حجت مردانه زاده

Google Drive شاهکار جدید گوگل=5گیگ حجم آپلود رایگان

13 پست در این موضوع

با سلام...

google-drive-logo.jpg

گوگل باز هم شاهکار دیگری رو پرده برداری کرد...بله شاهکار جدید گوگل راه اندازی سرویس جدیدش بنام گوگل درایو هست!!!

گوگل در این سرویس بیش از 5گیگابایت فضای رایگان در اختیار کاربران خودش قرار میده . (طبعا با سرعت آپلود و دانلود فوق العاده بالا)

این سرویس قابل ارتقا هم هست و به کاربرانی که به فضای بیشتری نیاز دارند در ازای مبالغ (واقعاً ) ناچیزی حجماهای بیشتری اختصاص میده.

[TABLE]

[TR]

[TD]Storage

[/TD]

[TD=width: 50%] Monthly Rate[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 25 GB[/TD]

[TD] $2.49[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 100 GB[/TD]

[TD] $4.99[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 200 GB[/TD]

[TD] $9.99[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 400 GB[/TD]

[TD] $19.99[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 1 TB[/TD]

[TD] $49.99[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 2 TB[/TD]

[TD] $99.99[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 4 TB[/TD]

[TD] $199.99[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 8 TB[/TD]

[TD] $399.99

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] 16 TB[/TD]

[TD] $799.99

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

google-drive-logo-580-75.jpg

واقعا بهتر از این نمیشه...!

بخش کاربری قوی برای مدیریت فایلهای آپلود شده و دانلود شده...

آدرس این سرویس :

https://drive.google.com

آدرس راهمنمای ای سرویس:

https://support.google.com/drive/

آدرس تعرفه های سرویس:

https://support.google.com/drive/bin/answer.py?hl=en&answer=2375123&p=mktg_pricing

با وجود اینکه چند روزی هست که سرویس راه اندازی شده ؛ دیدم دوستانی که باهاشون صحبت میکنم، از این رونمایی این سرویس بی اطلاع اند. گفتم در انجمن اطلاع رسانی کنم. امیدوارم عزیزان از این سرویس بسیار خوب گوگل استفاده های لازم رو ببرید و تونسته باشم با معرفی این سرویس، کمکی هرچند کوچک کرده باشم.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته هنوز راه اندازی نشده و بزودی ارائه میشه

باید دید از چه فناوری برای نگه داری استفاده میکنه؟ چون گوگل با این حجم کاربر ......!

احتمالا از تکنولوژی ابری استفاده میکنه

ان سرویس همون سرویس گوگل داکز (docs.google.com) هست که ارتقا داده شده و یا بهتر بگم غووووول شده

چون من اسنادم رو به راحتی می تونم از طریق این سرویس بینم و با ویرایش کنم....

پ.ن: اپلیکیشن آأندروید این سرویس ارایه شد.

گوگل واقعا داره خطرناک میشه. اگر به روش که داره ادامه بده می تونه اینترنت رو تسخیر کنه و آزادیشو نابود کنه. این همون چیزی بود که آقای تیم برنرزلی مخترع وب هم اون موقع گفت که از عواملی هست که می تونه بزرگترین ضربه رو به اینترنت بزنه. فقط تا اینجاشو شانس آوردیم که نتونست شرکت Yahoo! رو بخره.

مثل سرویسی که پارسال ارایه کرد برای تماس تلفنی از طریق جی میل که قیمت هاش عالی بود این هم قیمت های خیلی خوبی داره

ویرایش شده در توسط habiballahafg

قیمتهای پولیش که کمی گرون زده .

گرون هم نمیشه گفت چون پهنای باند و هزینه پورت سرور هم در بر داره ولی یکی بره سرور بخره از این ارزونتر پاش میوفته:128fs318181:

من خیلی وقته که دیکه از جمیلم استفاده نمیکنم چه برسه بیام از این استفاده کنم

البته بهتون قول میدم برای ما غیر قابل استفاده اس

چرا اینطوری به قضیه نگاه نمیکنید؟

هر کسی توان بیشتر برای عرضه بهتر و مفید تر و جدید تر داره برندس!!

گوگل هم خوب میدونه کجا رو هدف گرفته!!

بنظرتون اگه شرکتی بتونه در هر زمینه ای باهاش رقابت کنه کوتاه میاد؟؟

چرا ایمیل یاهو از جیمیل عقب افتاد؟؟

مهمترین دلیلش امنیت بالاتر جیمیل بود و..

هر چند اینم که همه چیز بخواد انحصاری دست یک عده خاص باشه میتونه خطرناکم باشه

دیشب از سوی گوگل دعوت نامه برام اومد که اکانت گوگل درایو به من تحویل دادند فوق العاده هستش سرعت دانلود بالا هستش در ضمن باز اینجا هم تحریم داریم یعنی نرم افزاری که برای سیستم عامل ساختند را نمی تونیم دانلود کنیم ولی تا اینده نه چندان دور دوستان اون بر ابی این مشکل حل می کنند

سلام اون دوستی که میگه گوگل داره خطرناک میشه؛ دوست من قدرته و فقط قدرت به رخ کشیدن هم داره واقعاً عالیه این همه امکانات و بدون نقص که داره ارائه میده همش شکه.

سایتی مثل Facebook و ... همه اینها دارن وابسته کار میکنن مثال، search این شرکت از bing هستش و مرجع داخلی saerch عمومی خود facebook و خیلس از نقاط قوط دیگری که بقیه فکر می کنند از آن facebook هست اما نیست و متعلق به شرکت هایی دیگر است اما خوشبختانه گوگل مستقل داره فعالیت میکنه. و موارد دیگر که جای بحث دارد.gift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری