blazhel

قالب اردیبهشت - کاملا فارسی - جوملا 2.5

9 پست در این موضوع

به نام خدا

قالب اردیبهشت -طراحی کاملا فارسی برای نسخه 2.5

گروه طراحی مدرن وب

طراحي شده 100% css

کاملا بهینه شده

سازگار با تمام مرور گر ها

شرطی سازی تمام موقعیت ها

کلاس ماژول برای منو راست ( menu_ )

سرعت بار گذاری بالا

موقعیت های مناسب و کامل

و ....

دموی انلاین

در طراحی قالب از تکنولوزی DIV استفاده شده است که هر چه بیشتر قالب را منطبق با موتور های جستجو مینماید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا نوید خسته نباشید . این قالب رو من جای دیگر هم دیدم که ... به هر حال ...

چند مشکل من دیدم توی قالبتون .

1- امنیت چنین قالب هایی داخل جوملا کمی پایین هست . دلیل : جوملا از engine به نام pat template استفاده میکنه که سازنده این انجین خودش هست . کارش اینه که مثلا میتونیم ما موقعیت رو با jdoc داخل قالب قرار بدیم . تعدادی از هکرها در لیست کاراشون نوشته بودند که اکثر سات های جوملا با استفاده از این انجین هک میشه و کلا قالب رو میتونن راحت تغییر بدن و جوری کار کنن که شما مجبور بشید پوشه templates رو پاک و دوباره بریزید . اشکال هم دقیقا سر نوشتن قالب با این سبک بود . الان دایو بودن قالب واقعا مهم نیست . ( خیلی مهم نیست ) . مهمتر از همه اینه که شما بتونید استانداردها رو رعایت کنید .

تیبل هم یک سبک و دایو هم یک سبک .. هر کدوم مزایا داره .

2- قالب شما نه پرینت میگیره ، نه pdf و نه هیچی .. چون کلاس ها رو تعریف نکردید . و همچنین اصلا استایلی برای این گزینه ها وجود نداره .

3- سایت در رزولوشن های مختلف خرابه .

و یک سوال :

چرا توی قالب مثلا نوشتید :

این رو چرا استفاده کردید؟ دلیلش چی بود :

<?php $mw_component= mw_yright ; ?>

و بعد همین رو echo کردید . خوب معمولی مینوشتید دیگه .

اگر کمی رک گفتم ، ناراحت نشو . من روی قالب ریزبینی میکنم . چون خیلی بحث حساس و پر پیچ و خمی هست . برای طراحی قالب فقط کلاس لازم نیست .. بسیار به مطالعه و مشاهده نیاز هست دوست من ..

موفق باشید .

بله ممنون از حسن توجه شما بله این قالب جای دیگه بوده وطراحش خود بنده هستم فکر هم نمی کنم انتشار دادنش بد بوده باشه نظر شخصیه بنده هست چون من اکثریت رو مد نظر دارم نه اکثریت رو برای همین انتشار دادم؟

هر طراحی سبک طراحی به خودش رو داره من نمی خوام بگم شما اشتباه می کنید ولی اینو بدون که این طراحی سبک منه وبا اصول طراحی کردم

اون قسمتی هم که شما گفتید مربوط به شرطی سازی و به نوعی کپی رایت من محسوب می شه پس ایرادی نمی بینم.

پرینت و چاپ وغیره رو هم خودم غیره فعالش کردم پس ایراد نیست خودم غیر فعال کردم و براش کلاس تعریف نکردم.

من منظورتون رو از رزولوشن های مختلف نمی دونم چیه اما می دونم این یک قالب رایگان محصوب می شه و نیازی به این همه وسواس نیست چون بنده نمی خوام همه امکانات رو داخلش فراهم کنم چون قالب رایگان هست

بنده از جی کوئری اسفاده نکردم چون نمی خواستم استفاده کنم.

باز هم ممنون از این همه دقت

من سری به سایت خودتون که تو امضا قرار دادید زدم

من به نوبه خود نه از نظر سلیقه نه از نظر کیفیت قالب سایت شما رو قبول ندارم

طراحی قالب جی کوئری نیست طراحی قالب سلیقه ،ذوق ،کیفیت،قدرت،برتری، واستفاده از همه فناوری هاست و خیلی چیز های دیگه که مد نظر قرار می گیره

شما رو سایت خودتو زوم کن اون موقع می ببینی عکس هایی که تو صفحه تکرار کردی چه بلایی سرشون میاد

از نظر سئو سایت خودتون رو چک کن بازم می بینی چه اتفاقی می افته

این هارو به عنوان توهین یا بی احترامی ننوشتم فقط خواستم بگم ما هم می بینیم وخیلی هم رک هستیم

اگر قالب رو انتشار دادم فقط یه کار مثبت تو ذهنم بود نه این همه حرف زدن اما مجبور شدم جوابتون رو بدم امیدوارم سوتفاهم نشه

blazhel عزیز

به نظرم بابت اولین کارتون، کار خوبی هست. ایشالا روز به روز توی کارتون پیشرفت داشته باشید در سایه سار الهی.

ولی خوب دیدگاه ها متفاوت، سلیقه ها متفاوت هست. هرچند هیچ کسی نمی تونه بگه اشکالی نیست.

ما انسان ها به خاطر همین اشکالات و نیازمندی ها هستیم که زنده ایم و هیچ چیز کامل نیست.

مطمیئن هستم آقای حبیب خدای گل هم نیتشون خیر بوده است.

مرسی از سهیل و نوید عزیزم .

من یک نکته رو بگم . من سایتم مشکل با دامنه داشت . اول دات کام و بود و مشکل پرداخت پیدا کردیم و آی آر کردیمش . به همین دلیل از رنک 3 کاسته شد و یه مدت هم آپدیت انجام نشد و کلا همه چیز خراب شد .

نوید عزیز من ایده ام این بود که با جی کوئری بهتره . درسته که لازم نیست توی ورژن رایگان شما همه چیز رو رعایت کنید . توی تجاری هم میتنید رعایت نکنید . مشتری باید مشکلش رو با این موضوع حل کنه . درسته . اما دوست من این رو هم ببینیم که کاربر از این قالب استفاده میکنه و خوب از هر لحاظ سالم بودن به نفع ایشونه .

برای پرینت هم همینطور . میذاشتید کاربر غیر فعال کنه بهتر بود . اگر شما یک قالب همه فن حریف بزنید و پارامترها رو به دست کاربر بدید ، کاربر راضی تر میشه . من قصد جسارت نداشتم عزیزم . سایت خودم خدای مشکله . چون نمیتونم خوب برسم بهش . به خاطر مشغله درس + کار . ( این هم ایراد منه - خیلی بده )

از شما کار خوب ببینم بی نهایت شاد میشم . چون همکاریم . حرف هام فقط دوستانه بود .

موفق باشی عزیزم .

ممنونم ازتون

من قصد بی احترامی نداشتم امیدوارم سو تفاهم نشه ما هم ایراداتی داریم درسته وتمام تلاشمونو می کنیم اما یکطرفه وبا منظور، حرف زدن یکم زور میاد به ادم اما به هر حال انتقاد است ومن با جون دل می پذیرم ممنونم از شما

راستی من کار اولم نبوده کار های دیگه ای هم بوده و چند سالی هست در این ضمینه فعالیت دارم اینم بگم که فقط کلاس نیست درسته وکسی هم نگفته ما از کلاس فقط چیز یاد گرفتیم ما هم مثل همه دنبال بهتر بودن هستیم و تمام تلاشمونو می کنیم

ممنون

گفتم که قصدم بی احترامی نبوده آدم باید انتقاد پذیر باشه با همه مثل هم همکاریم و همه مشغله خودمو نو داریم امیدوارم بیشتر بهم کمک کنیم تابهتر خودمونو ثابت کنیم

از هموتون بابت حرف هام معذرت می خوام اگه تند برخورد کردم امیوارم مفق وبا قدرت به کاراتون ادامه بدین خوشحال می شم به هم کمک کنیم

ممنونم شب بخیر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری