Mohammad Yousefi

یک قالب جدید برای جوملا 2.5 و 1.5 » قالب رنگارنگ "لیمان"

آیا دوستان تمایل دارند قالب هایی رو که با آرتیستر طراحی  

1. 1. آیا دوستان تمایل دارند قالب هایی رو که با آرتیستر طراحی

• بله
      0
    • خیر
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

13 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز، من از جدیدترین اعضاء جوملا فروم هستم.

امروز براتون یک قالب که کار خودم هستش براتون آماده کردم

امیدوارم خوشتون بیاد

[ATTACH=CONFIG]1361[/ATTACH]

این قالب برای جوملا 2.5 و 1.7 و 1.5 آماده شده است و کاملا فارسی با منوی آبشاری و استایل منوی اصلی و هدر بزرگ

برای استفاده از استایل منو از art-vmenu استفاده نمایید.

امیدوارم خوشتون بیاد

لینک دانلود قالب برای جوملا 1.5 http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13362837691.zip

لینک دانلود فایل قالب برای جوملا 1.7 و جوملا 2.5 http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13362837692.zip

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا قوانین را مراعات فرمائید ...

دوستان عزیز لطفا برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید .

سلام

با تشکر از قالب قشنگتون

من بعد از نصب قالب تمامی منوهام دیده نمیشه علتش چیه؟

سلام

برای نمایش منوی ورتیکال باید در قسمت تنظیمات ماژول/پسوند کلاس ماژول/عبارت art-vmenu رو جایگزین کنید.

برای نمایش منوی آبشاری باید موقعیت نمایش منو رو در تنظیمات ماژول برای جوملا 1.5 بر روی User3 و جوملا 2.5 بر روی Position-1 قرار بدید.

موفق باشید.

با سلام خدمت تمامی سروران

بنده برای اینکه هدر سایت را فلش بگذارم چه کار باید بکنم؟

در ضمن من فایل را جایگزین کردم و داخل فایل css هم تغییرات را ایجاد کردم ولی نشون نمی دهم

سوال دیگر اینکه ،در صفحه اصلی اخبار به صورت سه ستون مثل شکل زیر نمایش داده می شود برای برداشتن این سه ستون چه کار باید بکنیم مد نظرم اینه که اخبار فقط به صورت تک ستون باشه

با تشکر از همگی شما

سلام

برای نمایش منوی ورتیکال باید در قسمت تنظیمات ماژول/پسوند کلاس ماژول/عبارت art-vmenu رو جایگزین کنید.

برای نمایش منوی آبشاری باید موقعیت نمایش منو رو در تنظیمات ماژول برای جوملا 1.5 بر روی User3 و جوملا 2.5 بر روی Position-1 قرار بدید.

موفق باشید.

دوست عزیز منظورت کدام ماژول هسته؟

با سلام، برای اینکه از حالت 3 ستونه بودن در بیاد برید منوی اصلیتون و صفحه اصلی رو باز کنید و برید تو قسمت پارامترهای اصلیش و از اونجا مطالب رو تنظیم کنید و ستونها رو روی 1 قرار بدید.:128fs318181:

سوال دیگر اینکه ،در صفحه اصلی اخبار به صورت سه ستون مثل شکل زیر نمایش داده می شود برای برداشتن این سه ستون چه کار باید بکنیم مد نظرم اینه که اخبار فقط به صورت تک ستون باشه

با تشکر از همگی شما

با سلام، برای اینکه از حالت 3 ستونه بودن در بیاد برید منوی اصلیتون و صفحه اصلی رو باز کنید و برید تو قسمت پارامترهای اصلیش و از اونجا مطالب رو تنظیم کنید و ستونها رو روی 1 قرار بدید.:128fs318181:

دوست عزیز مواردی که گفتی توی جوملا 2.5 نیسته!!!!!

اگر امکانش هست بیشتر راهنمایی کنید

با تشکر از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری