Hamed_taghipur

ردیابی لپ تاپ دزدیده شده

29 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز تا حالا شده به دنبال یک راه برای ردیابی لپ تاپتون باشید؟

یه نرم فزار خارجی هست که رایگان شرکتش منتشر کرده به نام Prey یه سرچ کنید پیداش میشه کرد. این نرم افزار رو روی لپ تاپتون نصب کنید بعدن با همون نرم افزار ثبت نام کنید.بعدش یه ایمیل براتون میاد

که توش یک لینکه ! روی لینکه کلیک کنید تا وارد پنل مدیریت اکانتتون بشید. بعدش یک سری تظیمات داره که به دلخواه انجام میدید. از داخل پنل وضعیت لپ تاپ رو Mission میذارید. بعد دیگه کار تمومه

حالا این سایت مکان دقیق لپ تاپتون رو + اسکیرین شات لپ تاپ + یک تصویر از وب کم هر ده دقیقه یک بار به ایمیلتون میفرسته و راحت لپ تاپتون پیدا میشه

من که باهاش کار کردم و جواب داد خیلی خوشحال شدم. کسی کمکی خواست توی همین تاپیک بپرسه

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
لپ تاپ که دزدیده بشه که دیگه به اینترنت وصل نیست برادر من :|

دوست عزیز، تمامی لپ هایی که حداقل سه سال پیش ساخته شده باشن دارای وای فای هستن، یعنی اگر تو یه مکانی که اینترنت رایگان و آزاد داره وصل روشن بشن خودکار به اینترنت وصل میشه و گزارشش برای شما میاد

در ضمن اگر هم اینترنت رایگان گیرش نیاد بلاخره خریدار لپ تاپ دزدی واسه یه بارم که شده به اینترنت وصل میشه که....

لپ تاپ که دزدیده بشه که دیگه به اینترنت وصل نیست برادر من :|

برادر احتمال قوی بده که طرف به نت وصل بشه

جالبه منم پیشنهاد می کنم

دوستان یادم رفت بگم که این نرم افزار برای windos , mac, ios,Android, linux هستش و تمامی این سیستم عامل هارو ساپورت میکنه و شما میتونید با یه اکانت هم گوشی هم تبلت و هم لپ تاپتون رو ردیابی کنید

البته امیدوارم لپ تاپ و گوشی هیچکس دزدیده نشه

برادر احتمال قوی بده که طرف به نت وصل بشه

جالبه منم پیشنهاد می کنم

دوستان یک شرکت اتریشی یه ماهواره تا ساله 2015 به فضا میفرسته که اینترنت رو رایگان به همه کشور ها و کاربر ها میده. پس اگر لپ تاپ هرجایی روشن بشه به اینترنت وصل میشه

در ضمن اگر طرف به اینترنت وصل نشد دیگه از شانس بد شماست. من نه سازنده این نرم افزارم و نه بازاریاب این شرکت. از این نرم افزار استفاده کردم خوب بود به دوستای گلم توی این انجمن استفاده کردم

دوست عزیز طبق قوانین انجمن جوملای ایران گذاشتن لینک سایت های خارجی ممنوعه. یه سرچ بکن پیداش میکنی

• :35:

درود

چون نرم افزار ارتباطی با طراحی سایت نداره من با اچازه قانون شکنی میکنم تا یکمی دوستان انجمن فیض ببرن

لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن : prey دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

لینک دانلود کمکی : http://uplod.ir/xt2gelsl36gp/prey.zip.htm

لینک ویدئو آموزشی از آپارات : http://www.aparat.com/v/TH043

وقتی روشن بشه ، آیکن اجرایی چیزی نداره؟؟

مشخص باشه؟

سلام! نه دوست عزیز، برنامش نصب میشه ولی اصلا موقع لاگین ویندوز اجرا نمیشه، درضمن میشه بعد از معرفی لپ تاپ به سایت شرکت نرم افزار رو پاک کنی ،

دوستانی که از این نرم افزار استفاده کردند نظارتشون رو در همین تاپیک بگن! یه نکته هم بگم این نرم افزار کاره سیستم ردیابی در سیستم "ابری " اپل رو انجام میده! کاربرانی که اپل یا لنوو دارن میتونن برای ردیابی لپ تاپ هاشون از سایت خوده شرکت سازنده وسیلشو استفاده کنن

با سلام و خسته نباشید

یه سوال برام پیش اومده آیا این نرم افزار ازاطلاعات لپ تاپ ها دزدی نمیکنه

با سلام و خسته نباشید

یه سوال برام پیش اومده آیا این نرم افزار ازاطلاعات لپ تاپ ها دزدی نمیکنه

درود

کلا کلمه سرقت اطلاعات یه چیزیه که تو مملکت ما تو کله ملت فرو کردن . آخه اطلاعات ما به چه درد کسی میخوره ؟ اطلاعات ما رو کجا ذخیره میکنن ؟ تویی چند هزار تا سرور و ذخیره ساز ذخیرش میکنن ؟ ملیاردها هزینه میکنن که فایلهای ما رو بدزدند ؟ چیکارش میخوان بکنن ؟ اصلا ما چه اطلاعاتی داریم که به نظرتون برای دنیا مهمه ؟ تو چی پیشتازیم که دنیا به نبوغ ما یا اطلاعات ما احتیاج داره ؟ خواهش میکنم هر چیزی که اخبار ما میگه باور نکنید . خیر سرمون هممون تحصیل کرده ایم یا حداقل وقتی توی بحث طراحی سایت وارد شدیم داریم یه کار دانش بنیان انجام میدیم

دوستانی که از این نرم افزار استفاده کردند نظارتشون رو در همین تاپیک بگن! یه نکته هم بگم این نرم افزار کاره سیستم ردیابی در سیستم "ابری " اپل رو انجام میده! کاربرانی که اپل یا لنوو دارن میتونن برای ردیابی لپ تاپ هاشون از سایت خوده شرکت سازنده وسیلشو استفاده کنن

درود

متاسفانه این سرویسها برای ایران فعال نیست

درود

متاسفانه این سرویسها برای ایران فعال نیست

درود و خسته نباشید خدمت دوست عزیز و همیشگیم

این سرویس در ایران کاربرد داره مخصوصا برای شرکت اپل، فقط کافیه بلد باشیم چطوری یه حساب اپل بسازیم! من خودم روی یک آی پد و مک اپل و اپل 4 تست کردم جواب داد! لنوو هم یکی از دوستان تست کرده جواب داده

درود

کلا کلمه سرقت اطلاعات یه چیزیه که تو مملکت ما تو کله ملت فرو کردن . آخه اطلاعات ما به چه درد کسی میخوره ؟ اطلاعات ما رو کجا ذخیره میکنن ؟ تویی چند هزار تا سرور و ذخیره ساز ذخیرش میکنن ؟ ملیاردها هزینه میکنن که فایلهای ما رو بدزدند ؟ چیکارش میخوان بکنن ؟ اصلا ما چه اطلاعاتی داریم که به نظرتون برای دنیا مهمه ؟ تو چی پیشتازیم که دنیا به نبوغ ما یا اطلاعات ما احتیاج داره ؟ خواهش میکنم هر چیزی که اخبار ما میگه باور نکنید . خیر سرمون هممون تحصیل کرده ایم یا حداقل وقتی توی بحث طراحی سایت وارد شدیم داریم یه کار دانش بنیان انجام میدیم

دوست عزیز! امیرآقا

تمامی اطلاعات ما در سرورهای دولت آمریکا ذخیره میشه، ولی همش نگهداری نمیشه، اطلاعات ما رو ذخیره میکنند و اون دسته از اطلاعات رو که بدردشون میخوره ذخیره و بقیشو پاک میکنن از سرورهاشون ! کشور آمریکا واقعا از بعضی از دانش هایی که ما ایرانی ها بهش دست پیدا کردیم ترس داره و صد در صد مارو چک میکنه، ولی استفاده سوئی ازش نمیکنه!

درصورت نصب مجدد ویندوز چطور ؟ آیا باز این نرم افزار همچنان فعال هستش یا نه ؟؟ بعد از نصب هر ویندوز یا سیستم عاملی از بین میرود ؟ یا مثلا ریست کارخانه های موجود در تبلت ها و تلفن های همراه ؟

دوست عزیز! امیرآقا

تمامی اطلاعات ما در سرورهای دولت آمریکا ذخیره میشه، ولی همش نگهداری نمیشه، اطلاعات ما رو ذخیره میکنند و اون دسته از اطلاعات رو که بدردشون میخوره ذخیره و بقیشو پاک میکنن از سرورهاشون ! کشور آمریکا واقعا از بعضی از دانش هایی که ما ایرانی ها بهش دست پیدا کردیم ترس داره و صد در صد مارو چک میکنه، ولی استفاده سوئی ازش نمیکنه!

و شما این مطلب رو از کجا میدونید ؟

درصورت نصب مجدد ویندوز چطور ؟ آیا باز این نرم افزار همچنان فعال هستش یا نه ؟؟ بعد از نصب هر ویندوز یا سیستم عاملی از بین میرود ؟ یا مثلا ریست کارخانه های موجود در تبلت ها و تلفن های همراه ؟

درود! دوست عزیز قسمت نرم افزار تحت سیستم عامل این شرکت فقط جهت معرفی دستگاه به سرور شرکت به کار میره و بعد از معرفی دستگاه به سایت شرکت حتی اگه شما نرم افزار رو بصورت کامل پاک کنید بازم کار میکنه!

و شما این مطلب رو از کجا میدونید ؟

از مقالات جاسوسی منتشر شده از دولت آمریکا ! از کسانی یکسری از اقوام که تحصیل کرده امریکا هستن و اونجا ساکن هستن و برام تعریف کردند! به هرحال اونا از ما خیلی جلوترن، به هرحال اولین کشوری که اینترنت رو ساخت آمریکا هستش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری