baltazar

فونت فیس کردن در جوملا

12 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیر. نمیشه . فقط اعداد فونت فیس میشن . اما نوشته ها arial میمونن . ( البته من نتونستم . شاید مشکل از کار من باشه )

خیر. نمیشه . فقط اعداد فونت فیس میشن . اما نوشته ها arial میمونن . ( البته من نتونستم . شاید مشکل از کار من باشه )

چرا؟ یعنی جوملا با این روش مشکل داره؟ آخه قاعداً نباید مشکلی باشه. دوستان دیگه تجربه این کار رو داشتن؟

نه . مشکل از جوملا نیست .. نمیدونم مشکل چیه ... ولی اگر مشکلی بود نباید فونت ها تغییر میکرد . ولی شما فونت های غیر فارسی رو میتونید راحت فونت فیس کنید .

نه . مشکل از جوملا نیست .. نمیدونم مشکل چیه ... ولی اگر مشکلی بود نباید فونت ها تغییر میکرد . ولی شما فونت های غیر فارسی رو میتونید راحت فونت فیس کنید .

سایت مد نظر من فارسیه و انگلیسی به کارم نمیاد.

یعنی از دوستان کسی نیست که تجربه این کار رو در جوملا داشته باشه؟

اگه یه توضیح کوچیک بدید که منظورتون از فونت فیس کردن چیه، من راهنمایی تون میکنم!:128fs318181:

اگه یه توضیح کوچیک بدید که منظورتون از فونت فیس کردن چیه، من راهنمایی تون میکنم!:128fs318181:

درود

یکی از ویژگی های CSS3 استفاده ازفونت های خاص بدون اینکه نیاز باشه فونت مورد نظر در سیستم کاربر موجود باشه . مثلا شما برای فونت فارسی از tahoma یا arial استفاده میکنید . اگر بخواهید از فونت b_nazanin استفاده کنید . و نگران این هستید که ممکن هسست کاربری که به سایت شما سر میزنه فونت b_nazanin نداشته باشه . از قابلیت فونت فیس استفاده میشه .

اگر توضیحات کافی نبود بگید تا بیشتر توضیح بدم .

موفق پایدار

سلام من الان مشکلی که دارم اینه که اعداد به فارسی نوشته نمیشند

با اینکه توی لیست فونت هام تاهوما رو دارم

سلام من الان مشکلی که دارم اینه که اعداد به فارسی نوشته نمیشند

با اینکه توی لیست فونت هام تاهوما رو دارم

دوست عزیز! دوباره سوالتون رو در جای نامناسب تکرار کردید!!

لطفا فقط در این تاپیک پیگیر باشید که یه موضوع در انجمن به نتیجه قطعی برسه تا مشکل همه حل بشه.

میخواستم پست شما رو حذف کنم ،اما چون لینک رو براتون گذاشتم ،منصرف شدم. سربلند باشید .

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

استفاده از فونت فیس هیچ ارتباطی به جوملا یا غیر جوملا نداره و فقط باید نحوه استفاده از اون و بدونی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری