texima

بدون شرح!!!

14 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

من یکی دو روزی میشد که نبودم اما امشب اومدم و داشتم پست ها رو میخوندم با یه پستی مواجه شدم که واقعا من رو متاثر کرد:33:

یک یاز دوستان با نام کاربری " elina " یه پستی ارسال کرده و انتقادی کردی و یا اصلا حرف دلش رو گفته، اما سرپرست کل محترم این انجمن از گفته ایشون ناراحت شده و این کاربر رو نمیدونم چی اسمش بزارم تنبیه کرده ، گوش مالی داده، حالا هرچی که حساب کنی بلاخره نشون میده که از گفته این کاربر خوشش نیومده:37: حالا بقیه اش بماند...:128fs318181:

من اومدم یه حرفی با مدیران سرپرستان و هرچی بزرگان این انجمن و انجمن های دیگه بزنم ، که شاید برام سنگین تموم بشه اما برام سخته وقتی این پست رو دیدم. خواستم بگم سرپرستان کل محترم درسته شما و دیگر دوستان مکانی رو ایجاد میکنید و اسمی براش انتخاب میکنید و برنامه های کاری ، اما این کارها زیاد سخت نیست هرکسی میتونه اینا رو برپا کنه اما مهم اینه که محتوای این محیط چطوری باشه:128fs318181: حالا اگه کسی اومد برخلاف میل ما حرفی زد دور از انصافه که باهاش برخورد بشه:a54d65a:

شما اومدید گفتید که:

خیلی عذر میخوام، اسم اینجا انجمن هست، نه ساپورت تجاری، هیچ کسی هم تضمینی برای جواب به پیغام خصوصی شما نداده.

درست فرمودید اینجا انجمن هست نه پشتیبانی تجاری ، که اگه پشیبانی تجاری بود حق چنین کاری رو نداشتید بکنید، ولی خب این انجمن برای چی هست؟؟برای ارائه سیستم جوملا؟ و یا ارائه افزونه؟ ویا چیزی دیگه؟؟ اگر شما بخوایید که سیستم جوملا یا افزونه های موجود رو اینجا معرفی کنید که کاری نکردید بلاخره میشه پیدا کرد، اگه اگه میگید ما سیستم جوملا و افزونه ها رو با ترجمه خودمون معرفی میکنیم و یا افزونه های تولید خودمون ، خب دیگه فکر کنم الان زمان این هست ما ایرانیها به خودمون بیاییم و چیزی رو که از خودمون ارائه میدیم مسئولش باشیم یعنی پشتیبانیش کنیم ( اگه به کار خودمون اعتماد داریم). پس اصولا اساس این انجمن و دیگر انجمن ها در مسیر پشتیبانی قدم برمیداره پس باید این هم در نظر داشت که ما گرد هم جمع میشویم تا مشکلات یک دیگر رو حل کنیم و به یکدیگر کمک کنیم پس اگر کمکی به کسی نمیکنیم حداقل یه جواب قانع کننده به آن بدیم:28:

در ادامه گفتید که:

طبق هماهنگی های انجام شده از این پس جلوی اسپم ها گرفنه شده و اسپمر ها با جریمه های سنگین مواجه خواهند شد.

یه سوال:چرا ما داریم همه چیز رو با اسپم قاطی میکنیم؟؟؟بابا عزیزان من اسپم واسه خودش بزرگی داره پس نباید اونو سرشکست کنیم:a2d3: هر پست یا تاپیکی که ایجاد میشه که باب میل کسی نباشه که اسپم گفته نمیشه حتی به صورت کلی میتونم بگم اصلا توی هیچ انجمنی چیزی به اسم اسپم وجود نداره(البته در بعضی موارد استثنا هست) فکر کنم اگه اسپم رو بهتر بشناسیم خالی از لطف نباشهbook:128fs318181:

اسپم در ویکی پدیا

از این دوستمون که 600 امتیاز کسر شد و امتیازش منفی شد (اما اون تغییری نکرد) ، خدا از مارو بخیر بگذرونه:25r30wi:

اما خواستم بگم قصد جسارت و توهین به کسی نداشتم و اگر بد حرف زدم از تمامی دوستان معذرت خواهی میکنمgift

فکر کنم زمان این رسیده که ما ایرانیان تغییر داشته باشیم

تاپیت مرتبط

منبع: دل ما کاربران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بابا بعضی از کاربر ها خیلی پر رو ان یارو میگفت ترجمه کن تا فردا واسم ایمیل کن ... و خیلی های دیگه این مدلی

سلام

امیر جان درسته شاید شما هم درست بفرمایید ولی میشه از گفته های طرف فهمید که چطوری باید باهاش رفتار کرد:128fs318181:

درود

دوست عزیز نبایر یکرطفه قضاوت کنی

من نمیگم کار اون دوستمون اشتباه بوده که انتقاد کرده

اگه تاپیک های قبل رو هم بخونی میبینی که به انتقادات توجه و حتی تشویق هم شده

اما این رو هم باید بدونید که اولا از نظر من انتشار محتوای پیام خصوصی در تاپیک عمومی اخلاقا کار درستی نیست چون اسمش روشه ...خصوصی!!

اگرم آقای طالبی جواب رو ندادن یا دیر دادن این کاربر محترم باید از خودشون بخواد با تجربه وشناختی که از ایشون توی این مدت کوتاه پیدا کردم

نشده ایشون جواب پیام خصوصی رو ندن یا دیر بدن ... حالا این مورد رو باید دید علت چی هست که میتونه بدلیل مشغله باشه نه بی اهمیتی ایشون

یکمی صبر هم خوبه.. و اگه قرار باشه هر کی جواب سوالشو نگرفت بیاد اعتراض کنه و گله کنه خوب خودتون فکرشو بکنید

اینکه اینجا یک انجمن آزاد هست هم شکی در اون نیست و هر کسی با هر سطح توانایی میاد و پرسش و پاسخ میکنه و اگرم چیزی واسه آموزش داره میاد

عمومی میزاره!!

و نباید انتظار داشت جواب همه پرسش های جوملا در این انجمن داده بشه و واقعا تضمینی رای گرفتن جواب نه در این انجمن بلکه در هیچ انجمنی نیست

اگه دیده باشی هر جا تاپیک زدم گفتم تضمینی برای جوابگویی به همه سولات نیست کما اینکه جواب تمام سوالات رو چه خصوصی چه عمومی تا الان دادم

به کاربرای محترم و وظیمم هست ولی اگه نتونستم جواب یه بنده خدا رو بدم یا دیر بدم

دلیل نمیشه بره تاپیک بزنه آقا فلانی جواب منو نمیده

این تفکر اشتباهه که هر کی انجمن زد پس ملزم به پاسخگویی به همه در اسرع وقت هست..!!

البته بازم به نظرتون احترام کامل میزارم و صرفا نظر شخصیمو بیان کردم و بس

موفق و پیروز باشید:25:

درود بر شما و انتقاد زیبای شما

ممنونم که موضوع رو مورد بررسی قرار دادید و نکات بسیار خوبی رو در قالب انتقاد خودتون بیان کردید.

نکته ای در قالب مطالب شما مورد توجه قرار داره اینه که معیار و تعریف خوبی نمیشه از اسپم کرد و مهمتر از اون اینکه نوع برخورد با پستهای اسپم با توجه به رویه مدیران انجمن ممکنه متفاوت باشه همونطور که در اداره یک محله یا شهر یا کشور اعمال سلیقه های مختلفی رو میبینیم انجمن هم به همین منوال دارای سلیقه ها و رفتارهای متفاوتی از طرف مدیران است ولی سعی شده که در قوانین جدید در خصوص پستهای اسپم یک رویه واحد در نظر گرفته شود.

اگر دقت میکردید تا هفته گذشته نظارت زیادی بر روی پستهای اسپم نبود چرا که در سیاست های انجمن تعریف شده بود که با پستهای اسپم برخورد زیادی نشه ... ولی از دو روز گذشته طبق هماهنگی بین مدیران بنا بر این هست که نظارت بیشتری روی پستهای اسپم انجام بشه و بجای بحث های حاشیه ای انرژی انجمن و کاربران گرامی روی مباحث آموزشی و پشتیبانی متمرکز باشه ..

برخی از مواردی که جز پستهای اسپم لحاظ میشه شامل تشکر های بی جا در تاپیک ها ، پستهای جنجالی و حاشیه ای ، پستهای بی ربط به موضوعات و پاسخ های نادرست و بی محتواست!

نکته بعدی در خصوص همین کاربر که مورد جریمه قرار گرفته شده باید عرض کنم که درخواستی رو در پیام خصوصی مطرح کردند که باید منتظر میموندن در همون پیام خصوصی پاسخ داده میشد ولی متاسفانه کاربران گرامی بقدری عجله دارند که نه تنها منتظر پاسخ در پیام خصوصی نمی مانند بلکه از طریق مسنجر یاهو و ایمیل و ... میخوان زودتر نتیجه بگیرند ... به هر حال مشغله های کاری و محدودیت های زمانی برای همه وجود داره و نباید انتظار داشت که مدیران گرامی انجمن به عنوان اشخاصی که وظیفه شان پاسخگویی باشه دیده شوند بلکه به عنوان اشخاصی که بر حسب علاقه ، تخصصشان راهنمای کاربران شده اند دیده شوند و قطعا از اینکه کاربران را راهنمایی میکنند لذت قلبی و فیض معنوی خواهند برد نه بهره مادی!

همچنین این نکته رو مد نظر بگیرید که در انجمن بخاطر پست اسپم احتمال اخراج کاربری تقریبا صفر است که در انجمنهای دیگه با کوچکترین اسپم و یا صحبتی خلاف دیدگاه انجمن ، کاربر محروم و اخراج میشود!!! ولی در انجمن جوملای ایران صرفا کسر امتیاز انجام میشود و قطعا هیچ مدیری اخراج کاربری را به صلاح انجمن نمیداند ...

امیدوارم که توضیحات کامل باشه و اگر ایرادی در عملکرد انجمن باشه خوشحال میشیم که به عنوان یک دوست از نظرات همگی مطلع بشیم تا پیشرفت انجمن مستمر و با کسب حداکثر رضایتمندی کابران باشه.. gift

سلام

بله آقا پویا حرف شما رو کاملا قبول دارم ، اگر هم این موضوع رو گفتم تاییدی بر کار این کاربر نبوده تنها یکسری از مسائلی بوده که تو دلم بوده از چندین انجمن با رفتار مدیرانشون برداشت اشتباه نشه قصد جسارت به کسی ندارم همه مدیران هم محترم هستن اما من به شخصه توی هرکاری در درجه اول اخلاق رو در نظر میگیرم چون همه ما انسان هستیم و انسان هم به اخلاق زنده است اگر هر کاربر عادی بخواد هرطوری که رفتار میکنه ، ازبزرگان ما هم بخواد که رفتاری مشابه کنه این که درست نیست:33:

باز میگم قصد جسارت به کسی رو ندارم

با سلام و درود

مهمتر از اون اینکه نوع برخورد با پستهای اسپم با توجه به رویه مدیران انجمن ممکنه متفاوت باشه همونطور که در اداره یک محله یا شهر یا کشور اعمال سلیقه های مختلفی رو میبینیم انجمن هم به همین منوال دارای سلیقه ها و رفتارهای متفاوتی از طرف مدیران است ولی سعی شده که در قوانین جدید در خصوص پستهای اسپم یک رویه واحد در نظر گرفته شود.

شما درست میفرمایید هر کس برخورد و دیدگاه متفاوتی داره اما شهری موفق و پیروز هست که مسولینش هرچند کاری نکنن اما مردمدار باشن نه مثل مسئولین شهر ما:25r30wi:

اگر دقت میکردید تا هفته گذشته نظارت زیادی بر روی پستهای اسپم نبود چرا که در سیاست های انجمن تعریف شده بود که با پستهای اسپم برخورد زیادی نشه ... ولی از دو روز گذشته طبق هماهنگی بین مدیران بنا بر این هست که نظارت بیشتری روی پستهای اسپم انجام بشه و بجای بحث های حاشیه ای انرژی انجمن و کاربران گرامی روی مباحث آموزشی و پشتیبانی متمرکز باشه ..

برخی از مواردی که جز پستهای اسپم لحاظ میشه شامل تشکر های بی جا در تاپیک ها ، پستهای جنجالی و حاشیه ای ، پستهای بی ربط به موضوعات و پاسخ های نادرست و بی محتواست!

متاسفانه عضویت من فکر نکنم به 10روز هم برسه نمیدونم قبل چه بحث هایی بوده اما من به شخصه از بحث های هاشیه ای به شدت متنفرم اما نمیشه آنها رو پست اسپم نامید، چون واقعا برخورد کردن با اسپمر جزایی جدی داره پس همه چیز اسپم نیست

نکته بعدی در خصوص همین کاربر که مورد جریمه قرار گرفته شده باید عرض کنم که درخواستی رو در پیام خصوصی مطرح کردند که باید منتظر میموندن در همون پیام خصوصی پاسخ داده میشد ولی متاسفانه کاربران گرامی بقدری عجله دارند که نه تنها منتظر پاسخ در پیام خصوصی نمی مانند بلکه از طریق مسنجر یاهو و ایمیل و ... میخوان زودتر نتیجه بگیرند ... به هر حال مشغله های کاری و محدودیت های زمانی برای همه وجود داره و نباید انتظار داشت که مدیران گرامی انجمن به عنوان اشخاصی که وظیفه شان پاسخگویی باشه دیده شوند بلکه به عنوان اشخاصی که بر حسب علاقه ، تخصصشان راهنمای کاربران شده اند دیده شوند و قطعا از اینکه کاربران را راهنمایی میکنند لذت قلبی و فیض معنوی خواهند برد نه بهره مادی!

این قسمت حرفتون رو واقعا قبول دارم چون ما ایرانیان اصولا عجول و کم طاقت هستیم و من هیچ وقت در این مورد از این کاربر حمایت نکردم. منم نمیگم که کسی تو اینجا باید حتما پاسخ گو باشه و واقعا از تمامی کسانی که دانششون رو با دیگران اشتراک میزارن سپاسگزارمgift

همچنین این نکته رو مد نظر بگیرید که در انجمن بخاطر پست اسپم احتمال اخراج کاربری تقریبا صفر است که در انجمنهای دیگه با کوچکترین اسپم و یا صحبتی خلاف دیدگاه انجمن ، کاربر محروم و اخراج میشود!!! ولی در انجمن جوملای ایران صرفا کسر امتیاز انجام میشود و قطعا هیچ مدیری اخراج کاربری را به صلاح انجمن نمیداند ...

این کسر امتیاز هم دست کم از اخراج شدن نداره :25r30wi: وقتی امتیاز منفی شده :25r30wi:

ُسلام

من مشکلی رو نمی بینم و اگه دوباره اتفاق مشابه بیفته عمل مشابهی رو انجام خواهم داد. حتی در صورت افزایش شکل این روند (که بعید می دونم)، مقدار امتیازات کسر شده از کاربران خاطی، بیشتر هم خواهد شد.

اما دلیل؟!

این جور پست ها مصداق اسپم هست و اگر اجازه داده بشه، اون وقت هر شخص اول پیغام خصوصی میده و بعدش که جواب نگرفت میاد این عمل رو انجام میده. این کار یعنی باب شدن یک حرکت اشتباه.

شاید کسی دوست نداره جواب پیغام خصوصی کسی رو بده، شاید دوست داره ولی زمانش رو نداره، شاید هم دوست داره یا نداره، ولی جوابش رو نمی خواد بده به هر دلیلی. خوب وقتی همچنین حرکتی انجام بشه، اون کاربر مجبور به پاسخ دادن خواهد شد. مجبور کردن افراد به پاسخ دادن به پیغام خصوصی مثال بارز سلب آزادی است. اینجا یک انجمن آزاد هست، پس باید آزادیش حفظ بشه.

توی یک جامعه ی آزاد، اگر قوانین حاکم نباشه، آزادی جامعه به خودی خود نابود خواهد شد، هرچند نیت کار هم بسیار خوب باشه.

پس بیایید با رعایت قوانین به داشتن یک انجمن آرمانی نزدیک بشیم.

فکر کنم زمان این رسیده که ما ایرانیان تغییر داشته باشیم

تغییر دادن خوبه، اما باید جای صحبت رو دونست، این جمله رو با این قسمت مرتبط نمی دونم. سوال کنید و با آغوش باز بشنوید، ولی زود قضاوت نکنید.

پیروز باشید

نوین فرد

سلام

دوستان و مدیران توضیحات لازم را دادند. من فقط 2 تا نکته را میگم .

1-اسپم یعنی اینکه شما یک مطلبی را جستجو میکنی در گوگل یا در انجمن . بعد مطلب مورد نظر را وقتی باز میکنی میبینی جزء حاشیه و سخن های بیهوده چیز دیگری درونش نیست . به این میگن اسپم.

من کاربری را میشناسم که الان حدود 100 تا از ارسال هاش فقط سلام ، خدا را شکر ، خوشحالم که مشکلتون حل شد ، راست میگه اینم مشکل من هست و ... داده . خوب از نظر شما این اسپم نیست پس چی هست .

کاربری میشناسم که تایپکی که 2 ماهه پیش جوابش داده شده و به نتیجه رسیده اومده پیام زده خوب خدا را شکر که مشکلت حل شد .:13:

2-در ضمن بارها من گفتم هر کاری نیاز به صبر و زمان داره . چه با هزینه چه بدون هزینه

موفق پایدار

با سلام خدمت تمامی دوستان

ُسلام

من مشکلی رو نمی بینم و اگه دوباره اتفاق مشابه بیفته عمل مشابهی رو انجام خواهم داد. حتی در صورت افزایش شکل این روند (که بعید می دونم)، مقدار امتیازات کسر شده از کاربران خاطی، بیشتر هم خواهد شد.

سلا آقای نوین فرد خسته نباشید، درسته کار شما درمورد این پست صحیح بوده منم قبول دارم ولی حرف من این پست نیست که بخوام بگم اینجا کار درستی نشده

ُاما دلیل؟!

این جور پست ها مصداق اسپم هست و اگر اجازه داده بشه، اون وقت هر شخص اول پیغام خصوصی میده و بعدش که جواب نگرفت میاد این عمل رو انجام میده. این کار یعنی باب شدن یک حرکت اشتباه.

درسته این کار واقعا اشتباه هست و باید با خاطی برخورد بشه، این درست نیست که کسی جواب پ.خ رو نگرفت بیاد تو پست مطرح کنه. میشه این حرکت رو تو نطفه خفه کرد قبل اینکه باب بشه و اونم به صورت اخطار در پ.خ فکر کنم تاثیر پذیریش بیشتر باشه:128fs318181:

ُشاید کسی دوست نداره جواب پیغام خصوصی کسی رو بده، شاید دوست داره ولی زمانش رو نداره، شاید هم دوست داره یا نداره، ولی جوابش رو نمی خواد بده به هر دلیلی. خوب وقتی همچنین حرکتی انجام بشه، اون کاربر مجبور به پاسخ دادن خواهد شد. مجبور کردن افراد به پاسخ دادن به پیغام خصوصی مثال بارز سلب آزادی است. اینجا یک انجمن آزاد هست، پس باید آزادیش حفظ بشه.

درسته کسی مجبور نیست پاسخ کسی رو بده اگر دوست داشت میده و اگر نداشت هم نمیده ولی به نظر شما در برخی از سوالات مودبانه نیست که اگر هم خواستی جواب ندی تو پ.خ طرف رو بفرستیش پی نخود سیاه؟؟

این رو بدونید که هیچ کس نمیتونه کسی رو وادار به کاری کنه و نمیتونه کسی رو مجبور کرد که پاسخ بده به هر روشی پس این ربطی به آزاد بودن و سلب آزادی نداره

ُتوی یک جامعه ی آزاد، اگر قوانین حاکم نباشه، آزادی جامعه به خودی خود نابود خواهد شد، هرچند نیت کار هم بسیار خوب باشه.

پس بیایید با رعایت قوانین به داشتن یک انجمن آرمانی نزدیک بشیم.

بله هر مکان و جامعه آزاد دارای قوانینی هست و اگر قانون نداشته باشه هیچ چیز سامان نمیگیره اما اگر بخوایم جامعه آزاد رو مطرح کنیم قوانین باید در عین قرار دادن آزادی به افراد از حقوق دیگران هم محافظت کنه.

به نظر بنده آزادی در همه جا هم مناسب نیست ولی طرح آن هم مهم هست. پس همه به قوانین احترام میزاریم.

ُتغییر دادن خوبه، اما باید جای صحبت رو دونست، این جمله رو با این قسمت مرتبط نمی دونم. سوال کنید و با آغوش باز بشنوید، ولی زود قضاوت نکنید.

پیروز باشید

نوین فرد

جای صحبت کجاست؟؟ بنظر شما باید برای تغییر یافتن مکانی خاص پیدا کرد؟ اگه اینطوری پس تغییرات فقط در همون مکان صورت میگیره و تاثیری در کل نداره.

متوجه نشدم چی رو نباید زود قضاوت نکنیم؟؟:21:

با سلام

1-اسپم یعنی اینکه شما یک مطلبی را جستجو میکنی در گوگل یا در انجمن . بعد مطلب مورد نظر را وقتی باز میکنی میبینی جزء حاشیه و سخن های بیهوده چیز دیگری درونش نیست . به این میگن اسپم.

واقعا شما به این میگید اسپم؟؟:13: خوبه خودتون دارید میگید حاشه و سخن های بیهوده پس یقین داشته باشید اینا همین سخن های یاوه ای هستن که در کنار اون چیزی که شما جستجو کردید هست و اصلا نمیشه اسم اینو اسپم گزاشت

من کاربری را میشناسم که الان حدود 100 تا از ارسال هاش فقط سلام ، خدا را شکر ، خوشحالم که مشکلتون حل شد ، راست میگه اینم مشکل من هست و ... داده . خوب از نظر شما این اسپم نیست پس چی هست .

کاربری میشناسم که تایپکی که 2 ماهه پیش جوابش داده شده و به نتیجه رسیده اومده پیام زده خوب خدا را شکر که مشکلت حل شد .:13:

بله از نظر بنده اینا اسپم نیستن، اینا فقط پاسخ های بی مربوط هستن که کسی که اینطوری پاسخ میده چون چیزی اطلاع نداره و میخواد همیشه چیزی گفته باشه و ابراز وجود کرده باشه پاسخ های بیهوده و اینطوری ارسال میکنه

2-در ضمن بارها من گفتم هر کاری نیاز به صبر و زمان داره . چه با هزینه چه بدون هزینه

موفق پایدار

نمیدونم در اینجا چرا اینو گفتید ولی خب من حرفتون رو تایید میکنم:a2d3: گر صبر کنی زقوره حلوا سازیم / حافظا:ad54ad:

سلام

دوست عزيز، مهم نيست شما چي رو اسپم تعريف مي كني، يا تو دايرةالمعارف هاي مختلف براي اسپم چه تعريفي اومده. مهم اينه كه تو اين انجمن و ساير انجمن ها براي اسپم يه تعريف خاصي شده و اون هم اينه كه پست هاي بيهوده و به دور از محتواي اصلي تاپيك كه حاشيه سازي مي كنه و بحث تاپيك رو به انحراف ميكشه، اسپمه. بنابراين، اينكه دوستمون گفته يه مطلبي رو جستجو ميكني و وقتي بهش ميرسي ميبيني پر از مطالب بيهوده است، طبق تعريف انجمن، دقيقا مصداق اسپمه. پس اسپم (با تعريف خاص انجمن) خلاف قوانينه و چون تو قوانين جديد سرسختي هاي بيشتري براي پست هاي اسپم درنظر گرفته شده، پس مديران با جديت با پست هاي اسپم برخورد خواهند كرد. كاري كه جناب نوين فرد انجام دادن دقيقا اجراي قوانين بوده. پس جاي هيچ گله و بحثي نيست.

اميدوارم با تعريف هاي جديد از اسپم، بيشتر از اين تاپيك رو به درازا نكشين.

با سلام

بله آقا مجتبی درست میفرمایید که توی انجمن اسپم چی تعریف میشه ولی اگه قراره برخورد بشه پس باید با همه آنها برخورد بشه:128fs318181: بد نیست سری به بعضی از پستها زده بشه و مطالب بیخودی و حاشیه ای حذف بشه:128fs318181:

درسته این بحث رو دیگه تموم میکنیم و اگه حرفی زدم و کسی از دستم دلخور شده ازش معذرت میخوام امیدوارم منو ببخشهgift به امید موفقیت همه دوستان:1:

مدیران گرامی این تاپیک رو قفل کنید تا دیگه بحثی مطرح نشه

موفق پیروز باشید:ds6a5d:

ان الاعمال بالنیات

هر عملی به نیت آن وابسته است.

با آرزوی پیروزی برای همه دوستان

تاپیک بسته شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری