون رو به موقعیت های که نشون میده تغییر بدم

درسته؟

ببینم چی میشه!

مرسی فهمیدم چطور شد

محمد جان شما هم بجای این که بگید از قالب دیگه استفاده کنم بهتر بود روش رو بگی خیلی ساده بود من چندماه با جوملا کار کردم ولی این اصن احتیاجی به اشنای با جوملا نداشت

سعی کنیم درست یاد هم دیگه بدیم بجای پیچوندن!!!!

مرسی فهمیدم چطور شد

محمد جان شما هم بجای این که بگید از قالب دیگه استفاده کنم بهتر بود روش رو بگی خیلی ساده بود من چندماه با جوملا کار کردم ولی این اصن احتیاجی به اشنای با جوملا نداشت

سعی کنیم درست یاد هم دیگه بدیم بجای پیچوندن!!!!

دوست خوبم منظور مهندس دلجو اصلا پیچوندن نبود ایشون فک کردن شما چون تازه شروع کردید برای راحتی خود شما بسته های نصبی آماده رو پیشنهاد کردن

موفق و پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری