maniaf69

ارسال ایمیل

9 پست در این موضوع

یک مشکل هست که خیلی هم مهمه

اونم این که هر کاربری که تو هر بحثی عضو میشه باید یک سره اون صفحه رو باز کنه تا ببینه کسی مطلب جدید قرار نداده

اگه کاری کنید که مثل مجید آنلاین ایمیل ارسال بشه خیلی خوب میشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیز از عنوان بهتری برای پست خود استفاده کنید

درود بر شما این بحث در انتقادات منم دادم ولی نمی دونم چرا ابولفضل جان گذشته ازش

این کار هم درست و یا خوب نیست که همیچ تاپیک ها ایمل شه

گفتم که اگر در پنل کاربری 10 مبحث آخر هر کاربر باشه عالی

پلاگینشم هست

ویرایش شده در توسط tnt6667

ببخشید من این تاپیک رو میارم بالا من هم خواهش میکنم اگر امکانش هست این قابلیت رو فعال کنند

منم موافقم همش باید بیام بگردم تاپیک رو پیدا کنم ببینم کسی چیزی گفته؟؟؟تازه امروز یک مشکله جدید هم کشف کردم فقط نمیخوام عمومی بگم چن ضایع میشم خودم هم :دی منتظرم مهندس بیاد بهش اطلاع بدم :|

اگر بشه میل ارسال بشه عالی میشه .

با سلام...

در مورد ایمیل، نمیدونم چرا برای همه ی دوستان این سوال بوجود اومده...!!!؟

دوستان عزیز این امکان (یعنی آگاهسازی افراد بعد از شرکت در یک مبحث )بطور پیشفرض در انجمن تعبیه شده و وجود داره و فقط باید خودتون برید و این گزینه رو در بخش تنطیمات کاربری خودتون تنظیم کنید.

برای تنظیم این گزینه ، از منوی بالای انجمن ؛ منوی " عملیات انجمن >تنظیمات شخصی " برید در اینجا یعنی در بخش دوم صفحه (اطلاع رسانی و دریافت پیام) ، در این فیلد ، امکان دریافت یا عدم دریافت ایمیل آگاهسازی قابل تنظیم میباشد.

لینک مستقیم دسترسی به منوی مذکور:

http://joomlaforum.ir/profile.php?do=editoptions

تازه امروز یک مشکله جدید هم کشف کردم فقط نمیخوام عمومی بگم چن ضایع میشم خودم هم :دی منتظرم مهندس بیاد بهش اطلاع بدم :|

جناب محسن عزیز ،لطفاً مشکلتون رو بیان بفرمایید تا بررسی کنیم.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام

آره، امكان ايميل وجود داره. فقط مشكلي كه هست اينه كه ايميل ها با تاخير مياد. البته شايد براي ايميل ياهو اينجوري باشه. مثلا ديروز به تاپيك من پاسخ داده شده، امروز برام ايميل مياد.

با سلام...

در مورد ایمیل، نمیدونم چرا برای همه ی دوستان این سوال بوجود اومده...!!!؟

دوستان عزیز این امکان (یعنی آگاهسازی افراد بعد از شرکت در یک مبحث )بطور پیشفرض در انجمن تعبیه شده و وجود داره و فقط باید خودتون برید و این گزینه رو در بخش تنطیمات کاربری خودتون تنظیم کنید.

برای تنظیم این گزینه ، از منوی بالای انجمن ؛ منوی " عملیات انجمن >تنظیمات شخصی " برید در اینجا یعنی در بخش دوم صفحه (اطلاع رسانی و دریافت پیام) ، در این فیلد ، امکان دریافت یا عدم دریافت ایمیل آگاهسازی قابل تنظیم میباشد.

جناب محسن عزیز ،لطفاً مشکلتون رو بیان بفرمایید تا بررسی کنیم.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

مهندس به مهندس طالبی گفتم

دوستان من با تغییری که دادم بعد از پاسخ به تاپیک ایمیل میده شما هم تست کنید

به این قسمت که رفتید حالت پیش فرض اشتراک موضوعات رو بر روی خبرنامه ماهیانه به وسیله ایمیل فرار دهید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری