saber

ایجاد کاربر ادمین جوملا 3 از طریق دیتابیس

10 پست در این موضوع

برای اینکه در جوملا 3 خودتون از طریق دیتابیس یک کاربر ادمین ایجاد کنید فایل زیر رو دانلود کنید و سپس فایل رو باز کرده و قسمتهای aaaaa را به پیشوند جداول خودتون تغییر بدید

سپس فایل رو در دیتابیس خودتون ایمپورت کنید تا براتون یک کاربر با اطلاعات زیر و دسترسی مدیر کل ساخته بشه

نام کاربری: admin_a

رمز عبور: 12345678

joomla3_create_admin_user دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

خیلی ممنون بابت آموزش، ولی وقتی این فایل رو تغییر میدم پیشوندهاش رو ، و در صفحه اصلی دیتابیس ایمپورتش میکنم، این ارور رو میده ، جوملام هم 3 هست :

SQL query:

INSERT INTO `v73xm_users` ( `id` , `name` , `username` , `email` , `password` , `block` , `sendEmail` , `registerDate` , `lastvisitDate` , `activation` , `params` , `lastResetTime` , `resetCount` , `otpKey` , `otep` )

VALUES ( 1001, 'Super User', 'admin_a', 'joomla3_admin@joomla3.com', '$P$D4/cttb23fz0xU0gIJygekVMa5i.3z/', 0, 1, '2014-03-21 14:12:24', '2014-03-23 12:14:39', '0', '', '0000-00-00 00:00:00', 0, '', '' ) ;

MySQL said: Documentation

#1054 - Unknown column 'otpKey' in 'field list'

سلام

خیلی ممنون بابت آموزش، ولی وقتی این فایل رو تغییر میدم پیشوندهاش رو ، و در صفحه اصلی دیتابیس ایمپورتش میکنم، این ارور رو میده ، جوملام هم 3 هست :

SQL query:

INSERT INTO `v73xm_users` ( `id` , `name` , `username` , `email` , `password` , `block` , `sendEmail` , `registerDate` , `lastvisitDate` , `activation` , `params` , `lastResetTime` , `resetCount` , `otpKey` , `otep` )

VALUES ( 1001, 'Super User', 'admin_a', 'joomla3_admin@joomla3.com', '$P$D4/cttb23fz0xU0gIJygekVMa5i.3z/', 0, 1, '2014-03-21 14:12:24', '2014-03-23 12:14:39', '0', '', '0000-00-00 00:00:00', 0, '', '' ) ;

MySQL said: Documentation

#1054 - Unknown column 'otpKey' in 'field list'

احتمالا به دلیل بروزرسانی در نسخه های مختلف جوملا تغییراتی توی جداول اعمال شده برای همین یکی از ستونها توی دیتابیستون نیست

شما کد زیر رو کپی کنید و از طریق تب sql در دیتابیستون اجرا کنید

INSERT INTO `v73xm_users` ( `id` , `name` , `username` , `email` , `password` , `block` , `sendEmail` , `registerDate` , `lastvisitDate` , `activation` , `params` , `lastResetTime` , `resetCount` , `otep` )
VALUES ( 1001, 'Super User', 'admin_a', 'joomla3_admin@joomla3.com', '$P$D4/cttb23fz0xU0gIJygekVMa5i.3z/', 0, 1, '2014-03-21 14:12:24', '2014-03-23 1239', '0', '', '0000-00-00 00:00:00', 0, '' );

این کار رو کردم آقا صابر، این ارور اومد :

#1054 - Unknown column 'otep' in 'field list'

این کار رو کردم آقا صابر، این ارور اومد :

#1054 - Unknown column 'otep' in 'field list'

این رو بزنید

INSERT INTO `v73xm_users` ( `id` , `name` , `username` , `email` , `password` , `block` , `sendEmail` , `registerDate` , `lastvisitDate` , `activation` , `params` , `lastResetTime` , `resetCount` )
VALUES ( 1001, 'Super User', 'admin_a', 'joomla3_admin@joomla3.com', '$P$D4/cttb23fz0xU0gIJygekVMa5i.3z/', 0, 1, '2014-03-21 14:12:24', '2014-03-23 1239', '0', '', '0000-00-00 00:00:00', 0);

باید نسخه جدید جوملا 3 رو هم ببینم فایل رو بروزرسانی کنم

قبول کرد کد رو ، ولی الان صفحه وب سایت سفید شده و این ارور رو میده :

Error displaying the error page: Application Instantiation Error

صفحه ادمین هم همینطور

این خطا باید مربوط به تظیمات فایل کانفیگ شما باشه شما اطلاعات دیتابیس و هاستتون رو توی فایل کانفیگ دقیق چک کنید درست باشن

تنظیمات درست هست چک کردم، یعنی مشکلی نبود ، وقتی که اون کد رو وارد کردم این اتفاق افتاد

وقتی اون کد رو ست کردم، این پیغام اومد : MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows). (Query took 0.0096 sec)

اون تنطیمات چیز خاصی نداره فقط یک کاربر توی سایت ایجاد میکنه خیلی راحت هم میتونید کاربر رو حذف کنید ولی خطایی که شما میگیرید باید از تنظیمات کانفیگ باشه

کاربرانی هم که این خطا رو داشتن علتش از فایل کانفیگ بوده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری