CO-2014

انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای با کیفیت و ایمن جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی

به نظر شما با کدوم cms کارم رو شروع کنم ؟ سایت + فروشگاه   2 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. به نظر شما با کدوم cms کارم رو شروع کنم ؟ سایت + فروشگاه

• جوملا
      0
    • دروپال
    • اوپن کارت
    • موارد دیگر

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز

مدتی پیش از طریق آموزشگاه جوملا ایران دوره آموزشی جوملا 2.5 رو گذروندم و تقریبا کار با جوملا و افزونه های اون رو یاد گرفتم البته نه در حد حرفه ای.

درصدد هستم با راه اندازی چند سایت ، ایده هایی رو که در سر دارم اجرا نموده و کسب و کار جدی و مهمی رو راه اندازی کنم. و چون ایده هام بکر و نو آورانه هستن مطمئنم کار ، رونق زیادی خواهد گرفت و در موفقیت اون شک ندارم ( مگر اینکه خدا نخواهد).

سایتهایی که در صدد راه اندازی اونها هستم شامل این موضوعات میشوند :

• فروشگاه آنلاین (محصولات حرفه ای اورژینال وارداتی از اروپا و آمریکا)
  • سایت تبلیغاتی (صنعتی)
  • سایت تبلیغاتی (پزشکی ، سلامت و خدمات زیبایی)
  • سایت ارائه دهنده محصولات آموزشی تخصصی
  • و . . .

حالا مدتیه که تردید هایی نسبت به بازدهی و عملکرد جوملا برام بوجود اومده و اینکه آیا بهتر نیست از CMS های دیگری استفاده کنم که قویتر و کم دردسر تر از جوملا باشند ؟ مثل اوپن کارت برای فروشگاه و دروپال برای موارد دیگه، ضمنا سایتهای تبلیغاتی که اشاره کردم به نوعی دایرکتوری مشاغل هم هستند اما در یک اشل کوچکتر و خیلی تخصصی تر نسبت به مثلا همشهری یا کتاب اول.

​این سایت نمونه خوبیه که میتونه سطح توقع بنده رو نسبت به ماحصل کار نشون بده :

Muscle & Strength: #1 Muscle Building & Fat Loss Site + Supplement Store

در اینکه طراحی و راه اندازی تمامی این موارد کار من نیست ، شک ندارم اما بلاخره مدیریت و راهبری پروژه ها رو باید خودم انجام بدم.

از طرفی هم تو تحقیقاتی که در سایتهای خارجی انجام دادم ، CMS جوملا الان دیگه مثل چند سال پیش پلتفرم برتر نیست و CMS های قدرتمندتر با سئوی بسیار بهتر و با کاربری آسونتری هم وجود دارند که چون تو کشور ما مطرح نشدن فکر میکنیم بدرد نمیخورن ! مثلا ماژولهای سیستم دروپال از افزونه های جوملا بیشتره ! امنیتش بی نظیره و باهاش هر سایتی رو میشه راه اندازی کرد ، از نظر سئو هم خیلی از جوملا برتره !

نگاه منطقی و حرفه ای مستلزم اینه که تعصبات و .... رو کنار بگذاریم و صرفا تواناییهای هر کدوم از cms ها رو بسنجیم.

حالا از شما دوستانی که تو زمینه طراحی وب و راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، حرفه ای شدن و زیر و بم مشکلات این صنعت نوپا تو کشورمون رو میدونن درخواست دارم نظرشون رو نسبت به مطالب عنوان شده بیان کنن.

اینکه راه اندازی این کار چقدر هزینه بر خواهد بود ؟

بهترین راهکار برای من که هیچ دانشی از html و css و php و ... ندارم کدومه ؟

سایتهام رو با چه اسکریپتی راه اندازی کنم که شامل موارد زیر باشه ؟

• انعطاف پذیری در توسعه و خصوصی سازی ،

• امنیت بالا ،

• پایداری بیشتر و دارای کمترین باگ ،

• سئوی قوی و کاربری و مدیریت آسون و کم دردسر

با توجه به اینکه نهایت سعی من اینه که حدالامکان ایده هایی که دارم پیش خودم باشه و دیرتر لو بره !

و در یک کلام : یک سرمایه گذاری مطمئن ، پایدار و قابل توسعه که بشه بعنوان کسب و کار، روش حساب کرد و از این راه ارتزاق نمود.

عزیزان بنده رو از دیدگاههای ارزشمندتون بی نصیب نگذارید.

با تشکر

ویرایش شده در توسط CO-2014

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

• انعطاف پذیری در توسعه و خصوصی سازی ،

• امنیت بالا ،

• پایداری بیشتر و دارای کمترین باگ ،

• سئوی قوی و کاربری و مدیریت آسون و کم دردسر

دقیقا جوملا میتونه به شما کمک کنه

مهمترین ویژگیش هم گستردگی و اپن سورس بودنش هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری