alireza_313

نظرتون درمورد این مقایسه سیستم های مدیریت محتوا چیست؟ جوملا.دروپال.وردپرس!

9 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز:35:

میخواستم بدونم نظرتون در مورد این عکس چیه؟؟؟؟:5:

تو این عکس 3 سیستم مدیریت محتوا باهم مقایسه شدن به نظر شما کدومشون برتر از دیگری هستن؟؟؟؟؟؟؟!book]

جوملا؟:auizz3ffy9vla57584x دروپال؟[ghelyion] وردپرس؟:25:

CMSShowdown_final2.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در این خصوص قبلا زیاد بحث شده . نظرات هم خیلی متفاوته . ولی سرجمع نظرات دوستان روی هم رفته ظاهرا جوملا بدلیل تنوع قالب و افزونه ها / دسترسی آسان / پنل مدیریت قدرتمند / پشتیبانی خوب و .... بیشتر طرفدار داره .

موفق باشید

خیلی وقت بود از این مقایسه ها در انجمن نمیشد. دلم براشون تنگ شده بود !!

این رو قبول دارم که هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه !

هر سه مدیریت محتوا خوب هستند و هر کدوم برای سایت های خاصی و همچنین برای افراد متفاوتی بهتر و مناسب تره.

تفاوت این سه یا بقیه مثل تفاوت بین اتومبیل هاست. شاید دوتا ماشین باشند که نسبت به قیمتشون ماشین های خوبی باشند ولی هیچ کدوم بد نیست.شاید یه ماشین گرون باشه ولی یه نفر با ماشین ارزونه راحت تر باشه ( مثال هست )

این مقایسه هم درست انجام نشده. چرا ؟ چون شما آیتم هاشو اگر نگاه کنید برابر نیست. هم از لحاظ تعداد و هم محتوا

به طور مثال 6 ویژگی از جوملا گفته. 3 تا خوب و 3 تا بد

در صورتی که برای وردپرس فقط 6 تا خوب گفته !! (روی هم 10 تا ویژگی برای وردپرس نوشته )

مثلا برای دروپال و وردپرس نوشته انعطاف پذیر ( Flexible ) ولی برای جوملا ننوشته. حتی به عنوان عیب مخالفش رو ننوشته. اصلا میتونه بگه که Flexible نیست؟

یا مثلا برای دوتای دیگه نوشته کاربر پسند ( User Friendly ) ولی برای جوملا ننوشته. آیا جوملا کاربرپسند نیست؟

بنظرم اگر میخواست مقایسه کنه ، خوب بود تعدادی ویژگی رو انتخاب میکرد و برای هر مدیریت محتوا یک نمره از 0 تا 5 در نظر میگرفت.

در کل پیشنهادم اینه که راه خودتون رو برید و به این مقایسه های دو قرونی توجهی نکنید !!

موفق باشید

مرسی ممنون دوست عزیز ولی بازم میگم هیچی جوملا نمیشهههههههههههههههههههههه!!!!:thanks:

یدونستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت:a2d3:

ب نظر من جوملا از وردپرس قوی تر هست :128fs318181:

با دروپال کار نکردم نظر بدم :bala:

@alireza_313 اگر تو جوملا تازه کار هستی و داری تازه باهاش کار میکنی بهتر بزاری کنار و بری سراغ وردپرس .

وردپرس به نسبت جوملا جدیدا { این جدیدا که میگم حدود دو سه سال } خیلی قوی تر داره کار میکنه و اکثر افزونه های موجود در وردپرس هم رایگان هستش میتونی بری در سایت اصلی وردپرس تهیه کنی .

با وردپرس خیلی سایت ها میشه زد به نسبت جوملا که بسیار سبک تر و از نظر کدزنی راحت تر .

افزونه های موجودش میتونی راحت کاستمایز بکنی .

حدود صد ها صفحه سایت میتونی برای یه سایت با اشکال مختلف طراحی کنی { صدها صفحه درون یک قالب منظورم و نه صد تا قالب ! }

سئو فرندلی بودن وردپرس خیلی خیلی قویتر از جوملا هستش .

و کلا وردپرس در همه موارد و یک سر و گردن و شاید بالاتر از جوملا باشه .

---------------------------------------------------------------------------

اون زمانی که جوملا داشت می ترکوند اکثر سایت ها با جوملا تهیه می شد ، وردپرس فقط به درد سیستم وبلاگ دهی می خورد . الانم از کسی بپرسی وردپرس چیه هستش میگه برای سیستم وبلاگ دهی استفاده میشه در صورتی که اصلا اینطوری نیست . تو برو تم های مختلف جوملا و وردپرس را با هم ببین تفاوت متوجه میشی .

با ورد پرس میتونی اگر حرفه ای بشی { از نظر کد پی.اچ.پی } میتونی سیستم املاک بنویسی بدون حتی نصب افزونه خاصی ، اما تو جوملا باید حتما براش افزونه بنویسی و بعدش افزونه رو نصب کنید یا در کل افزونه دانلود و نصب کنی .

کلا وردپرس خیلی خیلی قوی شده .

-------------------------

اما درباره مقایسه کردن اصلا با مقایسه حال نمیکنم . خودت ببین ظرفیت چقدر هستش .

جوملا در اصل ملقب به کدنویسی سخت .

وردپرس ملقب به کدنویسی شیرین و آسون .

این مقایسه هم مثل این می مونه که تو طرفدار استقلال باشی و منم طرفدار پرسپولیس و یه نفر بیاد تو جمع ما بگه کدوم تیم بهتره ... ما هم شروع میکنیم به کل کل کردن !!!

---------------------------------------------

به نظر من وردپرس و جوملا با هم نصب کن و یه هفته شروع کن به کد زدن باهاشون ...

ببین با کدوم حال میکنی برو سمت همون وبچسب بهش . همه چی به خودت بستگی داره .

منی که الان با جوملا حال میکنم چون جوملا منو کشید بالا . تو یه دوران زمانی واقعا بهم خیلی کمک کرد یه جورایی مدیونش هستم . برا همین وابسته اش شدم اما سراغ وردپرسم رفتم نه به نسبت جوملا ...

قدیم اکثر شرکت ها جوملا کار می خواستم اما الان با امکاناتی که وردپرس داره برخی شرکت ها وردپرس کار هم میخوان ولی وردپرس بیشتر برای افراد Freelancer کار هستش .

کلا یه طرفه قضاوت نکن ... به حرف من و این و اون هم راضی نشو . ببین با کدوم جوری که وقت بزاری روی اون . دو ماه دیگه نیایی بگی وردپرس نه من جوملا میخوام یا برعکس . وقت خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی با ارزش هستش . اینو از من نصیحت بشنو . خیلی با ارزش .

@alireza_313 اگر تو جوملا تازه کار هستی و داری تازه باهاش کار میکنی بهتر بزاری کنار و بری سراغ وردپرس .

وردپرس به نسبت جوملا جدیدا { این جدیدا که میگم حدود دو سه سال } خیلی قوی تر داره کار میکنه و اکثر افزونه های موجود در وردپرس هم رایگان هستش میتونی بری در سایت اصلی وردپرس تهیه کنی .

با وردپرس خیلی سایت ها میشه زد به نسبت جوملا که بسیار سبک تر و از نظر کدزنی راحت تر .

افزونه های موجودش میتونی راحت کاستمایز بکنی .

حدود صد ها صفحه سایت میتونی برای یه سایت با اشکال مختلف طراحی کنی { صدها صفحه درون یک قالب منظورم و نه صد تا قالب ! }

سئو فرندلی بودن وردپرس خیلی خیلی قویتر از جوملا هستش .

و کلا وردپرس در همه موارد و یک سر و گردن و شاید بالاتر از جوملا باشه .

---------------------------------------------------------------------------

اون زمانی که جوملا داشت می ترکوند اکثر سایت ها با جوملا تهیه می شد ، وردپرس فقط به درد سیستم وبلاگ دهی می خورد . الانم از کسی بپرسی وردپرس چیه هستش میگه برای سیستم وبلاگ دهی استفاده میشه در صورتی که اصلا اینطوری نیست . تو برو تم های مختلف جوملا و وردپرس را با هم ببین تفاوت متوجه میشی .

با ورد پرس میتونی اگر حرفه ای بشی { از نظر کد پی.اچ.پی } میتونی سیستم املاک بنویسی بدون حتی نصب افزونه خاصی ، اما تو جوملا باید حتما براش افزونه بنویسی و بعدش افزونه رو نصب کنید یا در کل افزونه دانلود و نصب کنی .

کلا وردپرس خیلی خیلی قوی شده .

-------------------------

اما درباره مقایسه کردن اصلا با مقایسه حال نمیکنم . خودت ببین ظرفیت چقدر هستش .

جوملا در اصل ملقب به کدنویسی سخت .

وردپرس ملقب به کدنویسی شیرین و آسون .

این مقایسه هم مثل این می مونه که تو طرفدار استقلال باشی و منم طرفدار پرسپولیس و یه نفر بیاد تو جمع ما بگه کدوم تیم بهتره ... ما هم شروع میکنیم به کل کل کردن !!!

به نظر من وردپرس و جوملا با هم نصب کن و یه هفته شروع کن به کد زدن باهاشون ...

ببین با کدوم حال میکنی برو سمت همون وبچسب بهش . همه چی به خودت بستگی داره .

منی که الان با جوملا حال میکنم چون جوملا منو کشید بالا . تو یه دوران زمانی واقعا بهم خیلی کمک کرد یه جورایی مدیونش هستم . برا همین وابسته اش شدم اما سراغ وردپرسم رفتم نه به نسبت جوملا ...

قدیم اکثر شرکت ها جوملا کار می خواستم اما الان با امکاناتی که وردپرس داره برخی شرکت ها وردپرس کار هم میخوان ولی وردپرس بیشتر برای افراد Freelancer کار هستش .

کلا یه طرفه قضاوت نکن ... به حرف من و این و اون هم راضی نشو . ببین با کدوم جوری که وقت بزاری روی اون . دو ماه دیگه نیایی بگی وردپرس نه من جوملا میخوام یا برعکس . وقت خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی با ارزش هستش . اینو از من نصیحت بشنو . خیلی با ارزش .

مرسی اقا m3hdi ممنون از راهنمایی هاتون من کلا جوملا کارم با وردپرست هم کار کردم:bala:

راستشو بگم از وردپرس اصلا خوشم نیومد یجوریههههههههه!!!! خودمونی حالللل نکردم باهاشششششششششششششش !!!![kotak]

جوملا کلا عشقههههههههههههههههههههه:1:

یه دنیای دیگست کلا!!!!:128fs318181:

مرسی از راهنمایی هاتون....:thanks:

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله روش غیر استاندارد کد زنی در ورد پرس رو همه باهاش آشناییم. مخلوطی از html و php!

فراموش نکنید که جوملا یک پلتفرم هست. فراتر از یک فریم ورک. که وردپرس هیچ کدومش نیست! و سادگی ش به همین دلیله!

هر پلفترمی پیچیدگی های خودش رو برای توسعه داره

در مورد سئو فرندلی بودنش هم، قبلا هم گفتم که با جوملا بدون هیچ افزونه ای، به سادگی میتونید سئوی استانداردی مثل وردپرس داشته باشید. مثال جنگجو و شمشیر زن رو هم چون خیلی گفتم دیگه اینجا تکرار نمیکنم!

همه شون خوبن، باید ببینیم ما کجا ایستادیم

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری