aminbehrvan

مشل سفید بودن صفحه اصلی سایت در جوملای چند زبانه

9 پست در این موضوع

با سلام

من به تازگی یه سایت سه زبانه درست کردم، تا الان این مشکلو ندیده بودم، آدرس سایت www.islamic-treatment.com

که آدرس اصلی سایت است، صفحه سفید میاد امتحان کنید. ولی اگه پسوند آدرس زبان رو بهش اضافه کنید سایت درست میشه خانه اینم امتحان کنید.

هر کار کردم درست نشد. حتی نمیتونم سایت مپ درست کنم، چون میگه صفحه اول نداری. لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر از کمکتون:ds6a5d:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله زدم به اینصورت

منو برای همه زبان ها پیشفرض شده و زبانش رو همه است.

منو برای فارسی پیشفرض برای زبان فارسی

و همینطور برای بقیه زبان ها.

ولی درست نمیشه، کمممممممممممک کنید لطفا

پلاگین انتخاب زبان را باز کنید و بخش حذف پیشوند پیش فرض زبان را بررسی کنید روی خیر باشه

برروی خیر است. اما درست نشد.

یه سوال، شما یه سایت چند زبانه درست میکنین، آدرس اولیه سایتتون چی نشون میده، آیا آدرس اول redirect میشه به آدرس زبان ها؟

و مشکل من اینه که این ککارو انجام نمیده؟

لطفا کمک کنید زیاد وقت ندارم :(

ارسال شده در (ویرایش شده)

تو لوکال دوباره امتحان کردم کار درسته، وقتی آدرس رو میزنی به اینصورت localhost/iti/ خود به خود موقع لود شدن میشه localhost/iti/index.php/fa

یعنی میتونه مشکل از سرور باشه؟

اگه لازم باشه میتونم دسترسی بهتون بدم درست کنید.

خیلی ممنون از کمکتون

یک چیز دیگه، وفیتی آدرس سایتو اینجوری میزنم میاد islamic-treatment.com/index.php و بعدش redirect میشه به /fa اما خالی که آدرسو میزنم redirect نمیکنه، مشکل همینجاست.

:(

ویرایش شده در توسط aminbehrvan

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب یه راهش اینه که شما یا از فایل htaccess یا از خود پنل هاست کمک بگیرید و آدرس

www.site.com

رو ریدایرکت کنید به

www.site.com/index.php

راستی چک کنید بیبنید اگه mod-rewrite رو فعال کنید ،مشکل حل میشه؟ چون این کار index.php رو حذف میکنه و آدرس میشه

site.com/fa

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
اصلاح

با سلام mod rewrite فعاله، الام واسه من درست شده خود به خود، شما میتونین تست کنین؟

راستی تو ساختن sitemap به مشکل میخوره میگه نمیتونه چیزی پیدا کنه و هنوز گیر داره

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری