hooriayee

تنظیمات قالب های جوملا برای موبایل

13 پست در این موضوع

سلام

من یک مشکل اساسی با نمایش سایتم توی موبایل ها دارم. کامپوننت Mobile Joomla هم نصب کردم ولی بازم سایتم توی موبایل ها خراب نشون میده.

مشتری هم روی درست نشون دادن سایت در موبایل هم خیلی حساسیت داره!!!!!!

لطفا هر چه زودتر راهنمایی کنید!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالبتون باید دارای خاصیت رسپانسیوی ( واکنش گرایی ) باشه تا در موبایل درست نشون بده

در اینترنت آموزش های برای طراحی قالب رسپانسیو موجوده اما ممکنه داشتن قالبی رسپانسیو برای نمایش درست در موبایل خیلی هم ساده نباشه !

دموی آنلاین قرار بدین یا به همراه تصویر توضیح بدین که در چه بخشی مشکل دارین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم ( در بخش ماژول ها ؟ منوها؟ عرض قالب؟ تصاویر ؟ )

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مرسی از کمکتون

ما برای طراحی سایتمون از قالب GK-Magazine استفاده کردیم، که در توضیحاتش نوشته که خاصیت رسپانسیوی داره...

[ATTACH=CONFIG]6324[/ATTACH]

این عکس صفحه اول سایت با لپ تاپ هستش. قالب راست چین کردیم و به درخواست مشتری ما موقعیت های منو، لوگو و هدر (تاریخ و جستجو) را فیکس کردیم.

[ATTACH=CONFIG]6325[/ATTACH]

اینم عکس صفحه اول سایت با موبایل هستش!!!! وارد بقیه صفحات هم که میشیم همه مطالب روی منو و لوگو میان!!!

راه حلش چیه؟ بدجوری گیر کردیم!!!!!

ویرایش شده در توسط hooriayee

سلام

مرسی از کمکتون

ما برای طراحی سایتمون از قالب GK-Magazine استفاده کردیم، که در توضیحاتش نوشته که خاصیت رسپانسیوی داره...

[ATTACH=CONFIG]6324[/ATTACH]

این عکس صفحه اول سایت با لپ تاپ هستش. قالب راست چین کردیم و به درخواست مشتری ما موقعیت های منو، لوگو و هدر (تاریخ و جستجو) را فیکس کردیم.

[ATTACH=CONFIG]6325[/ATTACH]

اینم عکس صفحه اول سایت با موبایل هستش!!!! وارد بقیه صفحات هم که میشیم همه مطالب روی منو و لوگو میان!!!

راه حلش چیه؟ بدجوری گیر کردیم!!!!!

دوست عزیز شما قالب رو خودتون راست چین کردید یا از طریق مدیریت قالب راست چینش کردید؟ تا جایی که خاطرم هست شرکت Gavick قالبهای راست چین بیرون نمیده، در صورتی که خودتون با CSS تغییرات دادید به قالب و راست چینش کردید، باید اشتباها جایی تغیراتی داده باشید (که قطعا همینطوره) و به همین دلیل هستش که بهم ریختگی مشاهده میکنید. توی دموی آنلاینی که آقای طاهری گذاشتن اگر مشاهده کرده باشید بدون مشکل داره قالب چپ چین رو نمایش میده

مرسی دوستان از راهنماییهاتون.

قسمت مدیریت قالب برای راست چین کردن گزینه ای نداره، من خودم از طریق CSS ها مثلا راست چینش کردم. اونم به این ترتیب که در فایل Template.css در تگ body دستور direction:rtl گذاشتم و right به left و left به right تبدیل کردم ولی با بقیه فایل های css کاری نداشتم فقط اگر موردی می خواستم که جابجا بشه دستور همون قسمت عوض می کردم!!!

میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور راست چین بشه که برای نمایش سایت در موبایل دچار مشکل نشم.

در ضمن در قسمت مدیریت قالب برای تنظیمات موبایل فقط می تونیم عرض نمایش در موبایل و تبلت تنظیم کنیم....

خب روش راست چین کردنتون کاملا اشتباهه. تغییرات رو به حالت قبلی برگردونید و درست rtl کنید

من نمیدونم کی این روش غلط بجای right ، left و برعکس رو اختراع کرده و به همه یاد داده.... [kotak]

منم نمیدونم..... خب میشه راهنمایی کنید چطوری روش درسته راست چین کردنه!!!

من هرچی سرچ می کنم همون روش قبلی پیدا می کنم...

شما باید Css بلد باشید که راست چین کنید و از ابزاری مثل firebug استفاده کنید بجز این کار نمیشه هیچ جوری rtl کنید

یک کمی css بلدم، اگه جایی آموزشی هست لینک بدید. یا بیشتر راهنمایی کنید.

مرسی

مرسی از راهنماییهاتون

ولی من مشکلم حل نشد....

قالب کامل راست چین کردن

قابل راست چین هم توی موبایل تقریبا درست نمایش داده میشه

ولی وقتی بعضی پوزیشنارو فیکس می کنم (به درخواست مشتری) همه چیز توی موبایل میریزه به هم..... :(

1- اگر قالب به شکل صحیحی نمایش داده میشه در حالت چپ چین پس شک نکنید شما یکجای کار رو اشتباه میرید

2- قرار نیست در موبایل همه ی اجزای صفحه نمایش داده بشن.

3- یک راه فرار : "شما میتونید لوگو رو حذف کنید ( به لوگوتون کلاس visible-desktop رو هم اضافه کنید تا فقط در دسکتاپها و لپ تاپهانمایش داده بشه) "

4- قرار نیست مشتری هرچی گفت شما بگین چشم :yeah:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری