masoud_ra

پیاده سازی سایت بر روی لوکال

9 پست در این موضوع

سلام دوستان.

من سایتم به مشکلی پیدا کرده الان می خوام تمام اطلاعاتم رو بیارم روی لوکال کار کنم باهاش.

از کل public یه بک اپ گرفتم ولی وقتی میزنم بالا ییاد رو لوکال ارور میده !!!!!!!!!!

دیتا بیس رو هم که می خوام برگردونم میگه حجمش زیاده من از xampp استفاده می کنم که حجمه خیلی کمی رو واسه import گذاشته !!!!

چیکار کنم الان؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با افزونه Akeeba backup اقدام به پشتیبان گیری کنید . توی تنظیمات تعریف کنید که بهتون فایل Zip بده . فایلی رو که بهتون میده دقیقا مثل یک بسته نصبی جوملا روی لوکال نصب کنید

دوست عزیز مشکل اینجاست که من نمیتونم برم تو صفحه مدیریت.

مشکل سایتم اینه که وقتی میزنم phoniapp.com/administrator فقط یه صفحه سفید میاد.

RSFirewall داشتم بعده بررسی سایتم یه سری ایرادا ازم گرفته بود که یکی از دوستام نشسته بود درستش کنه که خودش نفهمید چه گندی زد و سایت من خراب شد الان من موندم با یه سایت بی مدیریت که یه شرکت طراحی سایت بهم گفت با 100 تومن درستش می کنه ولی من می خوام خودم یاد بگیرم تا اینکه با پول درست شه برا همین می خوام روی لوکال بیارمش بالا

داداش دیتابیس هم ریختم با این اموزشه ولی اروره نمیره.

[ATTACH=CONFIG]6322[/ATTACH]

می دونی چیه این داداش؟

دوست عزیز مشکل اینجاست که سایت من زمانی که خراب شد من سعی داشتم درستش کنم 2 روز بعد به این نتیجه رسیدم که بگم ریستور کنن منتها همون روز اینا دوباره بک اپ گرفته بودن و بک اپ های قبلیشونو پاک کرده بودن دیگه من این راهمم از بین رفت الان دیگه من موندم چیکار کنم.

نمایش خطا رو هم رو Maximum میزارم یه سری کد میاد که مربوط به RSFirewall بود اونم از تو phpmyadmin غیر فعال کردم باز درست نشد یه سری دیگه کد هم هست که واقعا نمیفهمم چیه و مربوط به چیه.

توی مدیریت هم هیچ خطایی نمیاد که من بفهمم مشکل از کجاست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری