irmacfa

تعویض فونت در سایت

16 پست در این موضوع

با استفاده از راهنمای firebug یه کد رو پیدا کردم اما آدرس رو بلد نیستم ؟

http://www.hisare.com

[ATTACH=CONFIG]6523[/ATTACH]

تعویض فونت این قسمت رو پیدا نمی کنم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با فایر باگ نمیخواد پیدا کنی با وب دولوپر باید پیدا کنی

اینم کدش

html > body#bd.homepage.com_k2.view-itemlist.cyan.rtl.jm_news_3.fs3.left-main > div#yt_wrapper > div#yt_wrapper_inner1 > div#yt_wrapper_inner2 > div#yt_spotlight1.block > div.yt-main > div.yt-main-in1 > div.yt-main-in2.clearfix > div#user3.position-last > div.yt-position-inner.block > div#Mod168.moduletable.style-box.title4.clearfix > div.yt-mod-content.clearfix > div#yt-extra-168 > div.yt_extra_slider.basic1 > div#yt_extra_wrapper168 > div.yt_extra_inner.basic1 > div#yt_extra_main_168.yt_extra_carousel > div.yt_extra_content > ul.extracontent > li.extracontent-item > div.yt_slide_content > div#yt-main-item-multi1681.yt-main-item.border-right > div.yt_item_content.yt-item-content-multi168 > div.yt_item_desc > p > span#bodyHolder_newstextDetail_nwstxtInfoPane

با فایر باگ نمیخواد پیدا کنی با وب دولوپر باید پیدا کنی

اینم کدش

html > body#bd.homepage.com_k2.view-itemlist.cyan.rtl.jm_news_3.fs3.left-main > div#yt_wrapper > div#yt_wrapper_inner1 > div#yt_wrapper_inner2 > div#yt_spotlight1.block > div.yt-main > div.yt-main-in1 > div.yt-main-in2.clearfix > div#user3.position-last > div.yt-position-inner.block > div#Mod168.moduletable.style-box.title4.clearfix > div.yt-mod-content.clearfix > div#yt-extra-168 > div.yt_extra_slider.basic1 > div#yt_extra_wrapper168 > div.yt_extra_inner.basic1 > div#yt_extra_main_168.yt_extra_carousel > div.yt_extra_content > ul.extracontent > li.extracontent-item > div.yt_slide_content > div#yt-main-item-multi1681.yt-main-item.border-right > div.yt_item_content.yt-item-content-multi168 > div.yt_item_desc > p > span#bodyHolder_newstextDetail_nwstxtInfoPane

دوست عزیز منظور ایشون کد نبوده. چون کدی که شما نوشتین رو فایرباگ هم نشون می ده دیگه فرقی نداره.

برای عوض کردن فونت قسمتی که نوشتید برید به فایل template_rtl.css در آدرس زیر:

root/templates/jm_news_3/css/template_rtl.css

سطر: 179

دوست عزیز منظور ایشون کد نبوده. چون کدی که شما نوشتین رو فایرباگ هم نشون می ده دیگه فرقی نداره.

برای عوض کردن فونت قسمتی که نوشتید برید به فایل template_rtl.css در آدرس زیر:

root/templates/jm_news_3/css/template_rtl.css

سطر: 179

تنظیمات فونت معمولا توی template.css یا template_rtl.css قالبتون هست

با تشکر از راهنماییتون !! اما دوستان منظور من این نبود ببنید در سایت اون فونت متن سایت Tahoma هستش اما وقتی کد رو پیدا میکنم در مرورگر کروم میزنه فایل index در مرورگر موزیلا نام سایت رو میزنه و خط دیگه نمیگه هست کجاش مثلا اینطوری :hasare.com50 هدف بنده اینه فایل index رو کجا پیدا کنم که فونتش رو عوض کنم الان فونت tempelet.css راحت میشه تغییر داد اما این رو نمی شه نمیدونم باید برم کجای هاست که پیدا کنم ؟

عکس هایی در این مورد به شرح تصویر به خدمتتون ارائه میدم

[ATTACH=CONFIG]6525[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6526[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6527[/ATTACH]

لینک دمو : قالب اخبار۳ طراحی و پشتیبانی *****.ir

فونتهایی که به شکا اینلاین زده میشن به احتمال 99 درصد از تنظیمات قالب قابل تغییر هستن شما تنظیمات قالب خودتون رو چک کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

فونتهایی که به شکا اینلاین زده میشن به احتمال 99 درصد از تنظیمات قالب قابل تغییر هستن شما تنظیمات قالب خودتون رو چک کنید

اره درست گفتید ، پیداش کردم اما چطوری میشه بهش اضافه کرد ؟ چون فقط تعدادی خاص داره ؟

ویرایش شده در توسط irmacfa

موضوع اینحاست که قابل تغییر به فونت دیگری نیست براش بشه فونت فراخوان کرد ؟

ببینید قالبتون از چه فزیم ورکی استفاده می کنه

بعد توی مستندات اون فریم ورک روش اضافه کردن فونت را ببینید و انجام بدید

ببینید قالبتون از چه فزیم ورکی استفاده می کنه

بعد توی مستندات اون فریم ورک روش اضافه کردن فونت را ببینید و انجام بدید

این مورد که عرض کردی چطوری هستش ؟ دمت گرم

این مورد که عرض کردی چطوری هستش ؟ دمت گرم

سایتتون آفلاینه نمی تونم چک کنم

اسم قالبتون چیه؟

سایتتون آفلاینه نمی تونم چک کنم

اسم قالبتون چیه؟

معذرت الان بازش کردم :)قالب اخبار۳ طراحی و پشتیبانی joomi.ir

راستیش سایت ما با کوردستان در ارتباط هستش و فونت کردی توش وارد کردیم اما این قسمتاش نمیدانیم کجاست که بشه فونت بهش داد ؟ با تشکر

رفیق خیلی سخت هستش سر ازش در نمی آورم شما خودتون اطلاع ندارید چطوری هست الان راحت با فایبرباگ بهش فونت میدم میگیره اما مسیر این قسمت نمی دانم کجا میشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری