mohammad_teymori

کمک فوری عدم ورود به ادامه مطلب

25 پست در این موضوع

با سلام

برای سایت بنده مشکلی پیش اومده که وقتی ادامه مطلب را می زنیم مابقی مطالب را نمی یارد و به صفحه اول برمی گردد

چطور باید این مشکل را حل کنم

لطفا راهنمای بفرماید

در این سایت مطالب را فقط تیتر هایش را نمایش می دهد و به ادامه مطلب نمی رود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا راهنمای بفرماید چند افزونه ای که اخرین بار نصب کردم هم غیر فعال کردم ولی باز فایده ای نداشت

تنظیمات سئوی خود جوملا هم در بخش تنظمات کلی جوملا غیرفعال کنید و باز چک کنید

خب در این صورت ممکنه قالب مشکل داشته باشه و برای کامپوننت بخشی تعریف نشده باشه

اقا کسی از دوستان نیست بنده را راهنمای کند:hooom:

این سایت مورد نظر هستش

راه دانش

شما روی یکی از اخبار کلیک کنید مطلب را نمایش نمیدهد و برمی گردد صفحه اول

تمامی تنظیمات سئو را ه غیر فعال کردم

اینجا اول باید مشکل روشناخت که از چیه.

بیشتر از افزونه ها و پلاگین ها میتونه باشه. پسته پلاگین ها رو به دسته های 10 تا یا 20 تایی تقسیم کنید و هر سری یک گروه رو غیرفعال کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست. ( اگر پلاگین ها نبود ، ماژول ها و کامپوننت ها رو تست کنید )

یکبار قالبتون هم عوض کنید.

متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد قالب را عوض می کنم درست می شود ولی اگر این طوری شود من چگونه باید این حجم از اطلاعات را انتقال دهم هرچقدر اموزش انتقال مطلب راجوملا خوندم چیزی متوجه نشدم

راه دیگری نیست

اگه قالب را عوش می کنید مشکلی نداره پس باید بررسی کنید ببینید کجای قالب خودتون مشکل داره. قالب را خودتون طراحی کردید؟

در پنل مدیریت جوملا ، به تنظیمات کلی جوملا رفته و در سربرگ سرور سطح گزارش خطا رو روی حداکثر قرار بدین تا ببینم که آیا اروری میده یا خیر ؟

ارور در همون صفحه اصلی بالای اسلاید شو هست :

Notice: Undefined property: JDocumentHTML::$item in /home/rahedane/public_html/templates/tak_news_i/index.php on line 9

من الان نمیفهمم . شما گفتید اخبار رو باز نمیکنه و به صفحه اصلی بر میگرده ولی سالمه و باز میشه . فقط ادامه مطلب "مطلب دوم" در صفحه اصلی ارور 500 میده . مشکل شما کدومه دقیقا ؟

این لینک 500 - JHtml: :icon پشتیبانی نشده. فایل پیدا نشد.

نه مطلب درست نشده به ادامه مطلب هم نمی رود

لطفا راهنمای بفرمایید چگونه حل کنم مشکل را:auau:

در شاخه قالب سایتتون > پوشه html > نام پوشه com_content رو تغییر بدید ( در واقع میخوایم از کار بیوفته ولی پاکش نکنیم ) تست کنید

اقا هیچ جوربه نشد کاری کنم لطفا کمک کنید تا انتقال بدهم مطالب را به جوملای دیگر هچه اموزش خواندم اصلا متوجه چیزی نشدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری