mysky

تغییر فونت قالب انگلیسی به فارسی

11 پست در این موضوع

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من دارم روی یک قالب انگلیسی کار می کنم که با نصب زبان فارسی از مدیریت جوملا راست چین بودن قالب درست شده است و نیاز به هیچ ویرایش کدی نداشت.

و با رفتن به قسمت تنظیمات منو اصلی اونا رو هم از انگلیسی به فارسی تایپ کردم.

از شما دوستان یک راهنمایی می خواستم که اول من فونت فارسی منوی اصلی رو چه جوری می تونم تغییر بدم؟ (می خوام به bmorvarid تغییر بدم)

و در کل به غیر از منو بقیه فونت های سایت مثلا ماژول ها و ... رو به فونت دیگه تغییر بدم؟

با تشکر از همه دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درورد

دوست عزیز برای افزودن فونت دلخواه به قالبتون باید ازدستور font-face@ استفاده کنید که معمولا در فایل های اصلی قالب از جمله template.css باید کد فونت فیس را اضافه کنید .

دستور زیر را در فایل اصلی قالبتان اضافه کنید و قسمت هایی که دوست دارید فونت شما تغییر کند فونت خود را به او قسمت ها اختصاص بدین .

@font-face {

font-family: bmorvarid ';

src: url('fonts/bmorvarid .eot?#') format('eot'),

url('fonts/bmorvarid .woff') format('woff'),

url('fonts/bmorvarid .ttf') format('truetype');

می تونین یکم واضح تر توضیح بدین؟

من این دستوری که گفتینو تو قسمت اول templete.css کپی کردم بعد که این کار رو کردم رفتم توی فولدر font فونت موردنظرمو اونجا eof,ttf,woff رو گذاشتم. ولی هیچ تغییری سایتم نکرد باید چی کار کنم؟

می تونین یکم واضح تر توضیح بدین؟

من این دستوری که گفتینو تو قسمت اول templete.css کپی کردم بعد که این کار رو کردم رفتم توی فولدر font فونت موردنظرمو اونجا eof,ttf,woff رو گذاشتم. ولی هیچ تغییری سایتم نکرد باید چی کار کنم؟

درود

باید ببینید قالب از چه فریم ورکی استفاده میکنه . دستور Fot-face برای همه قالبها جواب نمیده . دموی قالبتون رو بدید تا بررسی بشه

فقط خدمتتون بگم من اول دارم این تغییرات روی نرم افزار xampp که قالبم رو نصب کردم آزمایش می کنم که وقتی مطمئن شدم رو هاست اصلی و سایتم درست کنم.

درود

از همون روش font-face بید جواب بده . فقط یدتون نره بعد از اینکه دستور رو اضافه کردید باید جاهایی که میخواید فونت تغییر کنه font-family رو هم به فونت دلخواهتون تغییر بدید

یه نکته دیگه هم اینکه توی مدیریت قالبتون خودش RTL رو داره و راست چین میشه .

مثلا اگر من الان بخوام فونت مروارید رو به منوهام اضافه کنم باید چی کار کنم؟

منظورتون از اینکه باید font-family رو هم به فونت دلخواه تغییر بدم چیه؟

ببخشید می تونین منو راهنمایی کنین؟ دیگه از بس گشتم به نتیجه نرسیدم خسته شدم!!!

من می خوام فونت منو سایتم رو تغییر بدم.

ابتدا دستورزیر رو به قسمت templete.css اضافه کردم. و فونت مورد نظرم که bmorvarid بود رو به فایل فونت های قالبم اضافه کردم

@font-face {

font-family: 'Bmorvarid’;

src:url('fonts/Bmorvarid.eot?#’) format(‘eot’),

url('fonts/Bmorvarid.woff') format('woff'),

url(‘fonts/Bmorvarid.ttf’) format(‘truetype’);

}

از این به بعدشو من خوب نفهمیدم باید چی کار کنم یجا نوشته بود این دستور رو

h1{

font-family: 'Bmorvarid';

font-size: 14px;

font-weight:bold;

}

به جاهایی که می خوای فونتت عوض بشه اضافه کن یعنی من الان می خوام فونت منو سایتم رو عوض کنم باید برم تو قسمت ماژول منو و در قسمت module_menu.php اضافه کنم تا درست بشه ولی هرکاری میکنم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!

یک لطفی می کنین بگین چیکار باید کنم؟

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری