nastaaliq

کامل نشدن نصب جوملا 3 در مرحله آخر

9 پست در این موضوع

با درود خدمت شما دوستان گرامی.

هنگام نصب جوملا 3 تمامی مراحل به درستی پیش می ره ولی در مرحله آخر(4) هنگام نصب کردن و لود کردن می موونه و تغییرری نمی کنه.من بسته نصبی رو رووی هاست لینوکس می خوام نصب کنم.

خواهشا کمک کنید.کارم بدجوری گیره...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر میخواهید جوملا 3 خام رو نصب کنید ( یعنی بسته ی نصبی خاصی نیست ) این فایل رو دانلود کنید و محتویاتش رو جایگزین محتویات پوشه زیر کنید :

installation/sql/mysql

اگر هم بسته ی نصبی خاصی هست ( مثلا بسته ی نصبی قالب یا افزونه ی خاص ) فایل های موجود در پوشه ی ذکر شده رو زیپ کنید و در این تاپیک قرار بدین تا بررسی بشه.

ضمنا اگر از فایلی که قرار دادم جواب گرفتید بگید تا آموزشش رو بنویسم و قرار بدم

موفق باشید

اگر میخواهید جوملا 3 خام رو نصب کنید ( یعنی بسته ی نصبی خاصی نیست ) این فایل رو دانلود کنید و محتویاتش رو جایگزین محتویات پوشه زیر کنید :

installation/sql/mysql

اگر هم بسته ی نصبی خاصی هست ( مثلا بسته ی نصبی قالب یا افزونه ی خاص ) فایل های موجود در پوشه ی ذکر شده رو زیپ کنید و در این تاپیک قرار بدین تا بررسی بشه.

موفق باشید

lممنون دوست عزیز.بسته ی نصبی هستش که می خوام نصب کنم.این هم فایل بسته نصبی که رووی هاستم آپلود کردم و لینکش و براتون قرار میدم:

http://tehranplastco.ir/Persian_JM_Arise_Quick_Start_Package_V1.1_J3.x.zip

installation/sql/mysql

موفق باشید

این هم زیپ شده پوشه ای که فرمودین:

http://tehranplastco.ir/mysql.zip

محتویات این فایل رو جایگزین محتویات پوشه ی زیر در پسته ی نصبی کنید :

installation/sql/mysql

در نهایت نتیجه رو اعلام کنید

موفق باشید

محتویات این فایل رو جایگزین محتویات پوشه ی زیر در پسته ی نصبی کنید :

installation/sql/mysql

در نهایت نتیجه رو اعلام کنید

موفق باشید

باز هم درست نشد.محتویات پوشه رو جایگزین کردم ولی به مزحله آخر که میرسم اصلا واسه نصب کردن اضلا لود نمی کنه.

دسترسی رو پ خ کنید تا بررسی بشه

ممنون دوست عزیز.اطلاعاتی رو که فرمودین پ خ کردم براتوون.

گویا مشکل از سرور هست.

هنگامی که به بخش MySQL® Databases میرم ارور میده :

The MySQL server is currently offline.

Error while connecting to MySQL: Cpanel::DBI::Mysql connect('','root',...) failed: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) at /usr/local/cpanel/Cpanel/Mysql.pm line 140 Error while connecting to MySQL: Cpanel::DBI::Mysql connect('','root',...) failed: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) at /usr/local/cpanel/Cpanel/Mysql.pm line 140 ...caught

به هاستینگتون تیکت بزنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری