iandlife.tk

بدبخت شدم! لطفا راهنمایی فرمایید

10 پست در این موضوع

سلام؛

تا 10 دقیقه پیش داشتم با سایتم کار می کردم. هم توی بخش مدیریت بودم هم توی صفحه اصلی سایت. بعد یک کامپوننت ویرایش صفحه 404 نصب کردم(ساخته سایت جومینا).حالا نمی دونم ربط داره یا نه ولی دیگه صفحه سایتم بالا نمیاد. بکاپ این ها هم ندارم...!http://test.auto-sh.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

وارد دیتابیس بشید و به صورت دستی کامپوننت را پاک کنید

فایده نداشت!!

لطفا یک راه دیگه پیشنهاد بدین. باید امروز سایت رو تحویل می دادم...

فایل های رو از توی پوشه کامپوننت سایت حذف کردم ولی همچنان جواب نگرفتم...

رفقا،

قضیه خیلی جدی تر از جدیه ها...

خواهشا کمک کنید هر چه زود تر حل بشه. امشب باید سایت رو تحویل بدم...

آقا من با مرورگر های مختلف هم امتحان کردم از طریق IE فهمیدم داره ارور HTTP 500 Internal Server Error می ده...

چ کنم؟؟؟؟

سلام

مدیریت هاستینگ باید یک فایل پشتیبان داشته باشه اطلاع بدید براتون اعمال کنند.

سعی کنید افزونه ها رو از جوملا جهانی بگیرید.

سلام؛

تا 10 دقیقه پیش داشتم با سایتم کار می کردم. هم توی بخش مدیریت بودم هم توی صفحه اصلی سایت. بعد یک کامپوننت ویرایش صفحه 404 نصب کردم(ساخته سایت جومینا).حالا نمی دونم ربط داره یا نه ولی دیگه صفحه سایتم بالا نمیاد. بکاپ این ها هم ندارم...!http://test.auto-sh.ir

سلام دوست عزيز

اميدوارم كه مشكلت حل كرده باشي ، خواستم بگم من كه الان آدرس رو زدم بدون مشكل باز شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری