amir_seddighi

بسته نصبی قالب Cloud با ظاهری متفاوت

93 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

یا درود خدمت کلیه کاربران محترم جوملا فروم

قالب Cloud شرکت YooTheme پارسی سازی شده و بهینه شده برای راه اندازی سایتهای شرکتی / شخصی و ..... در این ساعت برای شما عزیزان آماده شده که میتونید دریافت کنید

یک سری افزونه های تجاری و رایگان در این بسته گنجانده شده که ارزشش رو دوچندان میکنه

از اونجایی که فریم ورک warp فریم ورک مورد علاقه خودمه این بسته رو آماده کردم که دوستانی که میخوان یه وب سایت زیبا ( از نظر من ) داشته باشن بتونن خیلی سریع سایت مورد نظرشون رو راه اندازی کنن

افزونه های بکار رفته در این بسته :

کامپوننت گالری تصاویر RS-Media Gallery ( تجاری )

کامپوننت پشتیبانی Akeeba backup pro ( تجاری )

ویرایشگر متن JCE Editor

کامپوننت WidgetKit Pro ( تجاری )

کامپوننت پرسش و پاسخ FAQ FTW

کامپوننت تماس Primezilla v2.1

کامپوننت صدور پیش فاکتور priceLeaf

ماژول ورود و ثبت نام Power Login

ماژول پیوندهای متحرک P30weblink

ماژول آمار بازدید ZT Visitor Counter

قالب مدیریت حرفه ای شرکت Vtem ( تجاری )

و .......

برای جذابیت بیشتر فونت Yekan پارسی به قالب افزوده شده که از مدیریت قالب میتونید بخشهای مختلف رو به این فونت تغییر بدید

اسکرین شات ها :*

[ATTACH=CONFIG]6543[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6544[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6545[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6546[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6547[/ATTACH]

دموی قالب اصلی از سایت سازنده :

Joomla Templates Demo - YOOtheme

دانلود بسته از آپلود سنتر انجمن : site-localhost-20140628-170806 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دانلود از لینک کمکی : دانلود site localhost 20140628 170806 zip

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پرسشهای احتمالی شما عزیزان :

این قالب فقط و فقط بصورت بسته نصبی ارائه می گردد و لاغیر - امکان قرار دادن قالب ی افزونه ها وجود ندارد

از نظر قوانین انجمن که افزونه های تجاری نباید منتشر بشه طبق صلاحدید و با کسب اجازه از قانون گذار این بسته منتشر شده

از نظر شرع و ارف و آن دنیا و این دنیا هم بنده به شخصه پاسخ گو هستم و خواهشا پست های بی دلیل و اسپم ندید

لینکهای دانلود و مشکلاتی از قبیل نصب بسته یا بهم ریختگی و نشان ندادن قسمتی از قالب و ... کاملا چک شده و روی هاست خودم هم آپلود شده که نشان دهنده صحت بسته هست

تغییرات رنگ بندی و استایل این قبیل قالبها هم بارها و بارها در انجمن بحث شده با یکم وقت گذاشتن و جستجو کردن به نتیجه دلخواه می رسید

موفق و پیروز باشید و امیدوارم این هدیه نا قابل به دردتون بخوره

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام جناب صدیقی

من میخوام عکسهای گالری رو عوض کنم نو کامپوننت مدیاگالری رفتم و عکسهای موجود را حذف کردم و عکسهای جدید رو جایگزین نمودم و به حالت انتشار در آوردم ولی داخل سایت نمایش داده نمیشه

لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکر

درود

توی منو یا ماژولی که برای نمایش درست میکنید باید شناسه تصاویر رو وارد کنید

عجب قالبی هستش ولی یکم پیچیده هست این منویی هست که داره چطوری میشه برا سایت های دیگر ازش استفاده کرد ؟ مثلا برای کامپوننت ایستگاه بکار بگیریم که درج آگهی و مدیریت آگهی و ... داشته باشه .

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14057825761.png

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون جالبه

ویرایش شده در توسط darab

عجب قالبی هستش ولی یکم پیچیده هست این منویی هست که داره چطوری میشه برا سایت های دیگر ازش استفاده کرد ؟ مثلا برای کامپوننت ایستگاه بکار بگیریم که درج آگهی و مدیریت آگهی و ... داشته باشه .

فکر کنم این قسمت به صروت دستی و با ویرایشگر jce شده. بله شما می تونید برای افزونه های دیگه هم به این صورت منو ها را درست کنید فقط باید لینکشون را بگیرید

درود

دقیقا منوی دستی هست . یعنی چند تا آیکون هست مسیرشم images/icon

با ویرایشگر jce*استایل داده شده و مسیر بهشون داده شده . آموزشش جفتش هم تو انجمن هست . هم تغییر رنگ هم مسیر دادن

آموزش آموزش mouseover تصاویر بدون نیاز به برنامه نویسی

آموزش ایجاد پاپ آپ با JCE Editor با ذکر مثال تصویری

سلام این منویی که در وسط سایت بکار بردید خیلی جالب هست برا شما قشنگ کار میکنم ما میخواهیم اضافه کنیم از حالت هاور خارج میشه

سلام این منویی که در وسط سایت بکار بردید خیلی جالب هست برا شما قشنگ کار میکنم ما میخواهیم اضافه کنیم از حالت هاور خارج میشه

برای هاور از آموزشی که تو پست 7 گذاشتم استفاده کنید . دقت هم داشته باشید ما اینجا داریم از 2 تصویر برای هاور استفاده میکنیم پس حتما حتما عکساتون رو optimize کنید که حجمش به حداقل برسه

ضمنا بسته نصبی بعدی به زودی در راه است

برای هاور از آموزشی که تو پست 7 گذاشتم استفاده کنید . دقت هم داشته باشید ما اینجا داریم از 2 تصویر برای هاور استفاده میکنیم پس حتما حتما عکساتون رو optimize کنید که حجمش به حداقل برسه

ضمنا بسته نصبی بعدی به زودی در راه است

امیر جان اون روشت کار نمیکنه وقتی تو محیط کاربری استفاده میکنی

Sent from my HUAWEI G610-U20

جواب میده دوست من . همه جوره تست شده . بسته نصبی هم که امشب یا فردا میدم بیرون اونم به همین شکله و با همین روش

آمادست . تو سفرم با رایتل دارم وصل میشم . برگردم سریع آپش میکنم . دوستان ببخشند بابت بد قولی . یک دفعه شد

با سلام خدمت دوستان عزیز - ممنون از معرفی این قالب زیبا

من با این قالب یک مشکل دارم و مشکل من هم اینه که میخوام این قالب یک هدر داشته باشه.

اما حالا فضاهای بالایی و پایینی وجود داره.

تونستم با ابزار Inspect element توسط margin-top , botton آنها را پاک کنم. اما آدرس inline رو به من میده.

این مشکل رو چطور حل کنم؟؟

بخش های قرمز:[ATTACH=CONFIG]6801[/ATTACH]

سلام و خسته نباشد خدمت شما . ممنونم از این قالب بسیار زیبا

اگر امکانش هست لطفا بفرمایید که من چگونه کپی رایت جومینا رو از داخل مطالب بردارم

[ATTACH=CONFIG]6904[/ATTACH]

این کپی رایت برای افزونه ای ه نصب کردید هست و به قالب ربطی نداره. توی همون سایت پی گیری کنید

من از افزونه ی رای دهی به مطلب استفاده میکنم

با این وجود خیلی متشکرم ممنونم .

سلام و درود

چطور میشه تصاویر اسلایدشو رو تغییر داد هم ماژول اسلایدشو و هم مسیر image رفتم نتونستم.

درود

مسیر تصاویر :

modules / mod_kenburns / images

تصاویرتون رو توی این پوشه بریزید بعد از مدیریت ماژول ها وارد تنظیمات ماژول اسلاید شو بشید . تصاویر از اونجا بارگذاری میشن

موفق باشید

سلام

فونت قسمتای مختلف سایت مثل منو اصلی شبیه تصویری که شما گذاشتین نمیشه

من بسته نصبی که گذاشتین رو نصب کردم لطفا راهنمایی کنید:37:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری