memary14

چطور بکاپ کلی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟@@@@

6 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

بنده قصد دارم هاستمو تغییر بدم و کل قالب و مطالبو به یک هاست دیگه انتقال بدم

لطفا بگید چطور باید بکاپ بگیرم

و چطوری باید دانلودش کنم تو سیستم

و چطور در هاست جدید ریستورش کنم

لطفا کامل و جامع توضیح بدیدfightfightfight

کارم خیلی خیلی گیره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

بهترین راه استفاده از akeeba-backup هست . شما توی تنظیمات این افزونه تعیین میکنید که بهتون خروجی ZIP بده . فایل zip بدست اومده رو روی هاست جدید اکسترکت میکنید و مثل یک جوملای خام شروع به نصب میکنید . ساده ترین راه و راحت ترین راه

( در ضمن این تاپیکتون هم اگه سرچ میکردید به نتیجه میرسیدید [kotak] )

akeeba backup را نصب کنید و با چند کلیک به اسانی بک آپ بسازید و دانلود کنید و به هاست جدید انتقال بدید.

البته این افزونه روی بعضی از هاست های ضعیف خوب جواب نمی ده و اگر مطالب و دیتابیس شما سنگین هست به خوبی جواب نمی ده. می تونید در این مواقع از بک اپ گیری کنترل پنل ها مانند دایرکت ادمین و cpanel استفاده کنید. البته این به شرطی هست که هاست جدید کنترل پنل یکسانی با هاست شما داشته باشه مثلا اگر فعلا دایرکت ادمین هست جدید هم دایرکت ادمین باشه و اگر cpanel باشه جدید هم cpanel باشه

پیشنهاد های مفید و سازنده دوستان گفتن یه راه ساده دیگه ای هم هستش و اون کل فایلهای هاستت Zip کن همچنین از database خودت هم Export بگیر انتقال بده به هاست جدید و دیتابیس بساز و از طریق php myadmin اون فایل sql رو import کن . و بعدش فایل configuration.php مربوط به جوملا رو ادیت و درستش کن .

من فعلا هاست ندارم و قصد دارم روی سیستم کپی کنم باید چیکار کنم؟:auizz3ffy9vla57584x

کار خاصی نیست، اول وب سرور لوکالتون رو راه بندازید. wamp,xmap

بعد بکاپ رو برگردونید توی لوکال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری