yarigar

مشکل با نمونه سایت طراحی شده موجود در فایل دانلودی جوملا2.5

13 پست در این موضوع

سلام

من از سایت شما جوملا 2.5 را دانلود کردم و نصب نمودم . اما نمونه سایتی که نمایش داده میشود و توسط گروه جوملای شما طراحی شده را نمیخواهم باید چکار کنم که اطلاعات و لینکها و.... که بر روی آن گذاشته اید نباشند یا به عبارت دیگر سایت فارسی شده بدون طراحی ها و لینکهایی که دوستان طراحی کردهاند را داشته باشم؟

همچنین از جوملا جهانی هم جوملا 2.5 را گرفتم و نصب کردم و سپس از پوشه language جوملا 2.5 قبلی فایل زبان فارسی را در محل language کپی کردم اما سایت باز انگلیسی است چه باید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای حذف نمونه ها :

همه مطالب رو پاک کنید

همه گروه ها رو پاک کنید

همه منوها بجز منوی صفحه اصلی را پاک کنید.

همه ماژولها بجز ماژول منوی اصلی را پاک کنید.

الان یک جوملای پاک و منزه دارید!

با تشکر از پاسختان

این روش را بلد بودم ولی آیا بعد از پاک کردن نمونه ها ، کد ها یا لینکهایی وجود ندارند که در سورس وجود داشته باشند و با این روش پاک نشوند؟؟

هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد

در دوره های اموزشی هم من برای آموزش نیاز دارم که همه چیز رو پاک کنم و از ابتدا آموزش بدم که همینکار رو میکنم

با سلام

دوست عزیز شما در هنگام نصب سیستم مدیریت محتوای خود و در آخرین مرحله دکمه ی "نصب اطلاعات نمونه" را کلیک کرده اید.این امر باعث شده تا نمونه اطلاعات تهیه شده و پیش فرض، برایتان نصب شود.اگر موقع نصب سیستم خود این دکمه را کلیک نکنید یک جوملای خام خواهید داشت:128fs318181:

به امید روزهای خوب برای جوملای ایران.موفق باشید

دوستان من تمام قسمتها را پاک کردم. در قسمت مدیریت ماژولها این پیام داده میشود : Com_modules_msg_manage_no_modules آیا قسمتی را اشتباهی پاک کردهام که این پیام داده میشود؟

دوست عزیز joomla-man من دوباره برای نصب اقدام کردم اما نمیدونم چرا نصب اطلاعات نمونه را پیدا نمیکنم!!!!!! راهنمایی میکنبد؟

مواردی که بود یکی :فرایند دیتابیس قدیم بود که انرا روی حذف قرار دادم مورد بعدی هم تنظیمات FTP بود که در اینجا هم ندیدم و در قسمت تنظیمات اصلی هم ندیدم / بنده نسخه joomla254_joomlaforum_persian ا نصب کردهام

ویرایش شده در توسط yarigar

اما نمیدونم چرا نصب اطلاعات نمونه را پیدا نمیکنم!!!!!!

توی جوملای انجمن ، اطلاعات نمونه به صورت پیش فرض نصب می شه! دلیلشو من نمی دونم.طبیعتا چون زودتر از بقیه جاها ورژن فارسی جوملا 2.5.4 توی این انجمن رو نمایی شد.می تونه نوعی جنبه ی تبلیغاتی داشته باشه.

برای حذف نمونه ها :

همه مطالب رو پاک کنید

همه گروه ها رو پاک کنید

شما از همین روش استفاده کنین.فقط بعد از اینکه این اطلاعات رو به "زباله" می فرستید.یه بار دیگه به زباله دان برین و از اونجا هم پاک کنین تا حجم مطالبتون زیاد نشه.این کار معادل delet و shift delet توی ویندوز هستش.

همچنین از جوملا جهانی هم جوملا 2.5 را گرفتم و نصب کردم و سپس از پوشه language جوملا 2.5 قبلی فایل زبان فارسی را در محل language کپی کردم اما سایت باز انگلیسی است چه باید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به مسیر:

extensions => language manager =>installed-administrator

برین و زبان فارسی رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنین(اگه درست کپی کرده باشین زبان فارسی اینجا قرار خواهد داشت)

به مسیر ی که گفته بودید رفتم اما زبان فارسی وجود نداشت. میشه لطفا راه حل این مشکل رو توضیح بدید؟ باید چکار کنم که که زبان مدیریت و سایت هر دو فارسی بشه؟ و نمونه سایت تبلیغاتی طراحی شده وجود نداشته باشه؟

سلام

جوملا رو از اینجا دانلود کنید:

http://www.joomla.org/

بعد از نصب فایل زبان رو از اینجا دریافت کنید:

http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation1_6/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=5676

و نصب و فعال کنید.

اگر نتونستید مشخصات رو پیغام خصوصی کنید تا براتون انجام بدم.

موفق باشید.

برای حذف نمونه ها :

همه مطالب رو پاک کنید

همه گروه ها رو پاک کنید

الان یک جوملای پاک و منزه دارید!

درود بنده طبق این دستور پیش رفتم مشکلی پیش مشاهده نشد

نمونه:

d6ix1qjfu07itrqlqu2o.png

اگر مراحل را به درستی پیش برید مشکلی پیش نمیاد :128fs318181:

دقیقا همین کاری که پیام گفت رو بکن.من با توضیحات ریز برات می نویسم تا اگه بعدا هم یه نفر که مشکل مشابه ای داشته باشه و ناشی باشه راحتتر حل کنه:25:

بعد از اینکه آخرین نسخه فایل زبان رو دانلود کردی(یعنی مربوط به 2.5.4) توی مدیریت جوملا به مسیر زیر برو:

extensions=>extensions maneger

بعد choose file بزن و فایل زبانی که دانلود کردی رو انتخاب کن.بعد install رو بزن.حله.

اگه به مسیری که توی پست بالا گفتم بری فایل زبان هم برای بخش مدیریتی و هم برای سایت هستش که می تونی default اش کنی.

با سلام

زمانی که میخوام از حذف نمونه استفاده کنم این اررور را میده

حذف برای مجموعه مطالب نمونه مجاز نیست. 1 گزینه منتسب به این مجموعه هستند.

حذف برای مجموعه مطالب نمونه مجاز نیست. 6 آیتم به این زیرمجموعه انتساب داده شده است.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری