majid.fathi

سیستم تبادل لینک و لینک دونی (دایرکتوری لینک) جوملا

28 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

به جرات می توان گفت قوی ترین کامپوننت تبادل لینک و بنر جوملا که امکان ساخت دایرکتوری لینک را در جوملا برای شما فراهم می کند کامپوننت JV-LinkExchanger (jvlinx) می باشد. با نصب این کامپوننت شما یک قسمت تبادل لینک در سایت خواهید داشت که کاربران می توانند لینک های خود را در سایت شما ثبت کنند و به صورت اتوماتیک در صورتی که لینک شما را در سایت خودشان قرار داده باشند تبادل لینک صورت گرفته و لینک آنها در سایت شما نیز درج شود. علاوه بر تبادل لینک امکان تبادل بنر را نیز برای شما فراهم می سازد. از دیگر امکانات این کامپوننت درج لینک به صورت پیشنهاد (بدون نیاز به تبادل لینک) و دارا بودن قسمت لینک های ویژه و امکان فروش آنلاین لینک ها می باشد.

gift

• قسمت کاربری این کامپوننت به صورت کامل ترجمه شده (قسمت مدیریت انگلیسی می باشد)
  • قسمت هایی از css کامپوننت اصلاح شد.

• درگاه پرداخت آنلاین payline برای کامپوننت قرار گرفت که امکان فروش لینک های ویژه سایت را برای شما فراهم می سازد.
  • بخش هایی به صورت نمونه و سایت هایی به صورت نمونه قرار داده شد.

------------------------------------------------------

راهنما:

مانند یک افزونه معمول جوملا نصب نمایید پس از نصب موفق ایکن "Please click here to complete the installation/upgrade" ظاهر خواهد شد روی آن کلیک نموده و "Install/Upgrade" را مجدد کلیک نمایید. کار تقریبا تمام است. جهت استفاده به مدیریت منوها رفته یک ایتم جدید ایجاد و نوع منو روی JV-linkEchange قرار دهید و نام مناسب برای منو (پیشنهاد - تبادل لینک - دایرکتوری وب) انتخاب نمایید. دیگر تنظیمات از قسمت تنظیمات خود کامپوننت قابل کنترل می باشد

جهت تنظیمات قسمت درگاه پرداخت آنلاین لینک های ویژه به قسمت Feature links رفته هزینه لینک را تعیین و API درگاه پرداخت را وارد نمایید.

جهت نمایش تصاویر سایت ها در قسمت دایرکتوری مانند دایرکتوری وب سایت های ایران - تبادل لینک کافیست کامپوننت هدیه افزونه تهیه اسکرین شات از سایت دیگر jvshrinktheweb را نصب کرده و در تنظیمات کامپوننت JV-linkEchange تب Previews ، Previews را فعال و نوع آن را use shrinktheweb قرار دهید

------------------------------------------------------

مشاهده دمو فارسی:

دایرکتوری وب سایت های ایران - تبادل لینک

دانلود نسخه جوملا 3 و 3x

com_jvle_3.0 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

نسخه جوملا 2.5 و جوملا 1.5

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14032977741.zip

فونت یکان به نسخه 2.5 - 1.5 اضافه شد

-----------------------------------------------------

چرا تبادل لینک؟

تبادل لینک باعث افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم از طرف کاربرانی که سایت شما را لینک نموده اند، افزیش لینک های ورودی به سایت (بک لینک backlink) ، افزایش pagerank سایت و در نهایت افزایش سئو سایت خواهد شد.

ویرایش شده در توسط majid.fathi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام گفتم اولین نفری باشم که تشکر میکنم و اسپم میزنم

دست مریزاد مهندس فتحی بسیار خوب و کاربردی بود

واقعا عالیـــــــــــــــــــــــــــــــــــه

جوملا همچین چیزی نیاز داشت من واقعا لذت میبرم میبینم اینقدر بچه های انجمن به پیشرفت روز افزون جوملا ، انجمن و البته خودشون تلاش می کنن واقعا مرسی

فقط یه مثله که خیلی مهمه نسخه جوملا 2.5 هست که خیلی لازمه !!

کی این نسخه انتشار میدی مجید جان (بگو فردا شب مارو خوشحال کن :didi: )

واقعا ممنون مجید جان خسته نباشیgift:35:

مجید جان نسخه جوملا 2.5 انگلیسی را از سایت اصلی گرفتم ظاهراً مشکل داشتgift

سلام، ممنون مهندس بابت این کار

آقا یک سوال، چرا فونتش با فونت سایت دمو یکی نیست؟

برای ثبت لینک مشابه سایت اصلی نیاز با ماژول یا پلاگین خاصی هست

Add Link

[ATTACH=CONFIG]6474[/ATTACH]

سلام برای درگاه پرداخت زرین پال کار نمیکنه؟

خیر سیستم پی لاین هم مشابه زرین پال هست امتحان کنید بد نیست (یک سری مزایا داره )

سلام، ممنون مهندس بابت این کار

آقا یک سوال، چرا فونتش با فونت سایت دمو یکی نیست؟

فونت دمو byekan هست که به سادگی می توانید با face font اضافه کنید . اگر نیاز بود اعلام کنید تا اضافه کنم یا روش اضافه کردن را توضیح بدم

برای ثبت لینک مشابه سایت اصلی نیاز با ماژول یا پلاگین خاصی هست

Add Link

[ATTACH=CONFIG]6474[/ATTACH]

دموی که دادین مربوط به Links Directory که با این افزونه تبادل لینک فرق داره

سلام

ثبت لینک ویژه در این کامپوننت که فقط ثبت پرداخت یک مبلغ هست

چطوری میتونم همزمان ثبت لینک و پرداخت با هم باشد؟

بسیار عالی مجید جان واقعا خیلی زحمت کشیدید مخصوصا که تمام کار ها رو آماده کردید و مهم تر این که پرداخت آنلاین هم زحمت کشیدید درست کردید برای اون!

به همه پیشنهاد میکنم نصب کنن واقعا خیلی مفیده.

نسخه جوملا 2.5 و 1.5 اضافه شد.

متاسفانه فایل زبان 2.5 و 3.5 متفاوت بود و کمی مشکل ساز بود

واقعا خسته نباشید داری مجید جان ترکوندی دیگه پسر :auizz3ffy9vla57584x:25::auizz3ffy9vla57584x:25::auizz3ffy9vla57584x:25:

شرمده بابت spam:78:

ممنون اقا مجید. ولی کامل راست چین نشده. مثلا قسمت افزودن لینک عنوان فیدها سمت چپه

ممنون اقا مجید. ولی کامل راست چین نشده. مثلا قسمت افزودن لینک عنوان فیدها سمت چپه

اگر قالب rtl باشه مشکلی نیست ولی در کل وحی نشده که عنوان یک فیلد سمت راست و خودش سمت چپ باشه. در هر صورت دمو آنلاین بدید راهنمایی می کنم که چطور جابه جا کنید

اگر قالب rtl باشه مشکلی نیست ولی در کل وحی نشده که عنوان یک فیلد سمت راست و خودش سمت چپ باشه. در هر صورت دمو آنلاین بدید راهنمایی می کنم که چطور جابه جا کنید

وحی؟! تو طراحی سایت یه سری قواعد هست وقتی سایت فارسیه باید تمام اجزا راست چین باشن. در کل عوض کردن فونت کامپوننت نسبت به rtl کردنش تو اولویت دومه! ممنون خودم درستش کردم

وحی؟! تو طراحی سایت یه سری قواعد هست وقتی سایت فارسیه باید تمام اجزا راست چین باشن. در کل عوض کردن فونت کامپوننت نسبت به rtl کردنش تو اولویت دومه! ممنون خودم درستش کردم

سلام

اگر منظور شما

اضافه کردن سایت (تبادل لینک)

قسمت فرم تبادل لینک هست. نمی دونم فکر نمی کنم حتما لزومی داشته باشه که لیبل ها سمت راست و فیلد سمت چپ باشه در هر صورت شما خودتون اصلاح کردید دیگه ...

یک پیشنهاد دارم برای دوستان بییاید این افزونه را نصب کنیم و با هم تبادل لینک داشته باشیم دوستانی که نصب می کنند ادرس سایتشون را بزارند تا دوستان دیگه مراجعه کنند و تبادل لینک کینم

خیلی خوبه واقعا درگاه بانکی هم داره

خیلی عالی هستش بنده استفاده کردم و به مزایای این سیستم پی بردم خیلی هم خوب برنامه ریزی شده است طوری که سریع ایندکس میشود در گوگل و تمام قوانین سئو هم در آن رعایت شده است

میشه در منو تعریف نکرد؟؟؟؟؟

مثلا تو یه مطلب یا html دستی ، لینک بدیم به صفحه لینکدونی؟؟؟؟

میشه در منو تعریف نکرد؟؟؟؟؟

مثلا تو یه مطلب یا html دستی ، لینک بدیم به صفحه لینکدونی؟؟؟؟

ببنید این افزونه یک سیستم خودکار هست. کافیه شما نصب کنید. به یک منو اختصاص بدید. بعد اگر دوست دارید اخرین لینک ها را در یک ماژول جداگانه نمایش بدید. کافیه ماژول های زیر را نصب کنید و به یک موقعیت اختصاص بدید

ماژول جوملا 2.5 و 1.5

mod_jvle_2.5 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

ماژول جوملا 3

mod_jvle_3.0 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری