redevills

قیمت این فرم چقدر هستش

9 پست در این موضوع

سلام

این فرم رو چقدر می گیرن طراحی می کنن؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]6238[/ATTACH]

کارش اینه که نظر سنجیه و با کلیک کردن روی هر نمره براش نمره داده میشه و به ایمیل مورد نظر ارسال میشه ؟

می خواستم بدونم هزینه طراحیش چقدر میشه؟؟؟؟

به زبان php

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جلل الخالق عجب فرمی [kkk][kkk]:5::5: ( تو دنیای مجازی همه چی داره ممکن میشه ) منم ازش میخوام کسی نیست قیمت بده؟

سلام دوست عزیز

میتونم براتون اختصاصی طراحی کنم .در صورت نیاز اعلام کنید.

ارادتمند

جلل الخالق عجب فرمی [kkk][kkk]:5::5: ( تو دنیای مجازی همه چی داره ممکن میشه ) منم ازش میخوام کسی نیست قیمت بده؟

من طراحیش کردم قیمت مناسب هم می فروشمش...

سلام دوست عزیز

میتونم براتون اختصاصی طراحی کنم .در صورت نیاز اعلام کنید.

ارادتمند

سلام میتونم براتون طراحی کنم اگه مایلید پیام بدید

خوشم میاد همه به فکر پول هستید ...

خوشم میاد همه به فکر پول هستید ...

فکر کنم شما نیاز به درخواست تجاری نداشتید. بهتره پست هاتون را در انجمن بزانید نه در قسمت تجاری انجمن.

از این به بعد هم درخواست های تجاری شما از قسمت تجاری انجمن حذف خواهد شد.

فکر کنم شما نیاز به درخواست تجاری نداشتید. بهتره پست هاتون را در انجمن بزانید نه در قسمت تجاری انجمن.

از این به بعد هم درخواست های تجاری شما از قسمت تجاری انجمن حذف خواهد شد.

ببخشید اسپم هست ارسال من.. ممنون از رسیدگی شما به این تاپیک! :)