amin.poorsaeed

بهترین هاستینگ نامحدود مال کدوم شرکته ؟

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان می خواستم هم افتتاح انجمن رو بهتون تبریک بگم و هم یه سوال بپرسم که به نظرتون بهترین ارائه دهنده هاست نامحدود کدوم شرکت هست که هم قیمتاش مناسب باشه ، هم لینوکسی باشه ، هم کنترل پنلش Cpanelو از همه مهمتر با جوملا و دیگر cms ها سازگار باشه :33:

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود هم خوش آمدم و هم خوش آمدید

عزیز ایرانی باشه یا بین المللی؟

ممنون ، دوست عزیز شرکت ایرانی باشه ولی هاست ماله ایران نباشه :))

اگر اینطوری باشه

اینجا هرکسی شرکت یا سرور خودشو به رخ می کشه ،البته شرکت های همچون پارس دیتا ،ایران هاست و پارس هاست ووو هستن که شرکت های معتبران ولی داره

ولیشم اینه که ما فضولیم

مثلا پارس دیتا درسته معتبر ولی همین سرور هایی که از متینگ کانادا داره دوستان خودم که مشناسم چندین بار حمله کردن بهش, از این بابت معتبر بودن تو ایران خوب نیست

آخرش اینه که اگر کمی هم با سرور آشنایی داری ی سرور خودت بگیر شو آقای خودت می تونم بگم مشکلاتش کمتر از نمایندگی هاستینگ ی شرکت معتبره

اگر هم راهنمایی کافی نبود ، بیاد گفتگو آنلاین یاهو می گپیم

دوست من.

حرف های یاسین جان تا کمی درسته ولی باید اصولی فکر کرد:

در ضمینه اینترنت کلمه یا چیزی به نام نامحدود وجود نداره.

چرا چون هاردی با نام نا محدود ایجاد نشده و این فقط طرفندی برای جذب مشتری هست مثلا تا حالا دیدید که سرورمجازی یا سرور اختصاصی رو با هارد یا فضای نا محدود کسی بده؟

پس کاسه ای زیر نیم کاسه هست.

استفاده از این هاستها ، دارای قوانین و مشکلات خودشو داره مثلا نباید برای فایل هاستینگ استفاده کنید.

نباید برای سایت دانلود استفاده بشه.

نباید مصرف از منابع بیش از 5-7% منابع سرور باشه

نباید ...... و نباید های دیگه.

به نظر من و تجربه 7 ساله من در این ضمینه باید بگم بهتره هاست با فضای معلوم بگیرید تا اینکه از این نوع فضا ها استفاده کنید.

پس حالا من باید چیکار کنم می خوام لینک ها دانلود سایتم مستقیم باشه فضای منم که 5 گیگ زیاد نیست باید چیکار کنم ؟

خوب

شما هاست دانلود می خواید؟درسته

پیشنهاد من فقط vps

هم فضا بیشتری در اختیار داری و هم چندین لینک می تونی بدی و ترافیک این حرفها رو هم داری ولی خیلی بهتر از هاست دانلود شرکتی

اگر حجم فایلهای دانلودیتون زیاد نیست.

همین هاستهای دانلود ساده هم به کارتون میاد ولی اگه حجم فایلها زیاد بود منم نظرم با یاسین جان هست.

در سرور مجازی میدیریت رویه فایلهای دانلودی بسیار ساده تر از هاست دانلود هست و از هر دو روش می تونید لینک مستقیم بدین.

فقط هزینه سرور مجازی بالاتر از هاست دانلود می باشد.

برای مثال ارزونش چنده تا بشه leech هم کرد ؟ قیمتاش ماهانه بیشتر از 10 ، 15 هست ؟

عزیز

کم کم vps از 14 شروع میشه ، البته شاید ارزونتر هم گیرت بیاد ولی پیشنهاد اینه که نگیری

که بخوای یکساله بدی دو ماه ازش کم بشه می شه 140 تومان

هاست دانلود برای 5 گیگ فکر کنم یکسالش ی چیزی تو همین مایه ها در بیاد

آره ماله من دوروبر این قیمته ولی vps باید تحقیق کنم روش ، ممنون ار راهنمایی هاتون

میشه چند سایت بین المللی اجاره سرور هم معرفی کنید که با ایران مشکلی نداشته باشه ؟

دوست عزیز بهتره از میزبانهای ایرانی ایرانی استفاده کنید تا در زمان تمدید یا پیدا کردن دلار دچار مشکل نشین چون این روزها وضع دلار و یورو بد جوری خراب هست.

برای سرور مجازی که از رم 128 که میشه قیمتی بین 9-10 تا هر میزان رم و هارد و تعداد پردازنده های سی پی یو دارید داره که نمیشه حداکثری تعریف کرد.

برای کار شما بهتره سرور مجازی ویندوز با نصب و کانفیگ iis برای دانلودهاتون استفاده کنید که دارای منابع اختصاصی خواهید بود (VDS) در صورتی که در هاست اشتراکی منابع share هست و کسی از منابع زیاد استفاده کنه مدیر سرور دقیق باشه سرویس رو میبنده نباشه که شمایین که ضرر می کنید..

به زودی اطلاعات دقیقی در بخش سرورهای اختصاصی و مجازی قرار میدم که می تونید استفاده کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری