clik8000

نظرسنجی درباره هدیه قالب مبل فروشی

12 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز

به مناسبت ماه رمضان تصمیم دارم یه قالب با موضوع مبل فروشی طراحی کنم

طرح کلی اونو تو فوتوشاپ زدم حالا میخواستم نظر شما رو درباره طرح بدونم اگه مشکلی نداره یا چیز خاصی به نظرتون میرسه بگید تا شروع به کد نویسی کنم

[ATTACH=CONFIG]6483[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام خدمت دوستان عزیز

طرح کلی اونو تو فوتوشاپ زدم حالا میخواستم نظر شما رو درباره طرح بدونم اگه مشکلی نداره یا چیز خاصی به نظرتون میرسه بگید تا شروع به کد نویسی کنم

سلام و درود

آقا دمت گرم واقعا يكي از معضلات اينه كه تو زمينه مبلمان قالب به درد بخوري وجود نداره منم واسه كسي كه كارشون مبلمان هست سايت زدم يكساله با معضل بي قالبي مواجه هستم :yeah:

واسه قالبهاي مبلمان پيشنهاد كه خيلي هست و الان بايد برم جايي انشالله سر فرصت بهتون ميگم تا قالبي كه ميزنيد بهترين بشه :a2d3:

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام و درودي دوباره

دوست عزيز جناب آقاي "click8000" طرح ظاهري قالب ايني كه عكس گزاشتيد هست؟

واسه اين گفتم تا ببينم چه پيشنهاداتي بتونم بدم:auau:

و اينكه اگه لطف كنيد بگيد چه امكانات و موقعيتهايي واسش در نظر گرفتيد كه عالي ميشه

ویرایش شده در توسط texima

حالا این طرح کلی هستش رنگ بندی و محل موقعیت ها

و نوع ماژول ها

حالا این طرح کلی هستش رنگ بندی و محل موقعیت ها

و نوع ماژول ها

توي اين طرح جاي خالي هم وجود داره يعني يسري بخش ها هست كه توي اين طرح نيست كه فكر كنم واسه هر سايتي لازمه.

درمورد رنگ بندي بايد گستردگي رنگش بالا باشه ، چون بلاخره هر شركت مبلماني رنگ بخصوص خودش رو داره و لازمه كه سايتش هم پيرو همون رنگ باشه ;)

در رابطه با موقعيت هم بايد موقعيت هاي بسياري در نظر گرفته بشه و جاهاي جالب و جديد.

يك سوال: اين قالب قراره بسته نصبي بشه يا نه فقط قالب تنها؟؟ (چون مبحث نوع ماژول را فرموديد)

بله میخوام بسته آسان نصبشو منتشر کنم

اوومممممم خوبه! gift gift gift

با فریم ورک خاصی میخوای طراحیش کنی؟!

بله میخوام بسته آسان نصبشو منتشر کنم

سلام و درود

بسته نصبي عالي هست ولي خب به نظر من وقتي قراره بسته نصبي بشه بايد اول ليستي تهيه كني كه چه امكاناتي مورد نياز هست تا بتوني موقعيت و چيدمانشون رو تهيه كني و موقعيت هاي ديگه اي هم در نظر بگيري ;)

به نظر من يسري از الحاقات ضروري يك وب سايت مبلمان اينا هست:

- گالري پيشرفته

- پاپ آپ باز شدن تصاوير

- بررسي آنلاين مبل (يعني يه چيزي مثل سايت BMW كه ميتوني ماسين رو در حالات و رنگهاي مختلف ببيني. اينو من خيلي دنبالش گشتم ولي پيدا نكردم:dadad4:)

امكانات ديگري هم هست كه به يك چيز بستگي داره و اونم اينه كه اين سايت قراره براي مغازه ها يا فروشگاه هاي مبلمان استفاده بشه يا نه واسه شركتهاي ساخت و فروش مبلمان؟

يزي مثل سايت bmw كه ميتوني ماسين رو در حالات و رنگهاي مختلف ببيني. اينو من خيلي دنبالش گشتم ولي پيدا نكردم:dadad4:)

این قابلیت رو باید به صورت دستی کد نویسی کنی

روش راحتش با html5 و فلش هست که باز فلش راحت تره و روش های مختلفی داره!

نه

دستی (div)

بسیار عالی ولی من فکر میکنم اگه با یه فریم ورک کار کنی بهتر و سریع تر و راحت تار باشه

و در آینده اگه تغیراتی بخوای روش انجام بدی راحت تر و سریع تر انجام میشه

البته این نظر شخصیه منه و ریش و قیچی دست خود شماست!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری