CO-2014

شروع کار با قالب خریداری شده و مشکل طراحی قالب مشابه نسخه دمو

12 پست در این موضوع

سلام

من چند بار این سوال رو مطرح کردم اما پاسخ مناسبی رو نگرفتم. ببخشید ولی مجبورم دوباره بپرسم چون مشکل بزرگی شده برام !

شما یه قالب میخرید مثلا sj jare یا sj information این بسته های نصبی همراه خودشون محتوای نمونه رو هم نصب میکنن خوب حالا باید چکار کرد ؟ کلیه اطلاعات نمونه رو پاک کرد و از اول شروع کرد؟ یا یه روش دیگه داره که من بلد نیستم ؟

الان مدت زیادیه که میخوام یه سایت روی لوکال درست کنم نمیشه که نمیشه یعنی میخوام اطلاعات خودم رو با اطلاعات نمونه عوض کنم بقیه فایلهای اضافی رو هم پاک کنم.

این قالبها خیلی هم پیچیده هستند. روی jare ویرچومارت نصبه و روی information افزونه sobipro .

من به هر دواین قاالب ها نیاز دارم یکی برای سایت تبلیغاتی و یکی برای فروشگاه .لطفا اساتید و حرفه ای ها کمک کنند بزرگترین مشکل کارم همینه. چطور شروع کنم ؟

[ATTACH=CONFIG]6389[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6390[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر من حتی برای یک جوملا کار حرفه ای ، نصب اطلاعات نمونه باعث میشه زودتر بتونه سایت رو تکمیل کنه . در واقع تمامی تنظیمات مورد نیاز برای این که قالبی شبیه به چیزی باشه که شما در دمو میبینید ، باید اطلاعات نمونه نصب بشه . مخصوصا ماژول ها باید اضافه بشه و شما بر حسب نیاز اونها رو تغییر بدید .

اطلاعات و منو ها خیلی به کار نمیاد و دقیقا شما باید اونها رو با مطالب خودتون جایگزین کنید .

ایجاد تمامی محتوی ، منو ها و ماژول ها از نو ، روی بسته نصبی خام با توجه به اینکه شما تسلط کامل به تمامی تنظیمات و کلاس های مربوط به اون قالب داشته باشید بازهم بیشتر زمان میبره تا ویرایش اونها

اما در مورد قالب های فروشگاهی ، خبری و یا از این دست که محتوی اونها در حالت دمو به هیچ کاری نمیاد ، نصب نکردن اطلاعات نمونه منطقی به نظر میرسه :)

سلام

اگر کلاس های تعبیه شده برای نمایش ماژول ها و کار با افزونه های استفاده شده در قالب و همچنین موقعیت های قالب رو کامل بدونید میتونید قالب رو بدون نصب اطلاعات نمونه نصب کنید.

خوبی این کار اینه که سردرگم افزونه های نصب شده و تنظیمات تعبیه شده پیشفرض سازنده برای نمایش در حات دمو نمیشید.

معمولا" تیم ها و شرکت های طراحی قالب های حرفه ای مشخصات و ویژگی های کامل قالب رو درج می کنند و انجمنی جهت پشتیبانی در سایتشون قرار میدن.

حتمن میپررسی منظور از دونستن کلاس ها چیه؟

مثلا شما در آرتیستر دو نوع منو داری معمولی و ورتیکال ، بعد از نصب قالب اگر بخوای منوت سبک ورتیکال نمایش داده بشه باید پسوند کلاس ماژول مربوطه رو در تنظیمات تغییر بدی،حالا کدش دقیقا یادم نیست.

اگر هم اطلاعات نامبرده شدهدر مورد قالب رو نمیدونید ، قالب رو با اطلاعات نمونه نصب کنید،اطلاعات رو در موقعیت های دلخواه قرار بدید ، سایر موارد رو که نمیخواین نمایش داده بشه غیر فعال کنید حذف نکنید.!

چراشو دیگه به بی حوصلگی جوان پیرزده ببخشید.

فقط پیشنهاد می کنم بسته نصبی ان هم جوملا 3.2 یک قالب را نصب کنید و نه چیز دیگه. من بعد 3 سال کار با جوملا هنوز بسته نصبی همراه با اطلاعات نمونه نصب می کنم . این چند وقت هم فقط جوملا 3.2 چون ویژگی هایی خاص خودش را داره. یکی از آنها این هست که شما با کاربر ادمین لاگین کنید از محیط کاربری جوملا به راحتی افزونه های را تغییر بدید و نیازی نیست دنبال موقیت و ماژول مورد نظر باشید!

سلام

اگر کلاس های تعبیه شده برای نمایش ماژول ها و کار با افزونه های استفاده شده در قالب و همچنین موقعیت های قالب رو کامل بدونید میتونید قالب رو بدون نصب اطلاعات نمونه نصب کنید.

خوبی این کار اینه که سردرگم افزونه های نصب شده و تنظیمات تعبیه شده پیشفرض سازنده برای نمایش در حات دمو نمیشید.

معمولا" تیم ها و شرکت های طراحی قالب های حرفه ای مشخصات و ویژگی های کامل قالب رو درج می کنند و انجمنی جهت پشتیبانی در سایتشون قرار میدن.

حتمن میپررسی منظور از دونستن کلاس ها چیه؟

مثلا شما در آرتیستر دو نوع منو داری معمولی و ورتیکال ، بعد از نصب قالب اگر بخوای منوت سبک ورتیکال نمایش داده بشه باید پسوند کلاس ماژول مربوطه رو در تنظیمات تغییر بدی،حالا کدش دقیقا یادم نیست.

اگر هم اطلاعات نامبرده شدهدر مورد قالب رو نمیدونید ، قالب رو با اطلاعات نمونه نصب کنید،اطلاعات رو در موقعیت های دلخواه قرار بدید ، سایر موارد رو که نمیخواین نمایش داده بشه غیر فعال کنید حذف نکنید.!

چراشو دیگه به بی حوصلگی جوان پیرزده ببخشید.

درود و تشکر بابت راهنمایی gift

استاد گرامی جسارتا نحوه وارد کردن کلاس ماژول رو میفرمایید. چون تو قالب جار هر کاری کردم ماژول html سفارشی رو به شکل داده شده در قسمت modul variations دربیارم نشد عکسش رو هم گذاشتم که منظورم رو بهتر برسونه !

[ATTACH=CONFIG]6391[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6392[/ATTACH]

در مدیریت ماژول آیتمی به نام پسوند کلاس ماژول قرار دارد که اگر کلاسی برای آن نوشته شده باشد نام کلاس باید جانشین حالت پیشفرض شود.

تا اونجا که من اطلاع دارم ماژول های html سفارشی و دستی کلاسی براشون تعریف نمیشه.

سایت و قالب باید آنلاین باشه تا بشه مشکلات رو بررسی کرد.

پیشنهاد می کنم با توجه به تازه کار بودنتون و احتمالا بالا در برخورد با مشکلات بیشتر به صورت آنلاین کار کنید.(هاست و دامین)،همونطور که در پست های سایر کاربران مشاهده می کنید مدیران و اساتید جهت راهنمایی نیاز به مشاهده سایت جهت بررسی کدها دارند تا بتونند راهنمایی کاملتری انجام بدن،دکتر هم باید معاینه رو انجام بده بعد تجویز دارو کنه فقط با شنیدن علائم بیماری نمیتونه تصمیم درستی بگیره مگر اینکه مشکل رایج و راه حل نیز همینطور باشد.

فرمایش شما درست ولی اینجا مشکل منم که بلد نیستم !

سوالم رو طور دیگه ای مطرح کنم لطفا کمک فرمایید:

من دارم روی یه قالب کار میکنم بنام (sj jare (smart add ons

تو صفحه module variations یه توضیحاتی راجع به نحوه تغییر پذیری ماژولها داده ، مشکلم اینه که نمیدونم چجوری باید این استایلها رو به ماژول بدم ! البته سعی کردم به ماژول html سفارشی بدم که نشد و جناب Payam.Hayati هم راهنمایی کردن که نمیشه به این نوع از ماژولها استایل داد.الان دو ساعته که تو فیلم آموزشگاه دارم میگردم پیداش نکردم 14 ساعت آموزشه ! لطفا راهنمایی کنید دوستان

اینهم تصویرش:

[ATTACH=CONFIG]6402[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6403[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6404[/ATTACH]

یه سوال دیگه

لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید دوستان

برای تدوین دوباره نسخه دمو بعد از پاک کردن اطلاعات نمونه چکار باید کرد ؟ یه فرمولی داره بلاخره ! طراحای حرفه ای چکار میکنن ؟ خوب به ما ( کلاس اولی ها ) هم یاد بدید به خدا دعاتون میکنیم.

خواهش میکنم راهنمایی کامل بفرمایید ! اصلا دارم از جوملا زده میشم.

توی Module Variations که به خوبی کلاس هارو توضیح داده . دمو هم گذاشته . مشکل چیه آلان ؟ :|

برای تدوین دوباره نسخه دمو بعد از پاک کردن اطلاعات نمونه چکار باید کرد ؟

منظورتون از تدوین دوباره چیه ؟!!

توی Module Variations که به خوبی کلاس هارو توضیح داده . دمو هم گذاشته . مشکل چیه آلان ؟ :|

منظورتون از تدوین دوباره چیه ؟!!

پاسخ شما خیلی کمکم کرد.

الان هم جوملا رو فول شدم هم اینکه هر روز ده بار میام تو انجمن از متولیان اون حمایت میکنم که به حال و روز کسایی مثل من میخندن.

ایشون قصدشون راهنمایی بوده و به نظر من هم پسوند کلاس ماژول ساده است و توضیح خاصی نمیخاد

شما تنظمات هر ماژول رو باز کنید این گزینه رو میبینید و کافی هست که کلاس مورد نظر را کپی کنید در کادر مربوطه

فقط نکته:

قبل و بعد از نام کلاس یک اسپیس قرار بدید!

اطلاعات نمونه هم باید همان ابتدا نصب کنید و همیشه یاید نصب کنید .نصب نکنید که دیگه بسته نصبی معنی نداره!

دوست عزیز من فقط مطالب گذشته شمارو خوندم که به نظرم کسی که حرف از استایل زدن و ویرایش کدهای سایت میزنه اطلاعات قابل قبولی هم در مورد طراحی سایت داره

با این تفاسیر برای من سوال شد که شما دقیقا با وجود این اطلاعات در داکیومنت چه مشکلی دارید و لفظ تدوین حداقل برای من قابل فهم نبود که مطمئنا مشکل از سطح علمی بنده هست . که به همین جهت ، برای درخواست اطلاعات بیشتر از شما سوال کردم تا در صورت توان شما رو راهنمایی کنم .

قصد تمام اعضا در این انجمن رفع مشکلات کاربران هست . من وقتی به سوال اولی که خودم در این انجمن پرسیدم نگاه میکنم خندم میگیره .

نه اینجا کسی از نا بلدی خجالت میکشه و به سخره گرفته میشه . و نه کسی به دلیل تسط بر خودش غره میشه .

امیدوارم رفته رفته بر اطلاعات خودتون در زمینه طراحی سایت اضافه کنید و به جمع حرفه ای ها بپیوندید :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری