aynalserat

***فوری *** مهم *** نوشته های روسی در اول مطلب و آخر مطلب ***

12 پست در این موضوع

سلام دوستان دوتا مطلب تو سایتم هست همونطور که توی یکی نشون دادم اولش لینک یک خبر روسی اومده و آخرش هم همینطور دوستان بفرمایید اینها چیچی هستند و از کجا اومدن و من باید چکار کنم ناسلامتی یه سایت مذهبی نه خبرگزاری لطفاً راهنمایی بفرمایید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز این لینک ها بخاطر استفاده از نسخه های نال شده قالب ها یا افزونه های پولی توی سایت شما ظاهر می شن.

وقتی یه کسی می یاد و این قالب ها یا افزونه ها رو نال می کنه و به رایگان در اختیار عموم قرار می ده عموما یه بک لینک به صورتی که مشاهده می کنید توی فایل ها قرار می ده.

در بدترین حالت هم یک سری کدهای مخرب هم می تونه داخل این فایلها قرار بده که می تونه منجر به هک شدن سایت شما بشه.

عموما این نال کننده ها روسی هستند و این لینک ها به زبان روسی قرار داده می شه.

این مساله خیلی در انجمن بحث شده جستجو کنید.

http://joomlaforum.ir/printthread.php?t=2403&pp=10&page=2

در پوشه ی html قالبتون، و در com_content دنبال عبارت base64 بگردید

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
توضیحات بیشتر

همه مطالبم اینطور نیستن بعضی دوتا از مطالبم نوشته روسی دارن یعنی ممکنه بازهم مشکل ساز بشه ممکنه نال شده باشه؟ البته قالب رو از تک وب دیزاین دانلود کردم .

لطفاً برسی بفرمایید اگه مشکل داره و مشکل ساز هست لغوش کنم .

ویرایش شده در توسط saber
حذف لینک

بنظرم مشکل همون قالب نال شده هستش؛ اگر مطالب رو حذف کردید و دید که لینک ها هستن اطلاع بدید تا بررسی بشه :)

دوستان از قالب helix استفاده می کنم بروز رسانی کردم مشکل رفع شد ولی مشکلاتی دیگه پیش اومد از جمله مطالب ویژه صفحه نخست دیگه نمایش داده نمی شن و همچنین آیکون های شبکه های اجتماعی که قبلاً نمایش داده می شدند الان به شکل زیر هستند .

در ضمن دوستان کد اصلی درج شده در ماژول اینه :

[icon name="youtube-play"/][icon name="google-plus"/][icon name="twitter"/][icon name="facebook"/]

لطفاً بفرمایید آیکون های شبکه های اجتماعی رو از کجا تغذیه می کنه ؟

ویرایش شده در توسط aynalserat
راهنمایی بیشتر

درود

دوست گلم این مشکل هم حل بشه باز مشکل بهم میزنید . 100 بار ذکر شده که از قالب نال شده استفاده نکنید . معلومه که بعد از بروز رسانی دچار مشکل میشه . نال شده یعنی لایسنس اون شرکت رو دور زدن . به نظرم یه قالب درست بگیرید و دوباره دست به کار بشید . هر جا جلو ضرر رو بگیرید منفعته

اساتید محترم قالب خریداری شده هست از شرکت سازنده بصورت بسته نصبی موجوده !!! راه های دیگه و علایم دیگه ای هست که بشه مطمئن شد قالب نال شده هست ؟

اینم لینک دمو آماده شد :

تست

اساتید محترم قالب مورد نظری که بالای بعضی از صفحات (روسی می نوشت ) بعد از بروز رسانی نوشته های روسی زبان پاک می شوند ولی همونطور که در عکس نمایش دادم دچار مشکلاتی می شد از قببیل مطالب ویژه نمایش داده نمی شوند (به علت حذف یک موقعیت توسط بروز رسانی پلاگین helix ) و آیکون شبکه های اجتماعی هم بهم ریخته می شوند در نت جستجو کردم و یک بسته نصبی دیگر همین قالب را از یک سایت خارجی دانلود کردم تغیرات همینطور بوجود می آمدند و تفاوتی با نسخه ای که استفاده می کردم نداشت به جز : این تفاوت در نسخه ای که از سایت خارجی دانلود کردم مطالب ویژه نمایش داده می شوند

قالب را از نسخه ای که از سایت خارجی دانلود کردم استخراج نمودم و قالب سایت خود را حذف و مجدداً آن قالب را نصب کردم سایت خودم هم مشکلش تقریباً رفع شد به جز همان موردی که گفتم رفع نگردیدند

چه نتیجه می گیرید ؟

همچنان مصمم هستید قالب نال شده است ؟

اگر نال شده است چرا پلاگین آن بروز رسانی می شود ؟

لطفاً این مساله را با دقت برسی کنید و مرا در این زمینه یاری بفرمایید .

با سپاس از شما

شرکت ارائه دهنده قالب : http://www.joomshaper.com/joomla-templates/university

ویرایش شده در توسط aynalserat

دوست عزیز شما قالب رو از کجا خریدید؟ از خود joomshaper ؟

اگه مستقیما از خود سایت اصلی اش خریدید که نال شده نیست.

ولی اگه از طریق سایت های رابط خریده باشید با توجه به اینکه می گید لینک روسی داره به احتمال 99% قالب نال شده هست و مشکلاتی که بارها عرض شده رو محتملا خواهید داشت.

و اینکه می گید فریم ورک helix قابلیت آپدیت داره طبیعیه. چون فریم ورک به صورت رایگان عرضه می شه و طبیعنا آپدیتش هم رایگان انجام می شه. پس ربطی به نال شدن نداره.

بنده جوابی که باید می گرفتم رو گرفتم فقط یک سوال چه علتی هست که آیکون شبکه های اجتماعی رو بهم می ریزه ؟ این آیکون ها از کجا تغذیه می شوند و شکل می گیرند چون آیکونشون رو توی جوملا ندیدم و فقط کد درون ماژول html نوشته شده بود .

بی زحمت راهنمایی بفرمایید تا مطلع شویم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری