tack

حذف کپی رایت تک وب دیزاین

11 پست در این موضوع

سلام

این سایت ها که مدل کامپوننت و قالب های به ظاهر رایگان عرضه میکنه و کاربران نمیدونن که چرا این سایت انقدر فعاله و این همه فایل از چیزا میذاره برای دانلود باید بگم که : ...

به راحتی میتونید یه سرچی تو گوگل بکنید عبارت " طراحی وب سایت،تک وب دیزاین " و ببنید یه عالمه صفحه و سایت رو پبدا میشه که بدون اگاهی مدیران سایت های مذکور در سایت های انها درج شده

که باید به یقین بگم بالای 90 درصد از مدیرای سایت که از این سایت خدمات گرفتن حالا چیزی دانلود کردن ونصب کردن روی وب سایتشون نمیدونن که چه کلاهی سر شون رفته

دوستانی که مشکل داره و نمیتونن کد تک وب دیزاین رو پاک کنن

باید به قسمت های مختلف مراجعه کنن

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نکته که داره باید بگم که این حق کپی رایت نیست این یه طور دزدی حساب میشه که برداشته توی یه قسمتی که کاربر متوجه کد نمیشه کد شونو رو تعریف کردن و فقط برای موتور های جستجو قرار دادن !!! و این نامردیه....

دم شما گرم. منم خاطره خوشی از این سایت ندارم.

خیلی وقت پیش... من خودم کارم گیر بود.. اشتباه کردم و یه قالب تجاری از این سایت خریدم:

www.takwd.ir

این قالب را خریدم:

http://www.takwd.ir/sales-templates/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C-Creativity-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C.html

قالب را اصن نشد نصب کنم.. به دردم نخورد!

درود

بهرحال وقتی شخصی یه محصولی رو رایگان عرضه میکنه میتونه کپی رایتشو داخلش بزاره و یا حتی واتر مارک کنه و یا واسه خودش تبلیغ کنه

اما قبل از استفاده کاربر باید بهش گفته بشه که در ازای استفاده رایگان این محصول این حق برای تولید کننده هست و اگه کاربر قوبل کرد استفاده کنه کاری که خ از محصولات خارجی انجام میدن

اما در کنارش نسخه تجاری رو عرضه میکنن بدون کپی رایت

درود

بنده خدا مهندس مرادی کلا داره 6 تومن بابت حذف کپی رایت میگیره ! آخه یه قالب ساخته شده که نسخه رایگانش رو با کپی رایت قرار داده 6 تومن نمیرزه تجاریش کنید ؟ من واقعا متوجه نمیشم این همه تاپیک و این همه بحث کلی هم وقت همه گرفته بشه برای مشکلی که به این راحتی قابل حله ؟

خوب انگاری من قالب وارز رایگان بذارم و توی قالبام کد های وبروسی یا کد های امار گیر مو بذارم بعد هم جایی ذکر نکنم داستان چیه... واقعان این نوعی سو استفاده از کاربران نیست ؟

خوب انگاری من قالب وارز رایگان بذارم و توی قالبام کد های وبروسی یا کد های امار گیر مو بذارم بعد هم جایی ذکر نکنم داستان چیه... واقعان این نوعی سو استفاده از کاربران نیست ؟

قالب تک نیوز طراحی خودشونه وارز نیست . قالبهای نال شده زبان اصلیشونم کپی رایت نداره . قالبهای فارسی شده هم فروشیه . لینک های زبان روسی بدلیل درست نال نشدن هست .

کلا من موندم دوستانی که اینقدر با قالبهای این شرکت مشکل دارن خب چرا استفاده میکنن ؟؟؟؟؟ پی سی تمپلت و برخی دوستان دیگه دارن قالب با لایسنس اصلی رو میفروشن حدود 25 تا 30 تومن که برای دوستانی که دارن تو زمینه جوملا فعالیت میکنن و از این راه کسب درامد میکنن اصلا رقمی نیست . دیگه هیچکس یه سایت رو زیر 300 تومن که راه اندازی نمیکنه . واقعا 10 درصد مبلغ رو بدید قالب فارسی شده اصلی تهیه کنید زیاده ؟

سلام دوستان من از سایتم کپی رایت کدک شده هستش و به هیچ عنوان حذف نمیشه در صورت حذف اون قسمت کل سایت بالا نمیاد در صورتیکه من کاملا اصولی و صحیح پاک میکنم .من کلی روی سایت زحمت کشیدم و هزینه کردم ولی نمیدونستم این قالب زیرش کپی رایت تابلو گذاشتن:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

من با نظر مهندس صدیقی کاملا موافقم،اخه چه کسی میره پروژه زمان هزینه روی یک قالب نال انجام بده که بعد از مدتی قطعا به مشلات زیادی بر بخوره و بعد هم ...

در زمینه جوملا حداقل ده ، پانزده تا سایت هستند که قالب و افزونه اورجینال ارائه میدهند. چرا نال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و خود کرده را ...

سلام دوستان من از سایتم کپی رایت کدک شده هستش و به هیچ عنوان حذف نمیشه در صورت حذف اون قسمت کل سایت بالا نمیاد در صورتیکه من کاملا اصولی و صحیح پاک میکنم .من کلی روی سایت زحمت کشیدم و هزینه کردم ولی نمیدونستم این قالب زیرش کپی رایت تابلو گذاشتن:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

به پشتیبانی سایت تیکت بزنید . مشخصات هاست رو ارسال کنید . با هزینه کمی خودشون حذف میکنند . .

توضیح بار آخر . ...

این هزینه به جهت ارائه قالب ها، یا فارسی سازی دریافت میشه.

یا هزینه رو پرداخت کنید . یا بک لینک باشید. یا کلا از سایت دیگه تهیه کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری