amin.poorsaeed

نظرسنجی : از چه سیستم عاملی استفاده می کنید ؟ چرا

از چه سیستم عاملی استفاده می کنید ؟   16 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. از چه سیستم عاملی استفاده می کنید ؟

• ویندوز
    • مک
      0
    • سیستم عامل های اوپن سورس

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

15 پست در این موضوع

سلام دوستان یه بحث که تو این انجمن ایجاد شده بود منوبه این فکر انداخت که یه نظرسنجی بکنیم

دوست دارم که افردای که در این نظرسنجی شرکت کردن دلیل انتخباشون رو بگن .

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اول نظر خودم

من از ویندوز استفاده می کنم چون باهاش راحتم و از همه مهمتر سخت افزارم با ویندوز سازگاره یعنی از روزی که کامپیوتر خردیم جز ویندوز چیزی روش نصب نکردم

نقاط قوت و نقاط ضعف هم داره ولی در کل ویندوز مایکروسافت به نظر من بهتر از بقیه هست .

من تنها چند تا از نرم افزار هایی که ازشون خوشم میاد برای لینوکس هست اونم نرم افزار های adobe که درسته سرکارم باهاش زیاده ولی بقیه نرم افزار ها نسخه مک و لینوکسیشو ندیدم و دوست ندارم به یه سیستم عامل دیگه مهاجرت کنم

امین جان سلام،

سوال یه خورده ایراد داره:

مک و سیستم عامل های مشابه اوپن سورس

مک سیستم عامل اپن سورسی نیست و در انحصار شرکت اپل هست.

لطفا به سه گزینه تصحیح کنید:

ویندوز

مک

سیستم عامل های اپن سورس

امین جان سلام،

سوال یه خورده ایراد داره:

مک و سیستم عامل های مشابه اوپن سورس

مک سیستم عامل اپن سورسی نیست و در انحصار شرکت اپل هست.

ویندوز

مک

سیستم عامل های اپن سورس

سهیل جان من این دسترسی رو ندارم اگر امکانش هست این کارو انجام بدین

لینوکس (فیدورا) + ویندوز

[TABLE=class: outer_border, width: 337, align: center]

[TR]

[TD]لینوکس

[/TD]

[TD]ویندوز

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]جذاب و جالب

[/TD]

[TD]کاربر پسنده

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]کنجکاوی می خواد برای درک بهترش

[/TD]

[TD]نرم افزار زیاد داره

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

کسی که کاره کنه فقط منظورم رو درست متوجه میشه(برای لینوکس)

با نظر دوستان موافقم بهتر مک را از سیستم عامل های اپن سورس جدا کنید مخصوصا از لینوکس !!

به نظرم بهتره گزینه ها بدین شکل باشه :

ویندوز

مک

توزیع های لینوکس

سایر سیستم عامل ها

من خودم اوبونتو را ترجیح می دهم . اگر یک ماه باهاش کار کنید عاشقش میشید !!

اوایل ورود به دانشگاه بودم ترم اول کاردانی صحبت از اوپن سورسو لینوکس بود و سمینار و بیایید و بشتابید...:a54d65a:

یکی دو تا گارگاه شرکت کردم بعد سیستم عامل ها رو بررسی کردم یه مدت با Redhat بودم بعد Fedora،ابونتو و suse که الآن دارن شبیه ویندوزش می کنند!یک ماهی درگیر بودم برای نصب باید دردسر میکشیدی برنامه ها همینطور در نهایت هم قابل مقایسه با برنامه های ویندوز نبودند الآن هم نیستند و نخواهند شد سوال هم که میکردم که چه چیزی داره این سیستم عامل ها فقط میگفتن اوپن سورسه میتونی اگر خواستی ویرایش کنی (همش شعار).دلمو زد همه شون گذاشتم رو زمین و clean:128fs318181: .

پول میدی از برنامه و سیستم عامل لذت میبری قانون کپی رایت هم اعمال بشه باز ویندوز استفاده میکنم.

با سلام

هر کسی بلاخره با یه سیستم عامل و محیط برنامه ای راحت هست کار کنه که شاید سیستم عامل ویندوز از ساده ترین و راحت ترین آنها باشه و به دلیل برنامه های زیادی که داره بیشتر طرفدار داره، البته ناگفته نمونه که در جامعه ما فعلا ویندوز بهترین شناخت رو داره و بقیه سیستم عامل ها اصولا ناشناخته و غریبه هستن. من به شخصه به جز ویندوز و لینوکس با چیزی دیگه آشنایی ندارم ، اما لینوکس هم یبار اومدم نصب کنم تو نصب کل هاردم رو فرمت کرد مجبور شدم هاردم رو بفرستم بره بیمارستان بازیابی اطلاعات بشه:25r30wi: دیگه بیخیالش شدم با همون ویندوز حال میکنیم که هرچی بشه میشه یه بلایی سرش آورد:25r30wi::128fs318181:

من شخصا ابونتو و خانواده وسیع اون شامل مینت، استودیو و... رو ترجیح می*دم و همین الان هم با لینوکس مینت کار می*کنم

دلیلش هم اینه که دزدی نیست و رایگانه، کد باز هست و ویروسی نمی شه به این راحتی

و از همه مهم*تر اینکه برای منی که تو کار جوملا هستم ساخت سرور روی لینوکس بسیار راحته و دقیقا یه سرور با تمامی امکانات روی پی سی راه انداختم

برای اطلاعات بیشتر در خصوص اوبونتو (مخصوصا نسخه جدیدش) به ubunti.ir سر بزنید

ویندوز

مک

سیستم عامل های اپن سورس

سهیل جان من این دسترسی رو ندارم اگر امکانش هست این کارو انجام بدین

با اجازه ی دوستان ، ویرایش مورد نظر اعمال شد...

حق یارتون

پس رای من رو از مک به سیستم عامل های اون سورس تغییر بدین:128fs318181:

با سلام...

رای شما حذف شد.مجدداً نظر خودتون رو ثبت کنید.

موفق و سربلند باشید

یا حق

دوستانی که از مک و سیستم های اوپن سورس استفاده می کنن توضیح دادن ولی نظر ندادنا ؟

حالا فعلا رقابت با ویندوز هست منتظر نظرات بیشتر هست

با سلام...

رای شما حذف شد.مجدداً نظر خودتون رو ثبت کنید.

موفق و سربلند باشید

یا حق

ای کاش حجت جان این دسترسی رو به کاربرا می دادید که بتونن نظرسنجی خودشونو ویرایش کنن بازم دستت دردنکنه بخاطر کمکت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری