hda2295

مشکلات قالب sj_company

12 پست در این موضوع

سلام به دوستان.

بنده از قالب sj_company از joomlana استفاده میکنم.

روی لوکال هیچ مشکلی با این قالب(بسته نصبیش) ندارم. ولی وقتی انتقال میدم به سرور هیچ کدوم از گالریهاش(تصویر،اخبار) کار نمیکنن.با افزونه های دیگه هم که گالری میسازم کار نمیکنن

ضمنا قالب و افزونه هاش از پلاگید YT استفاده میکنن.

میشه بفرمایید مشکل از کجاست و باید چیکار کنم.ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بخاطر پرمیشن فولدرهایی است که تصاویر شما داخلش cache میشه

چک کنید تصاویر بندانگشتی شما داخل کدوم پوشه ها داره cache میشه همون ها رو روی 755 ست کنید

بخاطر پرمیشن فولدرهایی است که تصاویر شما داخلش cache میشه

چک کنید تصاویر بندانگشتی شما داخل کدوم پوشه ها داره cache میشه همون ها رو روی 755 ست کنید

پوشه ها روی 755 ست هستن.

وقتی که ماژولها رو مثلا گالری تصویر رو فعال میکنم ارور های زیر میاد تو صفحه اصلی

Warning: require_once(__DIR__/core/helper.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/berelianco/domains/berelianco.ir/public_html/modules/mod_sj_gallery/mod_sj_gallery.php on line 11

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '__DIR__/core/helper.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/berelianco/domains/berelianco.ir/public_html/modules/mod_sj_gallery/mod_sj_gallery.php on line 11

اوقات به کام دوستان.

یه مشکل دیگه که با این قالب دارم بعد از پرداختی که کاربر میده این ارورها توی صفحه میاد:

خطا در بارگذاری افزونه: com_media, 1
       خطا در بارگذاری ماژول MySQL server has gone away SQL=SELECT m.id, m.title, m.module, m.position, m.content, m.showtitle, m.params, mm.menuid FROM g3kdx_modules AS m LEFT JOIN g3kdx_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id LEFT JOIN g3kdx_extensions AS e ON e.element = m.module AND e.client_id = m.client_id WHERE m.published = 1 AND e.enabled = 1 AND (m.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_up <= '2014-05-06 12:32:21') AND (m.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_down >= '2014-05-06 12:32:21') AND m.access IN (1,1) AND m.client_id = 0 AND (mm.menuid = 0 OR mm.menuid <= 0) ORDER BY m.position, m.ordering
       خطا در بارگذاری افزونه: com_content, 1
       خطا در بارگذاری افزونه: com_contact, 1
       خطا در بارگذاری افزونه: com_contact, 1

توضیح اینکه فقط منوهای سایت نمایش داده میشن. دیگه هیچ پوزیشنی از سایت قابل نمایش نیست.

ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند

قالب نال شده چنین مشکلاتی هم داره.

از چه افزونه ای برای پرداخت استفاده می کنید؟

قالب نال شده چنین مشکلاتی هم داره.

از چه افزونه ای برای پرداخت استفاده می کنید؟

طبق گفته جناب فلاح پس تمام بسته جوم پک 4 مشکل داره. (قابل توجه اساتید)

جناب فلاح بسته نصبی از جوم پک 4 برداشته شده. از افزونه پرداخت بانک ملت جومینا استفاده میکنم.

طبق گفته جناب فلاح پس تمام بسته جوم پک 4 مشکل داره. (قابل توجه اساتید)

جناب فلاح بسته نصبی از جوم پک 4 برداشته شده. از افزونه پرداخت بانک ملت جومینا استفاده میکنم.

دوست عزیز شما نگفتید که از جوم پک استفاده کردید و من هم اشتباه کردم. دلیل نمیشه به خاطر یک اشتباه جوم پک را زیر سوال ببرید.

جناب فلاح من قصد جسارت و یا زیر سوال بردن زحمات کسی رو نداشتم.چون مطمئنم برای بسته جوم پک زحمات زیادی کشیده شده و هم چنین اساتید توی این انجمن زحمات زیادی میکشن.

ولی شما قبل از اینکه توضیحاتی بخواید قضاوت کردید.

اگر جسارتی به کسی کردم رسما پوزش میخوام.

حالا اگر اساتید میتونن یه کمکی هم به ما بکنن ممنون میشم

یه بار جداول دیتابیس رو fix کنید

جوملای خودتون را هم بروزرسانی کنید

جوملا رو بروز کردم.

دیتابیس رو هم از ممدیریت افزونه ها > پایگاه داده ، تعمیر کردم. و هم از وب سایت > تعمیرات > چک و اصلاح پایگاه داده ، چکو اصلاح رو انجام دادم.

ولی متاسفانه باز هم همونجوره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری