agahihaa

ساسپند شدن سایت

3 پست در این موضوع

سلام بچه ها.من ی هاستی گرفتم از ی شخصی به نام شاتل هاست همون لحظه که پول ریختم به حساب متوجه شدم که شاتل هاست را با شاتل خالی اشتباه گرفتم خلاصه بهش اعلام کردم پولمو برگردونه چون چند ساله پیش هم ازش هاست خریده بودم کلی ناراضی بودم به خاطر پشتیبانی ضعیفش.خلاصه پولا برنگردوند منم ناچار ی فروشگاه ساز قاصدک نصب کردم محصولامو چیدم وعالی اومد بالا در کمتر از دوماه سایت بازدید خیلی خوبی پیدا کرده بود تا اینکه چند روز پیش دیدم حجم سایتم پر شده این آقا دسترسی مارا بست بهش گفتم بازش کن تا مشکلو حلش کنم کش جوملا را فعال کردم نظراتم پاک کردم حجمم نصف شد.تا اینکه دوباره پریروز دیدم اینبار کلا ساسپندم کرده بهش که گفتم گفت سیستمت چیه گفتم جوملا به زور بعد چندروز جواب داده که مشکل از افزونه های جوملاست.به نظر شما واقعا همینطوره؟چون حجم سایتم نصف بوده و پهنای باند هم که تو خود هاست چک کردم اصلا به چشم نمیومد که بگیم مشکل از اونه.حالا به نظرتون بخاطر همین فروشگاه سازه؟برم رو ی هاست دیگه؟

ممنون میشم جواب بدید و لطفا اگه خواستید هاست بخرید لطفا از شاتل هاست نخرید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تشکر ازشما بابت راهنماییتون.مدیر هاست دلیل ساسپند شدن را استفاده از منابع زیاد سیستمی معرفی کردند.به نظرتون چه راهی برای کاهشش وجود داره؟چون سایت ی سایت نو پاست به نظر نمیاد آنچنان بازدید کننده ای داششته باشه.این متن ایمیلی که گذاشتند برای من.

-------------------------

این تفاوت سایت شما با سایر سایت ها که در عکس براتون گذاشتم .

ما که دروغ نمیگیم تازه خیلی هم با شما راه اومدیم .

تصویر ضمیه شد

------------------------------[ATTACH=CONFIG]6353[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری