Payam.Hayati

ماشین چی بخرم؟پارس،405 یا lx

29 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان و عزیزان

میخاستم در خرید ماشین من رو راهنمایی کنید.

قبلا" 405 داشتم در کل راضی بودم ازش ولی خوب مصرفش بالا بود و 1بار در میون باید سوپر میزدی و گرنه باید میرفتی صافی بنزین رو عوض میکردی.به دلایلی مجبور به فروش شدم.

الآن خدا خواست و دوباره قصد خرید دارم دوستانی که تجربه رانندگی با این 3 ماشین رو دارند راهنمایی کنند که کدوم بهره.(دوگانه).

در حال حاضر 13 تا دارم که حالا میشه تا 1 یا 2 تا اضافش کنم.صفر افتش زیاده برای همین معمولا" کارکرده میگیرم.

در حال حاضر قیمت صفر 405 دوگانه 16200 ، lx 17500 و پارس 19-20

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

خدمت آقا پیام عرض کنم که در حال حاظر هم اکنون من به پژو ۴۰۵ رای میدم البته نه معمولیش مدل slx که موتورش tu5 هست (موتور ۲۰۶) که مصرفش پایین هست تو ماشین های داخلی که یک ماه پیش دنبال این بودم که چی بخرم به این رسیدم . حالا چرا اون دوتای دیگه رو نمیگم؟ اولا که پارس از وقتی که فرانسه ایران رو تحریم کرد واقعا گندش در اومد ماشین هاش افتضاح شد اگه بتونی ماقبل ۸۳ ویا قبل تر تمیزش رو گیر بیاری به پارس رای میدم چون مصرفش تو جاده واقعا پایینه (تو جاده نه داخل شهر) البته یه مشکلی که هست چون یکم سنگینه خرجش هم شاید بالا باشه که بستگی به استفاده آدم داره:128fs318181: و اما چرا نمیگم ال ایکس چون نظرم اینه حیف پولی که پای ماشین های داخلی ساخت ایران خودرو و سایپا بدیم همین:14::image177:

واقعا ماشین سازای ایرانی به مردم ایران ظلم عجیبی میکنن آخه پراید (این حلبی پاره ) چیه که قیمتش باید تا ۱۱ تومن بره بالا:37: ولی یه پیشنهاد دیگه اگه بتونی کارکرده ماشین های شرکت های خارجی رو هم بگیری بهتره:a2d3:

در حال حاضر برای ماشین های زیر 25 ملیون بهترین ماشین l90 هست. :128fs318181: این را از همه لحاظ به جز ظاهر می گم :65d6a5d6s:

با همش مخالفم 206 تیپ 3 بگیر

هم خوشکل هم داف ... هم بروتره هم جدیدتره و هم امکانات و امنیتش بیشتر gift

سلام

دیدم بحث داغ گفتم تجربه خودم را در اختیار دوستان بزارم.

تو این رنج پولی که پیام جان داری من به شما سمند ال ایکس را پیشنهاد میکنم .

دلایل :

خودرو 405 که دیگه بدرد نمیخوره . دلیلش هم واضح هست . تا وقتی که ماشین ملی هست دلیلی نداره پول تو جیب فرانسوی ها بریزند . اگر هم دارند تولید می کنند چون امتیازش رو گرفتند و دارند به پژو فرانسه پول میدند . به همین خاطر از کیفیت قطعاتش زدند تا 405 را از دور ماشین ها خارج کنند . و مسئله بعدی که زیبایی هم نداره و ایرودینامیک ضعیفی هم داره در جاده کوهستانی فوق العاده ضعیف و حادثه ساز هست.

خودرو پارس خودرو خوبی هست . که یک مقدار بیشتر از سمند تقویت شده . ایرودینامیک این خودرو هم در جاده های کوهستانی بسیار ضعیف هست و حادثه ساز هست . در حال حاضر قطعات چینی روی این ماشین سوار میشه . از نظر اپشن و زیبایی حد متوسطی دارد .

در مورد خودرو سمند ال ایکس خدمت شما عرض کنم . این خودرو از نظر ایرودینامیک در جاد کوهستانی فوق العاده عالی هست . از نظر قدرت بدنه نسبت به پرشیا و 405 در حد بالایی هست . بزرگترین ضعف این ماشین در حال حاضر 2 مورد هست .

اولیش مربوط میشه به سربالایی های بسیار تند که در موقع کنده شدن بسیار کند عمل می کند که این مشکل با تعویض صفحه کلاج و انداختن صفحه کلاج اصل زانیتا کاملا رفع خواهد شد. و باتوجه به وزن سنگینش به راحتی از سربالایی بالا میرود

و ضعف دومش در جاده های صاف هست . در زمانی که باد شدید به سمت راست یا چپ بدنه خودرو (منظورم به سمت درهای ماشین هست) برخورد کنه . اگر در سرعت 130 به بالا باشید احتمال چپ کردن یا انحراف از جاده دارید که باید در این مواقع با سرعت 110 حرکت کنید . از نظر لوازم در حال حاضر اکثرا لوازم چینی و بعضی قطعات ایرانی روش نصب هست . از نظر اپشن از پرشیا و 405 و 206 در حد بالایی قرار دارد. از نظر ضد سرقت از پرشیا و 405 و 206 در حد بالایی قرار دارد .

خودرو 206 خودرویی کم مصرف در حدود 7 تا 8 لیتر می باشد . که به دلیل استفاده از قطعات چینی مصرف ان به مرز 6 نخواهد رسید . این خودرو بسیار شانسی هست . گیبرکس فوق العاده ضعیف دارد . از نظر اپشن سطح پایینی هست . از نظر ایرودینامیک در سطح بالایی قرار دارد . اما متاسفانه فقط خودرو 2 نفره هست . چون واقعا در صندلی عقب جزء بچه نمیشه شخص دیگری گذاشت .

حالا من یه پیشنهاد دیگه به شما دارم . به عنوان کسی که ماشین زیاد خرید و فروش میکنم . هیچ وقت ماشین کارکرده نگیر.

دلایل

اول اینکه هیچ وقت ماشین را نمیتونی باب میل خودت درستش کنی . دوم اینکه ممکنه از نظر فنی مشکلی داشته باشه . سوم اینکه از نظر هزینه بصرفه نمی باشد .

ببین شما سمند ال ایکس صفرش را میگیری 17 میلیون تومان . با خیال راحت در خیابان تردد میکنی بدون هراس از مشکلی . چون ماشین کارت طلایی داره . هزینه روغن ، هزینه شمع، هزینه لنت ، هزینه فیلترهای روغن و صافی بنزین ، هزینه چکپ ماشین را در طی یک سال ایران خودرو به شما میده . و نکته بعدی شما نیاز به بیمه بدنه برای ماشین خود ندارید . اگر تصادف شدید کنید .بدون دردسر و کروکی تشریف میبرید ایران خودرو هر قسمتی که تصادفی منجر به کنده شدن رنگ ماشین داشته باشه را برای شما کاملا تعویض می کنند . و دیگر اون بساط رنگ و بتونه ندارید . در واقع ایران خودرو بصورت کوره ایی رنگ میکنه و با همان شماره رنگ شما تحویل میده . و هیچ بنی بشری نخواهد فهمید که ماشین شما روزی تصادف شدید داشته است .

و اینکه هزینه نگهداری ماشین تا یک سال گردن ایران خودرو هست . که نزدیک به 1 میلیون تومان همین هزینه خواهد بود . و شما دوباره زمانی که کارت طلایی خودرو شما که یک ساله هست تمام شد . دوباره ماشین خود را میفروشید و یک ماشین صفر دیگر میخرید . علت این کار این هست که اگر شما همان ماشین را نگه دارید هزینه یک سال نگهداری ان بالای یک میلیون خواهد شد . در صورتی که شما ماشین را با یک میلیون کمتر از قیمت صفر میفروشید و دوباره ماشین میخرید اینجوری هم کمتر ضرر میکنید م هر سال ماشین صفر زیر پای شما هست .

در کل به توصیه من توجه کن به عنوان کسی که ماشین زیاد خرید و فروش میکنه . و اینکه هیچ وقت پول نقد برای خودرو نده . شما برو از ایران خودرو یک ماشین بصورت چکی بر دار . 7 میلیون بده الباقی را طی چند فقره چک بمدت 1.5 تا 2 از شما میگیرند . که اگر 2 سال طول بکشه نزدیک 800 هزار تومان از شما سود میگیرند . که از نظر اقتصادی برای شما بصرفه هست . و 7 میلیون را باهاش میتونی در طی 2 سال دوبرابر کنید .

امیدوارم متوجه همه صحبت های من شده باشی. ولی من جای شما باشم ماشین ایرانی نمیخرم . واقعا خسته کننده است . البته سمند یک ضعف دیگری دارد . ان هم صداهای عجیب غریب در بدنه خودرو هست . که در سال اول خیلی کم هست اما در سال های بعدی بیشتر خواهد شد. من در حال حاضر هر سال ماشینم را دارم عوض میکنم و نزدیک به 50 هزار کیلومتر در سال هم میرم و از نظر اقتضادی برام خیلی بصرفه تر هست . و هیچ وقت هم نعمیرگاه نیستم

موفق پایدار

سلام

دیدم بحث داغ گفتم تجربه خودم را در اختیار دوستان بزارم.

تو این رنج پولی که پیام جان داری من به شما سمند ال ایکس را پیشنهاد میکنم .

دلایل :

خودرو 405 که دیگه بدرد نمیخوره . دلیلش هم واضح هست . تا وقتی که ماشین ملی هست دلیلی نداره پول تو جیب فرانسوی ها بریزند . اگر هم دارند تولید می کنند چون امتیازش رو گرفتند و دارند به پژو فرانسه پول میدند . به همین خاطر از کیفیت قطعاتش زدند تا 405 را از دور ماشین ها خارج کنند . و مسئله بعدی که زیبایی هم نداره و ایرودینامیک ضعیفی هم داره در جاده کوهستانی فوق العاده ضعیف و حادثه ساز هست.

خودرو پارس خودرو خوبی هست . که یک مقدار بیشتر از سمند تقویت شده . ایرودینامیک این خودرو هم در جاده های کوهستانی بسیار ضعیف هست و حادثه ساز هست . در حال حاضر قطعات چینی روی این ماشین سوار میشه . از نظر اپشن و زیبایی حد متوسطی دارد .

در مورد خودرو سمند ال ایکس خدمت شما عرض کنم . این خودرو از نظر ایرودینامیک در جاد کوهستانی فوق العاده عالی هست . از نظر قدرت بدنه نسبت به پرشیا و 405 در حد بالایی هست . بزرگترین ضعف این ماشین در حال حاضر 2 مورد هست .

اولیش مربوط میشه به سربالایی های بسیار تند که در موقع کنده شدن بسیار کند عمل می کند که این مشکل با تعویض صفحه کلاج و انداختن صفحه کلاج اصل زانیتا کاملا رفع خواهد شد. و باتوجه به وزن سنگینش به راحتی از سربالایی بالا میرود

و ضعف دومش در جاده های صاف هست . در زمانی که باد شدید به سمت راست یا چپ بدنه خودرو (منظورم به سمت درهای ماشین هست) برخورد کنه . اگر در سرعت 130 به بالا باشید احتمال چپ کردن یا انحراف از جاده دارید که باید در این مواقع با سرعت 110 حرکت کنید . از نظر لوازم در حال حاضر اکثرا لوازم چینی و بعضی قطعات ایرانی روش نصب هست . از نظر اپشن از پرشیا و 405 و 206 در حد بالایی قرار دارد. از نظر ضد سرقت از پرشیا و 405 و 206 در حد بالایی قرار دارد .

خودرو 206 خودرویی کم مصرف در حدود 7 تا 8 لیتر می باشد . که به دلیل استفاده از قطعات چینی مصرف ان به مرز 6 نخواهد رسید . این خودرو بسیار شانسی هست . گیبرکس فوق العاده ضعیف دارد . از نظر اپشن سطح پایینی هست . از نظر ایرودینامیک در سطح بالایی قرار دارد . اما متاسفانه فقط خودرو 2 نفره هست . چون واقعا در صندلی عقب جزء بچه نمیشه شخص دیگری گذاشت .

حالا من یه پیشنهاد دیگه به شما دارم . به عنوان کسی که ماشین زیاد خرید و فروش میکنم . هیچ وقت ماشین کارکرده نگیر.

دلایل

اول اینکه هیچ وقت ماشین را نمیتونی باب میل خودت درستش کنی . دوم اینکه ممکنه از نظر فنی مشکلی داشته باشه . سوم اینکه از نظر هزینه بصرفه نمی باشد .

ببین شما سمند ال ایکس صفرش را میگیری 17 میلیون تومان . با خیال راحت در خیابان تردد میکنی بدون هراس از مشکلی . چون ماشین کارت طلایی داره . هزینه روغن ، هزینه شمع، هزینه لنت ، هزینه فیلترهای روغن و صافی بنزین ، هزینه چکپ ماشین را در طی یک سال ایران خودرو به شما میده . و نکته بعدی شما نیاز به بیمه بدنه برای ماشین خود ندارید . اگر تصادف شدید کنید .بدون دردسر و کروکی تشریف میبرید ایران خودرو هر قسمتی که تصادفی منجر به کنده شدن رنگ ماشین داشته باشه را برای شما کاملا تعویض می کنند . و دیگر اون بساط رنگ و بتونه ندارید . در واقع ایران خودرو بصورت کوره ایی رنگ میکنه و با همان شماره رنگ شما تحویل میده . و هیچ بنی بشری نخواهد فهمید که ماشین شما روزی تصادف شدید داشته است .

و اینکه هزینه نگهداری ماشین تا یک سال گردن ایران خودرو هست . که نزدیک به 1 میلیون تومان همین هزینه خواهد بود . و شما دوباره زمانی که کارت طلایی خودرو شما که یک ساله هست تمام شد . دوباره ماشین خود را میفروشید و یک ماشین صفر دیگر میخرید . علت این کار این هست که اگر شما همان ماشین را نگه دارید هزینه یک سال نگهداری ان بالای یک میلیون خواهد شد . در صورتی که شما ماشین را با یک میلیون کمتر از قیمت صفر میفروشید و دوباره ماشین میخرید اینجوری هم کمتر ضرر میکنید م هر سال ماشین صفر زیر پای شما هست .

در کل به توصیه من توجه کن به عنوان کسی که ماشین زیاد خرید و فروش میکنه . و اینکه هیچ وقت پول نقد برای خودرو نده . شما برو از ایران خودرو یک ماشین بصورت چکی بر دار . 7 میلیون بده الباقی را طی چند فقره چک بمدت 1.5 تا 2 از شما میگیرند . که اگر 2 سال طول بکشه نزدیک 800 هزار تومان از شما سود میگیرند . که از نظر اقتصادی برای شما بصرفه هست . و 7 میلیون را باهاش میتونی در طی 2 سال دوبرابر کنید .

امیدوارم متوجه همه صحبت های من شده باشی. ولی من جای شما باشم ماشین ایرانی نمیخرم . واقعا خسته کننده است . البته سمند یک ضعف دیگری دارد . ان هم صداهای عجیب غریب در بدنه خودرو هست . که در سال اول خیلی کم هست اما در سال های بعدی بیشتر خواهد شد. من در حال حاضر هر سال ماشینم را دارم عوض میکنم و نزدیک به 50 هزار کیلومتر در سال هم میرم و از نظر اقتضادی برام خیلی بصرفه تر هست . و هیچ وقت هم نعمیرگاه نیستم

موفق پایدار

راستی یادم رفت اینو بگم . طی اماری که سازمان کنترل ترافیک داره . سمند کمترین اسیب جانی را در بین تصادفات داشته است .

و طبق اعلام امار سازمان پارکینگ های مشهد طی یک سال فقط 2 فقره سرقت سمند بوده و بیشترین سرقت ها مربوط به خودرو 405 و بعد پرشیا بوده .

نکته سوم سمند ماشین مسافرت هست و بدرد داخل شهر نمیخوره . مصرفش 10 هست و در جاده اگر شیشه ها بالا باشه حتی کولر هم بگیری مصرف .58 می باشد . اما اگر در جاده شیشه ها را پایین بدی تا 10 هم برات میسوزنه

یک امار جالب هم از پراید بدم . که ماشین شولت امریکایی 98 درصد ایمنی داره . و ماشین پراید 2 درصد ایمنی داره . این را از بچه های سایپا بپرسی بهت میگن . این امار واقعی هست.

موفق پایدار

L90 خوبه اما هم قطعاتش گرونه و کمیاب هم ظاهرش افتضاحه مخصوصا" از جلو.

206 دوست دارم اما کوچیکه sd دوگانه هم 19 پولشه که یکی از دوستان داره میگه در پیچ تند عقب ماشین میره.

پارس و شنیدم خراب کردن اما نمیدونستم تا این اندازه.

-----------------------------------------------------------

405 هم با یکی از همکلاسی ها که میریم و میایم دانشگاه (خرمشهر) تو این یک سال مشکلی نداشته و راضیه.

من از دو چیزه lx بدم میاد یکی اینکه:دید خوبی نسبت به بقیه نداره یکی هم سریع گیج زدنه سیستم علائم هشدار روی صفحه کیلومتره که زیاد دیدم.

شیطونه میگه برم یه پلاک اروند بخرم راحت شم.

به نظر من پیام جان همه اینا رو بیخی شو سمند lx ر بچسب.

من 6 ساله دارم یه تصادف وحشت ناکم داشتم که اگه ماشین دیگه ای بود نه تنها من بلکه 3 نفر دیگه هم رو ناکام میکردم.

این واسم ثابت شده که سمند به دلیل لش سنگینش خیلی ماعث عدم چپ شدن میشه که اگه تویه ااون لحظه سوار ماشین دیگه ای بودم ما هم چپ می کردیم که اینو هم خودم تجربه کردم و هم مدیران فنی بیمه ها میگن.

دوگانه رو بیخی شو چون باعث افزایش مصرف بنزین میشه.

سمند من مدل 85 هست و مصرفش قبل تصادف 7-8 بود الان 8-9 شده و بهترین مصرف رو داره هنوز بین سایرین.

من خداییش هر ماشینی بخوام بگیرم فقط سمند اما پولم بزنه بالا ماکسیما میگیرم:thanks:

پیام جان با نظر بیشتر دوستان موافقم به نظر من از همه بهتر سمند lx هست چون واقعا جالبه مخصوصا اونا که متوترش ef7 هست

البته نه بهتر از پژو پارس elx که موتورشون موتر زانتیا هست البته به لحاظ قیمت 24 ملیون تومان هستن (صفرشون ) ولی از هر نظر حتی از سمند هم بهتره تو شتاب و سرعت هم از زانتیا جلو زده ! من اینو خودم تجربه کردم می گم راستی پژو پارس elx که موتورش زانتیا هست کوچکترین صدایی هم نمی ده تودوزی جالبی هم دارن . به نظرم یه دونه دست دوم سمند بخر یا از این پژو پارس elx که موتورش زانتیا باشه چون این دو مورد واقعا عالیه و خیلی هم راحته !

تندر 90 ماشین خوبی ولی به گفته خودت واقعا ظاهرش افتضاحه مثه این میمونه که مگان رو از جلو و عقب فشرده کرده باشی :)

يعني اينجا انجمن پشتيباني جوملاست يععععععني

بابا يكي بياد جلو اينا را بگيره روشون بديم اينجال بسات مي كنند خريد و فروش لوازم خانگي و ماشين و اتيغه جاتم راه مي اندازند واقعا كه متاسفم براي انجمن جوملاي ايران

از فردا خودم دس بكار مي شم انواع پست ها را مي زنم

از فوروشيجات لوازم گرفته تا خريد آنها

واقعا كه:13:

بابا يكي بياد جلو اينا را بگيره روشون بديم اينجال بسات مي كنند خريد و فروش لوازم خانگي و ماشين و اتيغه جاتم راه مي اندازند واقعا كه متاسفم براي انجمن جوملاي ايران

په نه په انجمن ماشین ایران هست

فقط یه فرق داره که تو بخش متفرقه می تونی هر بحثی رو شروع کنی :j58r36j3gcr4suxymup

رو بدیم چیه دوست عزیز این چه طرزه صحبت کردنه ، کسی خرید و فروش نکرده،انجمن تخصصی جوملاست اما قسمتی رو برای مباحث متفرقه و آزاد قرارداده که اگر دوستان در سایر زمینه ها نیاز به راهنمایی و کمک داشته باشن بتونند از تجربیات هم استفاده کنند.شما هم آزدای در حیطه قوانین تعریف شده هر پستی رو که مدنظر دارید ایجاد کنید.

سلام

خودمونیما کار ندارم خدایش اینجا جای پرسیدن اینجور سوالاست

خداییش اگه کسه دیگه ای این کا رو میکرد شما از امتیاز کم نمیکردی؟

سلام

درود

به چی کار ندارید؟!اینو مدیران تعیین می کنند که بخش متفرقه برای این کار ایجاد شده.

1.من مثل شما کاربر عادی هستم دخل و تصرفی به امتیاز دیگران نه میتونم بکنم نه خواهم کرد.بحث امتیازات بیشتر برای به وجود آوردن حس رقابت بین کاربران هست و سایر آیتم هایی که مدیران مدنظر دارند برای من پیر و خسته اینها اهمیتی ندارند،امتیازم صفر بشه منتقل بشه به کس دیگه ایی یا ... .

2.اعتراضی دارید به ناظران و مدیران منتقل کنید.

موفق باشید.

دوستان با هم مهربون باشیدgift

در بیشتر انجمن ها تقریبا میشه گفت تمام انجمن ها . یک بخش عمومی میزارند برای پرسیدن سوالات متفرقه و غیر تخصصی . و کمک گرفتن .

پیام کار اشتباهی نکرده . یک سوال داشته در بخش متفرقه ایجاد کرده تا دوستان بهش کمک کنند . دلیل راه اندازی این بخش در اکثرا انجمن ها به دلیل ارتباط نزدیکی هست که کاربران انجمن با هم دارند.

قرار نیست چون انجمن جوملا هست فقط بیاییم جوملا صحبت کنیم . اینجا در بخش متفرقه بر اساس قوانین میشه تایپک جدید ایجاد کرد و سوالات غیر مرتبط با جوملا را مطرح کرد.

موفق پایدار

باید به دوستا عرض کنم که انججمن یعنی محل انتقال دانش خود .

الان درسته انجمن برای جوملا هست و لی دارای بخشهای مختلفی هم هست.

اکر محل پست اشتباهی بود حرف شما درست عزیز ولی در بخش درست و مربوطه قرار گرفته.

باز از کلیه کاربران درخواست برادرانه دارم که با هم صمیمی صحبت کنید و در صورت بروز مشکل یا شکی با مدیران و ناظران انجمن مطرح نمایید.

پیروز باشید.

206 Sd بخر خیلی ماشین باحالیه

نمی دونم شاید برای من شده

206 sd تویه سرعت که بیوفی تو دست انداز ماشین تا حدودی پشت ماشین بازی شدید می کرد و کمی ..... :21:

ما حالا اینا را کار نداریم.

هر چی خریدین شیرینی فراموش نشود:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

با سلام

دوسه روزی بود که نت نیومدم (دسترسی نداشتم) الان هم که اومدم اول اومدم ببینم پیام ماشین خریده یا نه که شیرینی بگیریم:thanks:fight

دیدم دوستان نظرات مفیدی دادن احترام به نظر بچه ها همه لازم هست بلاخره هر کسی یه سلیقه و نظر داره:128fs318181: الان نمیدم آقا پیام ماشین خریدی یا نه اما خواستم یه چیزی کلی بگم شاید به دردت بخورهhowit همه این نظراتی که دوستان میدن (البته محترم هستن) بر اساس تجربیات آنهاست پس فکر کنم هرکسی بیاد از هرچیزی که خودش خوشش بیاد برات میگه (که قائدتاً هم همینطوره) مثل این که خود من اومدم اول بار تجربه ام رو بهت گفتم البته فقط پارس رو تجربه کردم ، اما خواستم یه حرف کلی بزنم ، ببین آقا پیام اگه میخوای ماشین بخری اول به جیبت نگاه کن (چقدر داری و میخوای پای ماشین خرج کنی) دوم به دلت نگاه که که ببین از چی خوشت میاد چی باب میلت هست و سوم اینکه چطوریه میخوای رانندگی کنی(که اینم خیلی مهمه ولی در موردش بحث نمیشه ولی شما توجه کن:128fs318181:) پس خودت هرچی که دوست داری بگیر چون تو ایران ، بلکه تو تمام دنیا تو یک رنج قیمت یکسری ماشین هست که هرکدوم باهم فرق دارن و هرکدوم ضعف و مزیت خودشون رو دارن:37: باز خودت بررسی کن که چی به دردت میخورهhowit

در آخر هم بگم درود بر ماشین ساز های ایرانی:21:البته از در عقب صندلی جلو:25r30wi::25r30wi:

شیرینی هم یادت نره:35:

سلام

درود

به چی کار ندارید؟!اینو مدیران تعیین می کنند که بخش متفرقه برای این کار ایجاد شده.

1.من مثل شما کاربر عادی هستم دخل و تصرفی به امتیاز دیگران نه میتونم بکنم نه خواهم کرد.بحث امتیازات بیشتر برای به وجود آوردن حس رقابت بین کاربران هست و سایر آیتم هایی که مدیران مدنظر دارند برای من پیر و خسته اینها اهمیتی ندارند،امتیازم صفر بشه منتقل بشه به کس دیگه ایی یا ... .

2.اعتراضی دارید به ناظران و مدیران منتقل کنید.

موفق باشید.

سلام مجدد

حق با شماست من یه کم عجولانه فکر کردم

از این بابت هم بسیار شرمنده ام و از همه دوستان به خصوص اقا پیام معذرت میخام

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری