rezaee

درخواست افزونه برای نمایش تبلیغ در محتوا

7 پست در این موضوع

سلام

افزونه ای به نام multiads چنین کاری میکنه که تبلیغ رو به اول یا انتهای مطالب اضافه میکنه اما این افزونه فقط میتونه یک کد رو در انتهای تمامی مطالب یا بخشی از مطالب نشون بده(من اگه بخوام کد تبلیغ از شرکت الف رو توی یسری از مجموعه های خاص سایت و تبلیغ از شرکت ب رو توی یکسری مجموعه های دیگه نمایش بدم نمیشه)

من نیاز به افزونه ای دارم(حتی میتونه افزونه تبلیغاتی نباشه فقط اینکارو بتونه انجام بده) یک تصویر یا محتوا رو به زیر تمامی مطالب فلان مجموعه اضافه کنه

یک تصویر دیگه رو به انتهای یا ابتدای مطالب مجموعه ای دیگه و همینطور بشه برای هر مجموعه ای تبلیغ یا محتوای خاص رو اضافه کرد...

ممنون از نظراتتون......

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

به نظر من نیازی به افزونه نیست شما میتونید محتوای مورد نظر خودتون رو با html ایجاد کنید و بعد در مطالب موردنظر اون رو قرار بدید.

اگه درست متوجه شده باشم در فضای بین پستهاتون نیاز به گذاشتن تبلیغ دارید و میخواید که تبلیغات هم جداگانه باشن نه تکراری .

یه راهش لود کردن ماژول داخل محتواس. به این صورت که ماژول دستی بسازید و در موقعیتی که در قالب نمایش داده نشه، منتشرکنید بعد از طریق پلاگین داخل مطلبتون اون موقعیت رو لود کنید.

البته این کار دردسرش زیاده. مثلا اگه ادامه مطلب داشته باشید، داستان میشه.

:13:

دوستان عزیز همونطور که گفتم من میخوام یه محتوا یا مثلا یه تبلیغ رو به انتهای تمام مطالب عضو یه مجموعه خاص اضافه کنم

و یه تبلیغ رو به تمام مطالب یه مجموعه دیگه..

با این روشی که شما گفتید تقریبا غیر کار آمد هست که یکی یکی اضافه بشه...

فک میکنم کاملا واضح باشه...!

با استفاده از k2 میتونید برای مجموعه ها قالب جداگانه ایجاد کنید و متنی را که میخواهید برای هر مجموعه درج کنید.

به غیر از این روش فکر نکنم راه دیگه ای باشه!:21:

اگر درست متوجه شده باشم می تونیداز این پلاگین هم استفاده کنید

http://www.rapidrocket.ir/Fa/web/joomla/plugins/plg-multi-ads-persian-joomla.html

تشکر دوست عزیز از پاسختون

ولی همونطور که گفتم من با این پلاگین آشنا هستم و این کارم رو راه نمیندازه..

درهرصورت موفق باشید..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری