edison_9891

بالا نيامدن سايت

13 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم

آدرس سايت ما www.mabnasystem.com

هست كه بعد از انتقال سرور سايت بالا نمياد و يه صفحه سياه فقط مياره

قبلاهم نود 32 بهش گير ميداد و اجازه ورود نميداد

لطفا علت را بيابيد

با تشكر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه صفحه مدیریت بالا میاد گزارش خطا رو روی حداکثر بذارید ببینید چه پیام خطایی میده ؟

همونطور که مهندس صدیقی گفتند باید گزارش خطا رو بزارین روی حداکثر تا ببینیم چه خطایی میده.

برای این کار در مدیریت سایت ، در منوی "سایت" به بخش "تنظیمات کلی" رفته و در سربرگ "سرور" مقدار "گزارش خطا" رو بزارین روی "حداکثر"

دوستان متاسفانه پسور آدمين و گم كرده بودم كه پيدا شد و الان ميبينم توي قسمت منو ها كل منو ها پاك شده!!

به قسمت سرور هم رفتم ولي اروري نديدم ميشه راهنمايي بيشتري كنين چون به جوملا خيلي وارد نيستم

دوستان اين سايت مربوط به شركت هست و خيلي مهمه برامون

اگر بخواين يه دسترسي مدير ميدم تا سايت و چك كنيد

با تشكر

دوستان الان من قالب رو عوض كردم درست شد!!

ما اصلا دست به قالب نزديم نميدونم دليلش چيه

اين جوري قالبو عوض كرديم ظاهر سايت خيلي به هم ريخته

اما هنوز منو هاي سايت پاك شدن

و من واقعا دليلشو نميدونم

من که کلا ایرادی توی این سایت نمی بینم :| منو ها هم سر جاشه

فکر کنم سیستم شما مشکل داره .

ببخشيد اون سايتي كه شما ديديد قالبشو عوض كرده بودم :)

الان قالب اصلي سايتو گزاشتم كه مبينيد بالا نمياد :(

لطفا بررسي كنيد با تشكر

ببخشيد اون سايتي كه شما ديديد قالبشو عوض كرده بودم :)

الان قالب اصلي سايتو گزاشتم كه مبينيد بالا نمياد :(

لطفا بررسي كنيد با تشكر

چرا به گفته دوستان عمل نمیکنید ؟؟ :|

همونطور که مهندس صدیقی گفتند باید گزارش خطا رو بزارین روی حداکثر تا ببینیم چه خطایی میده.

برای این کار در مدیریت سایت ، در منوی "سایت" به بخش "تنظیمات کلی" رفته و در سربرگ "سرور" مقدار "گزارش خطا" رو بزارین روی "حداکثر"

اگه تسلط کافی ندارید اطلاعات ورود به مدیریت سایت و هاستتون رو از طریق پیغام خصوصی ارسال کنید چک کنیم .

Notice: Undefined variable: default_font in /home/mabnasys/domains/mabnasystem.com/public_html/templates/wildrider/styleloader.php on line 3 Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/mabnasys/domains/mabnasystem.com/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99 Fatal error: Call to a member function children() on a non-object in /home/mabnasys/domains/mabnasystem.com/public_html/modules/mod_mainmenu/helper.php on line 106

علت ارور رو من نمیدونم . اجازه بدید سایر دوستان بررسی کنند تا مشکلتون رفع بشه .

چیزی که ظاهرا مشخصه اینه که منوها در این قالب مشکل دارن . چون در مدیریت منو های سایت هیچ موردی نیست . حتی بعد از ایجاد یک منوی جدید و پیغام ذخیره شدن منو ، باز هم همچنان لیست خالی هست :|

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری